Hotel America Barcelona

Feriebolig med Utendørs basseng

4 stjerner
8,6
Veldig bra
basert på 2997 vurderinger
2 997 verifiserte gjesteanmeldelser
sø. 1.11.
-
ma. 2.11.
2 gjester, 1 rom
Tilbud fra
706 kr
/Billigste pris per natt
Romtype
Leverandør
Totalt per natt
Dobbeltrom, ukjent sengetype
706 kr
Dobbeltrom, ukjent sengetype
884 kr
Dobbeltrom, ukjent sengetype
920 kr
Om
Rom
Fasiliteter
Vurderinger
Beliggenhet

About Hotel America Barcelona, Barcelona

Renhet
8,9
Comfort
8,9
Beliggenhet
9,3
Tjenester
8,6
Ansatte
9,0
Valuta for pengene
8,1
Dette hotellet er et røykfritt overnattingssted som tilbyr et utendørs basseng, et døgnåpent treningssenter og en bar/lounge. Wi-fi i fellesområder er inkludert. En bassengbar, en snackbar/delikatesseforretning og en badstue tilbys også. Hotel America Barcelona har 53 rom med minibar og safe med plass til bærbar PC. Sengene har laken i egyptisk bomull og dundyner. 38-tommers plasma-TV inkluderer parabol-TV. Badene har dusj, toalettartikler (inkludert) og hårføner. Gjestene her får tilgang til wi-fi inkludert i prisen. I tillegg har rommene strykejern/-brett og blendingsgardiner/gardiner. Rengjøring tilbys daglig. Fritidsfasiliteter ved dette hotellet er et utendørs basseng, en badstue og et døgnåpent treningssenter. Fritidsaktivitetene som er oppført nedenfor, er tilgjengelige enten på overnattingsstedet eller i nærområdet. Avgifter kan tilkomme.

Hotel America Barcelona room price & deals

sø. 1.11.
-
ma. 2.11.
Overnattingstype
Bestillingslenke
Standardrom, ukjent sengetype
Standardrom, ukjent sengetype
Standardrom, ukjent sengetype
Standardrom, ukjent sengetype
Standardrom, ukjent sengetype
Standardrom, ukjent sengetype
Standardrom, 1 enkeltseng
Standardrom, ukjent sengetype
Standardrom, ukjent sengetype
Standardrom, ukjent sengetype
Standardrom, ukjent sengetype
King Rom, 1 kingsize-seng
King Rom, ukjent sengetype
Dobbeltrom, ukjent sengetype
Dobbeltrom, ukjent sengetype
Dobbeltrom, ukjent sengetype
Dobbeltrom, ukjent sengetype
Dobbeltrom, ukjent sengetype
Dobbeltrom, ukjent sengetype
Dobbeltrom, ukjent sengetype
Dobbeltrom, ukjent sengetype
Dobbeltrom, ukjent sengetype
Dobbeltrom, ukjent sengetype
Dobbeltrom, ukjent sengetype
Dobbeltrom, ukjent sengetype
Dobbeltrom, ukjent sengetype
Dobbeltrom, ukjent sengetype
Superior Rom, ukjent sengetype
Superior Rom, ukjent sengetype
Superior Rom, ukjent sengetype
Superior Rom, ukjent sengetype
Superior Rom, ukjent sengetype
Superior Rom, ukjent sengetype
Superior Rom, ukjent sengetype
Hvordan påvirker betalinger til oss rangeringen og hvordan rangerer vi resultatene?
Finn ut mer
*Totalpris inkluderer estimert lokale skatter og avgifter som må betales ved utsjekking.

Hotell Amenities & Facilities

  • Utendørs basseng
  • Treningssenter
  • Bar/Lounge
  • Romservice
  • Gratis WiFi
  • Te-/kaffetrakter
  • Kaffemaskin
  • Café/Kaffebar
  • Forretningssenter
  • Wi–Fi tilgjengelig i alle områdene

Tjenester og hjelpemidler

  • Forretningssenter
  • Bilutleie
  • Vekkeservice
  • Portvakttjeneste
  • Valutaveksling
  • Møte- og selskapslokaler
  • Romservice
  • Utfluktsskranke
  • Tilgang med nøkkelkort
  • Ekspress utsjekking
  • Privat innsjekk/utsjekk
  • Døgnåpen resepsjon
  • Konferanserom
  • Bankboks
  • Fleksibelt arrangementslokale

