INNSiDE by Melia Barcelona Apolo

Feriebolig med Treningssenter

4 stjerner
on. 12.8.
-
to. 13.8.
2 gjester, 1 rom
Tilbud fra
1 527 kr
/Billigste pris per natt
Romtype
Leverandør
Totalt per natt
Standardrom, 2 enkeltsenger
1 527 kr
Standardrom, ukjent sengetype
1 652 kr
Dobbeltrom, ukjent sengetype
1 692 kr
Om
Rom
Fasiliteter
Vurderinger
Beliggenhet

Om INNSiDE by Melia Barcelona Apolo i Barcelona

Renhet
9,3
Comfort
9,2
Beliggenhet
9,0
Tjenester
9,0
Ansatte
9,3
Valuta for pengene
8,4

TRYP Barcelona Apolo Hotel ligger i hjertet av Barcelona i Spania, rett ved de viktigste stedene og attraksjonene. Du kan spasere til severdigheter som Sala Apolo eller maritimt museum på få minutter. Barcelona Arts on Stage og flere markeder ligger også i nærheten. Dette 4-stjerners hotellet tilbyr mange fasiliteter og tjenester som passer for både alenereisende, par, familier, grupper og forretningsreisende.

Som gjest på TRYP Barcelona Apolo Hotel kan du benytte deg av et treningssenter i området, det komplette kontorsenteret (med konferanse- og møtelokaler) og conciergeskranken. Hotellet har en stor terrasse og en TV-stue, og du kan benytte deg av klesvasktjenester når det trengs.

De 314 røykfrie rommene varierer i størrelse fra standard-rom til premium-suiter, og mange har utsikt over byen og egen balkong. Alle rommene har minibar og eget stort bad med eksklusive badeprodukter. Rommene har også sengetøy av høy kvalitet, et eksklusivt underholdningssystem, et stort skrivebord, gratis Wi-Fi og telefon med direktenummer.

Du kan spise på hotellets eksklusive kafé, og romservice er tilgjengelig 24 timer i døgnet. En bar og salong tilbyr drikke og småretter, og du kan forsyne deg av frokostbufféen mot et pristillegg. Du finner mange restauranter i nærheten, deriblant Leones, El Rincon del Artista, Todo Pasa og Xioloka.

TRYP Barcelona Apolo Hotel ligger bare noen minutter fra La Rambla, Boqueria-markedet, museet for moderne kunst og mye mer. Du befinner deg mindre enn 15 minutter fra flyplassen og mindre enn tre minutter fra store tog- og tunnelbanestasjoner, noe som gjør at du lett kan utforske og nyte byen.

Eiendommens sikkerhetstiltak

Økt renhold

Daglig rengjøring og flere hygieneprodukter.

Retningslinjer for fysisk avstand

Avstandsmarkeringer i korridorer.

Kontaktfri innsjekk og utsjekk

Minimal kontakt med hotellpersonale og andre gjester.

Rompriser og tilbud for INNSiDE by Melia Barcelona Apolo

on. 12.8.
-
to. 13.8.
Overnattingstype
Bestillingslenke
King Rom, ukjent sengetype
Dobbeltrom, ukjent sengetype
Dobbeltrom, ukjent sengetype
Dobbeltrom, 1 enkeltseng
Dobbeltrom, ukjent sengetype
Dobbeltrom, 1 dobbeltseng
Standardrom, 2 enkeltsenger
Standardrom, ukjent sengetype
Standardrom, ukjent sengetype
Standardrom, ukjent sengetype
Standardrom, ukjent sengetype
Standardrom, ukjent sengetype
Standardrom, ukjent sengetype
Standardrom, ukjent sengetype
Standardrom, ukjent sengetype
Standardrom, ukjent sengetype
Standardrom, ukjent sengetype
Standardrom, ukjent sengetype
Standardrom, ukjent sengetype
Hvordan påvirker betalinger til oss rangeringen og hvordan rangerer vi resultatene?
Finn ut mer
*Totalpris inkluderer estimert lokale skatter og avgifter som må betales ved utsjekking.

Hotell – tjenester og fasiliteter

  • Treningssenter
  • Restaurant
  • Bar/Lounge
  • Romservice
  • Gratis WiFi
  • Te-/kaffetrakter
  • Kaffemaskin
  • Forretningssenter
  • Wi–Fi tilgjengelig i alle områdene
  • Flatskjerm-TV

Tjenester og hjelpemidler

  • Konferanserom
  • Minibank
  • Forretningssenter
  • Vekkeservice
  • Portvakttjeneste
  • Bankboks
  • Valutaveksling
  • Møte- og selskapslokaler
  • Romservice
  • Utfluktsskranke
  • Tilgang med nøkkelkort
  • Ekspress utsjekking
  • Vannflaske
  • Privat innsjekk/utsjekk
  • Døgnåpen resepsjon

Det mest nødvendige

  • Gratis WiFi
  • Wi–Fi tilgjengelig i alle områdene
  • Internett
  • Sengetøy
  • Håndklær
  • Brannslukkingsapparat
  • Gratis toalettartikler
  • Sjampo
  • Røykvarslere
  • Oppvarming
  • Kroppssåpe
  • Klimaanlegg
  • Søppeldunker
  • Balsam

