Catalonia Barcelona 505

Feriebolig med Utendørs basseng

4 stjerner
ti. 15.9.
-
on. 16.9.
2 gjester, 1 rom
Tilbud fra
769 kr
/Billigste pris per natt
Romtype
Leverandør
Totalt per natt
Dobbeltrom, ukjent sengetype
769 kr
Dobbeltrom, 1 dobbeltseng
809 kr
Dobbeltrom, 2 enkeltsenger
972 kr
Om
Rom
Fasiliteter
Vurderinger
Beliggenhet

Catalonia Barcelona 505 room price & deals

ti. 15.9.
-
on. 16.9.
Overnattingstype
Bestillingslenke
Superior Rom, ukjent sengetype
Superior Rom, ukjent sengetype
Superior Rom, 1 enkeltseng
Superior Rom, ukjent sengetype
Superior Rom, ukjent sengetype
Superior Rom, ukjent sengetype
Superior Rom, ukjent sengetype
Superior Rom, ukjent sengetype
Standardrom, ukjent sengetype
Standardrom, ukjent sengetype
Standardrom, ukjent sengetype
Standardrom, ukjent sengetype
Standardrom, ukjent sengetype
Standardrom, ukjent sengetype
Standardrom, ukjent sengetype
Standardrom, ukjent sengetype
Dobbeltrom, ukjent sengetype
Dobbeltrom, 1 dobbeltseng
Dobbeltrom, 2 enkeltsenger
Dobbeltrom, ukjent sengetype
Dobbeltrom, ukjent sengetype
Dobbeltrom, ukjent sengetype
Dobbeltrom, ukjent sengetype
Dobbeltrom, ukjent sengetype
Dobbeltrom, ukjent sengetype
Dobbeltrom, ukjent sengetype
Dobbeltrom, ukjent sengetype
Dobbeltrom, ukjent sengetype
Dobbeltrom, ukjent sengetype
Dobbeltrom, ukjent sengetype
Dobbeltrom, 2 enkeltsenger
Dobbeltrom, ukjent sengetype
Dobbeltrom, ukjent sengetype
Dobbeltrom, ukjent sengetype
Dobbeltrom, ukjent sengetype
Dobbeltrom, ukjent sengetype
Dobbeltrom, ukjent sengetype
Dobbeltrom, ukjent sengetype
Dobbeltrom, ukjent sengetype
Hvordan påvirker betalinger til oss rangeringen og hvordan rangerer vi resultatene?
Finn ut mer
*Totalpris inkluderer estimert lokale skatter og avgifter som må betales ved utsjekking.

Hotell Amenities & Facilities

  • Utendørs basseng
  • Treningssenter
  • Restaurant
  • Bar/Lounge
  • Romservice
  • Gratis WiFi
  • Te-/kaffetrakter
  • Kaffemaskin
  • Forretningssenter
  • Wi–Fi tilgjengelig i alle områdene

Catalonia Barcelona 505 Reviews

8,4
Veldig bra
3445 verifiserte gjesteanmeldelser
Fantastisk
1675
Veldig bra
681
Bra
488
Ok
206
Greit
167
Middelmådig
79
Dårlig
149
Sorter etter:Nyeste

Filtre

Alle filtre

Filtre

Gjestevurderinger
Type reisende
Tid på året

Poeng etter leverandør

Catalonia Barcelona 505 room booking info

Innsjekk/utsjekk

Innsjekk når som helst etter 15:00, utsjekk når som helst før 12:00

Kansellering/forhåndsbetaling

Retningslinjer for kansellering/forhåndsbetaling varierer etter romtype og leverandør.

Frequently asked questions

  • Hvordan er Catalonia Barcelona 505 sammenlignet med andre hoteller med 4 stjerne i Barcelona?

    I Barcelona ligger gjennomsnittsprisen per natt for 4-stjerners hoteller på 3 128 kr. Catalonia Barcelona 505 er 1 580 kr billigere enn gjennomsnittet i byen som ligger på kun 1 548 kr/natt.

  • Hvor langt er det mellom Catalonia Barcelona 505 og Barcelona-El Prat?

    Catalonia Barcelona 505 ligger 12,7 km unna Barcelona-El Prat. Vanligvis tar det 23 minutter å kjøre fra Catalonia Barcelona 505 til Barcelona-El Prat. Det kan være lurt å sjekke hvordan trafikken normalt er i nærheten av hotellet ditt hvis du ønsker å spare tid.

  • Hvordan kommer man seg enklest fra Barcelona-El Prat til Catalonia Barcelona 505?

    Det er parkering tilgjengelig på Catalonia Barcelona 505, og du kan leie en bil for så lite som 95 kr/dag og parkere den på hotellet. Dette vil gi deg frihet under oppholdet ditt i Barcelona. Et annet vanlig alternativ er å bare ta en taxi eller benytte seg av en samkjøringstjeneste fra flyplassen til Catalonia Barcelona 505. Den flyplassen som ligger nærmest hotellet er Barcelona-El Prat.