Det mest nødvendige

  • Wi–Fi tilgjengelig i alle områdene
  • Internett
  • Brannslukkingsapparat
  • Gratis toalettartikler
  • Røykvarslere
  • Oppvarming
  • Klimaanlegg
  • Gratis WiFi
  • Sengetøy
  • Håndklær
  • Sjampo
  • Adapter
  • Kroppssåpe
  • Søppeldunker
  • Balsam

Generelt

  • Familierom
  • Gulv av hardved eller parkett
  • Utsikt over indre gårdsplass
  • Sammenkoblede rom er tilgjengelig
  • Bagasjeoppbevaring
  • Takterrasse
  • Oppholdsrom
  • Slippers
  • Sofa
  • Solarium
  • Lydisolerte rom
  • Lydisolering
  • Telefon
  • Utsikt over byen

Bad

  • Hårføner
  • Badekåpe
  • Privat bad
  • Dusj
  • Dusjhette
  • Badekar
  • Toalett
  • Toalettpapir
  • Tannbørste
  • Walk-in-dusj

Mat

  • Diettspesifikke menyer (på forespørsel)
  • Bar/Lounge
  • Mat kan leveres på rommet
  • Café/Kaffebar
  • Minibar
  • Snackbar
  • Frokost på rommet
  • Te-/kaffetrakter
  • Kaffemaskin

Basseng og spa

  • Boblebad
  • Utendørs basseng
  • Badehåndklær
  • Basseng med utsikt
  • Massasje
  • Bassengbar
  • Sauna

Tilgjengelighet og egnethet

  • Flerspråklig personale
  • Røykfritt
  • Fjærfri pute
  • Heis
  • Tilgjengelig med heis
  • Allergivennlig rom
  • De øvre etasjene nås via heis

Media og underholdning

  • Flatskjerm-TV
  • Kabel- eller satellitt-TV
  • Bibliotek
  • TV

Vaskeri

  • Vaskeri
  • Stryketjeneste
  • Vaskeritjeneste
  • Strykejern og strykebrett

Helse og sikkerhet

  • Daglig rengjøring
  • Overvåkningskameraer i fellesområder
  • Førstehjelpsskrin
  • Safe

Arbeidsområde

  • Faks/fotokopi
  • Safe for bærbar datamaskin
  • Skrivebord

Parkering og transport

  • Parkeringsgarasje
  • Flyplasstransport

Soverom

  • Stikkontakt nær sengen
  • Garderobe eller skap

Familievennlig

  • Babysenger tilgjengelig
  • Barnevakt/tjenester for barn (tillegg)

Utendørs

  • Terrasse/patio

Aktiviteter

  • Sykkelutleie

Treningssenter

  • Treningssenter

Hotel America Barcelona Reviews

8,6
Veldig bra2 997 verifiserte gjesteanmeldelser

Hotel America Barcelona room booking info

Innsjekk/utsjekk

Innsjekk når som helst etter 14:00, utsjekk når som helst før 12:00

Kansellering/forhåndsbetaling

Retningslinjer for kansellering/forhåndsbetaling varierer etter romtype og leverandør.

Frequently asked questions

  • Hvordan er Hotel America Barcelona sammenlignet med andre hoteller med 4 stjerne i Barcelona?

    Hotel America Barcelona er 2 010 kr billigere enn gjennomsnittet for 4-stjerners hoteller i Barcelona. Vanligvis vil du måtte betale 1 055 kr per natt når du skal bo på Hotel America Barcelona.

  • Hvor langt er det mellom Hotel America Barcelona og Barcelona-El Prat?

    Kjøreavstanden fra Barcelona-El Prat il Hotel America Barcelona og omvendt er 12,2 km og tar generelt ca. 22 minutter å kjøre. Tiden det tar å kjøre kan variere avhengig av tidspunkt på dagen og trafikk.

  • Hvordan kommer man seg enklest fra Barcelona-El Prat til Hotel America Barcelona?

    Et annet vanlig alternativ er å bare ta en taxi eller benytte seg av en samkjøringstjeneste fra flyplassen til Hotel America Barcelona. Den flyplassen som ligger nærmest hotellet er Barcelona-El Prat.

  • Finnes det ulike matalternativer på Hotel America Barcelona?

    Hvis du bor på Hotel America Barcelona, er du mer enn velkommen til å bestille mat fra hotellets romservice-meny.

  • Har Hotel America Barcelona basseng?

    Ja. Mange momondo-brukere som reiser til Barcelona ser spesifikt etter hoteller med basseng. Hotel America Barcelona kan ha regler og retningslinjer for bruk av bassenget, så spør resepsjonen om ting som f.eks. bassengets åpningstider.

  • Hvor langt unna er Hotel America Barcelona fra sentrum i Barcelona?

    Når du bor på Hotel America Barcelona, er det kun 1,9 km fra deg og inn til sentrum av Barcelona. På vei inn til sentrum av Barcelona, bør du planlegge å besøke La Rambla, så vel som alle butikkene og restaurantene.

  • Hva er telefonnummeret til Hotel America Barcelona?

    For å få hjelp av en ansatt på Hotel America Barcelona kan du ringe +34 934 876 292.

  • Har Hotel America Barcelona Wi–Fi?

    Ja, Hotel America Barcelona tilbyr gjestene sine gratis Wi–Fi.

  • Har gjester på Hotel America Barcelona tilgang til et treningssenter?

    Hotel America Barcelona har ikke et treningssenter tilgjengelig for gjestene. Ikke alle hotelltreningssentre er åpen døgnet rundt, så vi anbefaler deg å spørre resepsjonen om åpningstidene.

  • Hva er utsjekkingstiden på Hotel America Barcelona?

    Med tanke på innsjekking, kan du planlegge å ankomme etter 14:00. Utsjekkingstiden er 12:00. Vi anbefaler å gi beskjed til resepsjonen så tidlig som mulig dersom du har spesiell forespørsler.

  • Hvor mye koster et rom på Hotel America Barcelona?

    Prisen varierer etter hvilken romtype du foretrekker, og hvilke datoer du reiser på. Gjennomsnittspris per natt på Hotel America Barcelona, Barcelona er 2 292 kr, men du kan finne priser helt nede i 840 kr. Du kan finne priser for din neste reise i skjemaet over.

  • Er det klesvasktjenester på Hotel America Barcelona?

    Dette overnattingsstedet tilbyr klesvask til alle sine gjester. Trenger du å styke klærne dine? Overnattingsstedet har både strykejern og strykebrett.

  • Hvor langt er det fra Hotel America Barcelona, Barcelona til Passeig de Gràcia?

  • Er La Rambla, Barcelona i nærheten av Hotel America Barcelona?

  • Hvor mange tilbydere søker momondo blant for Barcelona fra hoteller?

    Fra og med oktober 2026, er det 7 056 tilbydere å velge mellom fra Barcelona hoteller.

  • Når oppdaterte momondo sist prisene for Barcelona fra hoteller sist?

    Priser for Barcelona fra hoteller oppdateres hver dag.

Places of interest near Hotel America Barcelona

Attractions in Barcelona, Spania curated by momondo

Her finner du Hotel America Barcelona: Carrer de Provenca, 195, 08008 Barcelona

Topp landemerker

Passeig de Gràcia0,5 km
Palau de la Musica Catalana1,6 km
La Rambla1,6 km
Barcelona Cathedral1,8 km