  • Er Catalonia Barcelona 505 dyrevennlig?

    Kjæledyr er tillatt på Catalonia Barcelona 505.

  • Finnes det ulike matalternativer på Catalonia Barcelona 505?

    Catalonia Barcelona 505 har en restaurant på området som gjester eller andre kan bruke. Spør resepsjonen om kjøkkenets åpningstider eller ring Catalonia Barcelona 505 på +34 932 128 012. Et av de enkleste spisealternativene for besøkende i Barcelona som bor på Catalonia Barcelona 505 er å få romservice som er tilgjengelig for alle hotellets gjester.

  • Har Catalonia Barcelona 505 basseng?

    Ja, Catalonia Barcelona 505 har et basseng som gjestene kan benytte. Ofte har bassenger ulike restriksjoner basert på tidspunkt på dagen, så sjekk dette med resepsjonen før du bruker bassenget.

  • Hvor langt unna er Catalonia Barcelona 505 fra sentrum i Barcelona?

    Catalonia Barcelona 505 ligger 4,0 km fra sentrum i Barcelona der du finner interessante severdigheter som La Rambla.

  • Hva er telefonnummeret til Catalonia Barcelona 505?

    Hvis du har spørsmål om reservasjonen din på Catalonia Barcelona 505, kan du ringe direkte til resepsjonen på +34 932 128 012.

  • Har Catalonia Barcelona 505 Wi–Fi?

    Ja, Catalonia Barcelona 505 tilbyr gjestene sine gratis Wi–Fi.

  • Har gjester på Catalonia Barcelona 505 tilgang til et treningssenter?

    Ja. Hvis du ser etter et hotell med et treningssenter, er Catalonia Barcelona 505 et flott alternativ.

  • Hva er utsjekkingstiden på Catalonia Barcelona 505?

    På Catalonia Barcelona 505, er utsjekkingstiden 12:00. Innsjekking kan være tilgjengelig fr 15:00. Spesielle forespørsler bør tas med concierge.

  • Hvor mye koster et rom på Catalonia Barcelona 505?

    Det billigste tilbudet starter på kun 970 kr per natt. Gjennomsnittsprisen for rom på Catalonia Barcelona 505 ligger for tiden på 2 439 kr/natt. Skriv inn dine reisedatoer i skjemaet over for å se mer.

  • Er det klesvasktjenester på Catalonia Barcelona 505?

    Ja, du får dekket alle dine behov for vask av klær på Catalonia Barcelona 505, Barcelona.

  • Hvor langt er det fra Catalonia Barcelona 505, Barcelona til Passeig de Gràcia?

  • Hvor mange tilbydere søker momondo blant for Barcelona fra hoteller?

    Fra og med september 2026, er det 7 153 tilbydere å velge mellom fra Barcelona hoteller.

  • Når oppdaterte momondo sist prisene for Barcelona fra hoteller sist?

    Priser for Barcelona fra hoteller oppdateres hver dag.

Places of interest near Catalonia Barcelona 505

Attractions in Barcelona, Spania curated by momondo
Her finner du Catalonia Barcelona 505: C/ Muntaner 505, 08022 Barcelona

Top landmarks

  • Park Guell1.7 km
  • Avinguda Diagonal1.9 km
  • Passeig de Gràcia2.5 km
  • Camp Nou2.8 km
  • Universitetet i Barcelona2.9 km
  • Sagrada Família3.1 km
  • Plaza Catalunya3.2 km
  • Placa d'Espanya3.3 km
  • Fira de Barcelona3.4 km
  • Palau de la Musica Catalana3.6 km
  • La Rambla3.8 km
  • Barcelona Cathedral3.9 km