momondo’s favorite Barcelona hotels

Naitly Barcelona Poblenou

Sancho de Avila 32-34, Barcelona

8,3
4 stjerner

1 206 kr

Moxy Barcelona

Carrer de Mallorca,1-23, Barcelona

8,4
4 stjerner

1 393 kr

NH Collection Barcelona Gran Hotel Calderón

Rambla de Catalunya, 26, Barcelona

8,2
5 stjerner

2 034 kr

Hotel Barcelona Princess

Avinguda Diagonal 1, Barcelona

8,8
4 stjerner

1 088 kr

Sercotel Porta Barcelona

Avinguda de la Generalitat de Catalunya, 2-6, Barcelona

8,2
3 stjerner

654 kr

Sallés Hotel Pere IV

Pallars, 128-130, Barcelona

8,3
4 stjerner

1 243 kr

Hotel Barcelona Center

Balmes 103-105, Barcelona

8,6
4 stjerner

1 224 kr

Hotel Best Front Maritim

Paseo de Garcia Faria, 69, Barcelona

7,6
4 stjerner

1 057 kr

Catalonia Sagrada Familia

Aragó 577-579, Barcelona

8,3
3 stjerner

1 062 kr

Nearby accommodation in Barcelona

Sarria-Sant Gervasi

See more

Hotel Silken Sant Gervasi

C/ Sant Gervasi De Cassoles 26, Barcelona

8,6
3 stjerner

792 kr

Vis hotelltilbud

Catalonia Barcelona 505

C/ Muntaner 505, Barcelona

8,4
4 stjerner

1 200 kr

Vis hotelltilbud

Tres Torres Atiram Hotel

Carrer De Calatrava, 32-34, Barcelona

9,0
3 stjerner

1 244 kr

Vis hotelltilbud

Hg City Suites Barcelona

Via Augusta 89-91, Barcelona

8,5
4 stjerner

1 205 kr

Vis hotelltilbud

Hotel Balmoral

Via Augusta, 5, Barcelona

8,7
4 stjerner

1 352 kr

Vis hotelltilbud

Catalonia Park Putxet Hotel

Putget 68-74, Barcelona

8,6
4 stjerner

1 137 kr

Vis hotelltilbud

Ikonik Angli

Carrer d'Anglí, 60, Barcelona

8,5
4 stjerner

926 kr

Vis hotelltilbud

Hesperia Presidente

Avinguda Diagonal 570, Barcelona

8,5
4 stjerner

1 394 kr

Vis hotelltilbud

Mercure Barcelona Condor

Via Augusta, 127, Barcelona

8,4
4 stjerner

1 166 kr

Vis hotelltilbud

Sants-Montjuc

See more

Hotel Indigo Barcelona Plaza Espana

Gran Via de Las Corts Catalanes 322, Barcelona

8,9
4 stjerner

1 486 kr

Vis hotelltilbud

Best Western Plus Hotel Alfa Aeropuerto

Zona Franca Calle K, Barcelona

8,3
4 stjerner

1 200 kr

Vis hotelltilbud

Apartamentos DV

Barcelona

8,7

1 046 kr

Vis hotelltilbud

Hotel Brick Barcelona

Gran Via de les Corts Catalanes, 304, Barcelona

9,0
1 stjerne

1 055 kr

Vis hotelltilbud

Hotel Miramar Barcelona

Placa Carles Ibanez 3, Barcelona

8,8
5 stjerner

2 859 kr

Vis hotelltilbud

Aparthotel BCN Montjuic

Carrer de Sant Fructuos, 64-74, Barcelona

8,8
3 stjerner

1 130 kr

Vis hotelltilbud

Arya Stadium Hotel

Carrer De Sants, 383, Barcelona

8,5
3 stjerner

929 kr

Vis hotelltilbud

Leonardo Royal Hotel Barcelona Fira

Carrer Dels Alts Forns, 40, Barcelona

8,8
4 stjerner

1 058 kr

Vis hotelltilbud

Gracia

See more

La Flor de Gaudí Park Güell

Carrer De Molist 5, Barcelona

8,2
2 stjerner

261 kr

Vis hotelltilbud

Generator Barcelona

Carrer de Corsega, 377, Barcelona

7,6
1 stjerne

1 103 kr

Vis hotelltilbud

Catalonia Park Güell

Pg. Mare de Déu Del Coll, 10, Barcelona

8,2
3 stjerner

966 kr

Vis hotelltilbud

Bcnsporthostels

Carrer Perill, 26, Barcelona

6,4
2 stjerner

738 kr

Vis hotelltilbud

Hotel Ronda Lesseps

Carrer Ballester,77-81, Barcelona

8,8
4 stjerner

1 029 kr

Vis hotelltilbud

Room Casa Gracia

Passeig de Gracia, 116 Bis, Barcelona

8,2
1 stjerne

1 202 kr

Vis hotelltilbud

Residència Universitària Lesseps

Barcelona

6,6

1 193 kr

Vis hotelltilbud

Room Casa Gracia

Passeig de Gracia, 116 Bis, Barcelona

8,3
1 stjerne

1 144 kr

Vis hotelltilbud

Spar penger når du bestiller hotell med momondo

De beste tilbudene på hoteller

De beste tilbudene på hoteller

Se tilbud fra 3 millioner+ hoteller og overnattingssteder på ett sted.

Gratis avbestilling

Gratis avbestilling

Bruk filteret for å finne reiser med gratis avbestilling

Millioner av gjesteanmeldelser

Millioner av gjesteanmeldelser

Les vurderinger basert på millioner av gjesteanmeldelser

Prisvarsler

Prisvarsler

Ikke klar for å bestille ennå? varsel for å spore priser.

En enklere måte å administrere reisen til Barcelona på

Vi gjør det superenkelt å planlegge, organisere og reiser med venner eller familie. Reiser er helt gratis og kan tas i bruk uavhengig av hvor du bestiller.

Bli varslet når prisene synker

Daglige prisendringer i innboksen din – kun med prisvarsler.
2 gjester, 1 rom
sø. 1.11.
ma. 2.11.

Finn bedre resultater for ditt opphold i Barcelona