momondo’s favorite Barcelona hotels

Petit Palace Eixample

Gran Via De Les Corts Catalanes, 570, Barcelona

8,4
4 stjerner

1 574 kr

Catalonia Barcelona Plaza

Plaza Espana 6-8, Barcelona

8,8
4 stjerner

1 817 kr

Catalonia Ramblas

Pelai, 28, Barcelona

8,5
4 stjerner

2 258 kr

Hotel Barcelona Princess

Avinguda Diagonal 1, Barcelona

8,8
4 stjerner

1 414 kr

Travelodge Barcelona Poblenou

Carrer De Llacuna 32, Barcelona

8,2
1 stjerne

977 kr

Catalonia Park Putxet Hotel

Putget 68-74, Barcelona

8,5
4 stjerner

1 303 kr

Petit Palace Trencadis

Valencia, 157, Barcelona

8,5
4 stjerner

1 476 kr

Petit Palace Boqueria Garden

Calle de la Boqueria, 10, Barcelona

8,7
4 stjerner

1 940 kr

Nearby accommodation in Barcelona

Sarria-Sant Gervasi

See more

InOut Hostel Barcelona

Major Del Rectoret 2, Barcelona

7,5
2 stjerner

812 kr

Vis hotelltilbud

Tres Torres Atiram Hotel

Carrer De Calatrava, 32-34, Barcelona

9,0
3 stjerner

1 366 kr

Vis hotelltilbud

Hotel Balmoral

Via Augusta, 5, Barcelona

8,7
4 stjerner

1 550 kr

Vis hotelltilbud

Catalonia Park Putxet Hotel

Putget 68-74, Barcelona

8,5
4 stjerner

1 303 kr

Vis hotelltilbud

Hotel Silken Sant Gervasi

C/ Sant Gervasi De Cassoles 26, Barcelona

8,6
3 stjerner

1 158 kr

Vis hotelltilbud

Ikonik Angli

Carrer d'Anglí, 60, Barcelona

8,5
4 stjerner

1 293 kr

Vis hotelltilbud

Hesperia Presidente

Avinguda Diagonal 570, Barcelona

8,5
4 stjerner

1 737 kr

Vis hotelltilbud

Gracia

See more

La Flor de Gaudí Park Güell

Carrer De Molist 5, Barcelona

8,3
2 stjerner

353 kr

Vis hotelltilbud

Generator Barcelona

Carrer de Corsega, 377, Barcelona

7,6
1 stjerne

1 235 kr

Vis hotelltilbud

Catalonia Park Güell

Pg. Mare de Déu Del Coll, 10, Barcelona

8,2
3 stjerner

1 247 kr

Vis hotelltilbud

Bcnsporthostels

Carrer Perill, 26, Barcelona

6,5
2 stjerner

938 kr

Vis hotelltilbud

Hotel Ronda Lesseps

Carrer Ballester,77-81, Barcelona

8,8
4 stjerner

1 338 kr

Vis hotelltilbud

Room Casa Gracia

Passeig de Gracia, 116 Bis, Barcelona

8,2
1 stjerne

1 808 kr

Vis hotelltilbud

Residencia Universitaria Resa Lesseps

Barcelona

6,6

1 188 kr

Vis hotelltilbud

Bcnstop Parc Güell

Carrer de Bolivar 17, Barcelona

8,7
3 stjerner

1 534 kr

Vis hotelltilbud

Room Casa Gracia

Passeig de Gracia, 116 Bis, Barcelona

8,3
1 stjerne

1 603 kr

Vis hotelltilbud

Sants-Montjuc

See more

Apartamentos DV

Barcelona

8,7

1 121 kr

Vis hotelltilbud

Hotel Indigo Barcelona Plaza Espana

Gran Via de Las Corts Catalanes 322, Barcelona

8,9
4 stjerner

1 819 kr

Vis hotelltilbud

Best Western Plus Hotel Alfa Aeropuerto

Zona Franca Calle K, Barcelona

8,3
4 stjerner

1 406 kr

Vis hotelltilbud

Hotel Brick

Gran Via de les Corts Catalanes, 304, Barcelona

9,0
1 stjerne

1 378 kr

Vis hotelltilbud

Hotel Miramar Barcelona

Placa Carles Ibanez 3, Barcelona

8,7
5 stjerner

2 943 kr

Vis hotelltilbud

Aparthotel BCN Montjuic

Carrer de Sant Fructuos, 64-74, Barcelona

8,7
3 stjerner

1 503 kr

Vis hotelltilbud

Leonardo Royal Hotel Barcelona Fira

Carrer Dels Alts Forns, 40, Barcelona

8,8
4 stjerner

1 414 kr

Vis hotelltilbud

Arya Stadium Hotel

Carrer De Sants, 383, Barcelona

8,5
3 stjerner

1 377 kr

Vis hotelltilbud

Spar penger når du bestiller hotell med momondo

De beste tilbudene på hoteller

De beste tilbudene på hoteller

Se tilbud fra 3 millioner+ hoteller og overnattingssteder på ett sted.

Gratis avbestilling

Gratis avbestilling

Bruk filteret for å finne reiser med gratis avbestilling

Millioner av gjesteanmeldelser

Millioner av gjesteanmeldelser

Les vurderinger basert på millioner av gjesteanmeldelser

Prisvarsler

Prisvarsler

Ikke klar for å bestille ennå? varsel for å spore priser.

En enklere måte å administrere reisen til Barcelona på

Vi gjør det superenkelt å planlegge, organisere og reiser med venner eller familie. Reiser er helt gratis og kan tas i bruk uavhengig av hvor du bestiller.

Bli varslet når prisene synker

Daglige prisendringer i innboksen din – kun med prisvarsler.
2 gjester, 1 rom
ti. 15.9.
on. 16.9.

Finn bedre resultater for ditt opphold i Barcelona