Generelt

  • Vindu
  • Oppholdsrom
  • Gulv av hardved eller parkett
  • Slippers
  • Sammenkoblede rom er tilgjengelig
  • Sofa
  • Lydisolerte rom
  • Telefon
  • Utsikt over byen
  • Forheng
  • Bagasjeoppbevaring

Mat

  • Vannkoker
  • Minibar
  • Matpakke
  • Diettspesifikke menyer (på forespørsel)
  • Snackbar
  • Restaurant
  • Bar/Lounge
  • Te-/kaffetrakter
  • Kaffemaskin
  • Spiseplass

Bad

  • Dusj
  • Hårføner
  • Toalett
  • Toalettpapir
  • Tannbørste
  • Offentlig bad
  • Badekåpe
  • Privat bad
  • Walk-in-dusj

Tilgjengelighet og egnethet

  • Kjæledyr tillatt på forespørsel. Dette kan medføre tilleggsavgifter.
  • Handicapvennlig
  • Heis
  • Hypoallergenisk pute
  • Røykfritt
  • De øvre etasjene nås via heis
  • Røykeområde

Helse og sikkerhet

  • Daglig rengjøring
  • Overvåkningskameraer i fellesområder
  • Overvåkningskameraer utenfor eiendommen
  • Sikkerhet 24/7
  • Safe

Media og underholdning

  • Flatskjerm-TV
  • Bibliotek
  • Kabel- eller satellitt-TV
  • TV

Vaskeri

  • Vaskeri
  • Stryketjeneste
  • Vaskeritjeneste
  • Strykejern og strykebrett

Soverom

  • Stikkontakt nær sengen
  • Sovesofa
  • Klesstativ
  • Garderobe eller skap

Aktiviteter

  • Gavebutikk
  • Adgang til strand
  • Sykkelutleie
  • Brettspill/puslespill

Parkering og transport

  • Parkering
  • Privat parkering

Arbeidsområde

  • Faks/fotokopi
  • Skrivebord

Familievennlig

  • Barnevakt
  • Bøker, DVD-er og musikk for barn

Treningssenter

  • Helsestudio
  • Treningssenter

Utendørs

  • Balkong

Vurderinger av INNSiDE by Melia Barcelona Apolo

8,9
Veldig bra3 977 verifiserte gjesteanmeldelser

Rombestillingsinformasjon for INNSiDE by Melia Barcelona Apolo

Innsjekk/utsjekk

Innsjekk når som helst etter 15:00, utsjekk når som helst før 12:00

Kansellering/forhåndsbetaling

Retningslinjer for kansellering/forhåndsbetaling varierer etter romtype og leverandør.

Lisensnummer: HB-003988

Vanlige spørsmål

  • Hvordan er INNSiDE by Melia Barcelona Apolo sammenlignet med andre hoteller med 4 stjerne i Barcelona?

    INNSiDE by Melia Barcelona Apolo er 1 316 kr billigere enn gjennomsnittet for 4-stjerners hoteller i Barcelona. Vanligvis vil du måtte betale 1 769 kr per natt når du skal bo på INNSiDE by Melia Barcelona Apolo.

  • Hvor langt er det mellom INNSiDE by Melia Barcelona Apolo og Barcelona-El Prat?

    Kjøreturen fra Barcelona-El Prat til INNSiDE by Melia Barcelona Apolo tar ca. 21 minutter avhengig av trafikken, og avstanden er 11,3 km. Hoteller i mer tettbygde områder kan oppleve mer trafikk som også vil påvirke reisetiden din.

  • Hvordan kommer man seg enklest fra Barcelona-El Prat til INNSiDE by Melia Barcelona Apolo?

    Det er parkering tilgjengelig på INNSiDE by Melia Barcelona Apolo, og du kan leie en bil for så lite som 127 kr/dag og parkere den på hotellet. Dette vil gi deg frihet under oppholdet ditt i Barcelona. Et veldig populært alternativ for reisende som skal bo på INNSiDE by Melia Barcelona Apolo er å ta en taxi eller benytte seg av en samkjøringstjeneste fra Barcelona-El Prat og direkte til hotellet.

  • Er INNSiDE by Melia Barcelona Apolo dyrevennlig?

    Ja, du kan gjerne ta med deg hunden din når du skal bo på INNSiDE by Melia Barcelona Apolo.

  • Finnes det ulike matalternativer på INNSiDE by Melia Barcelona Apolo?

    INNSiDE by Melia Barcelona Apolo har en restaurant som kan benyttes av hotellets gjester. Du kan spise der eller bestille mat å ta med. Ring resepsjonen på +34 933 433 000 for å forhøre deg om kjøkkenets åpningstider. Hvis du bor på INNSiDE by Melia Barcelona Apolo, er du mer enn velkommen til å bestille mat fra hotellets romservice-meny.

  • Har INNSiDE by Melia Barcelona Apolo basseng?

    I følge våre data har ikke INNSiDE by Melia Barcelona Apolo et basseng, men hoteller gjennomfører endringer og utvider med nye fasiliteter med jevne mellomrom, og det er ikke alltid vi blir varslet om dette. Det er derfor best om du ringer INNSiDE by Melia Barcelona Apolo på +34 933 433 000.

  • Hvor langt unna er INNSiDE by Melia Barcelona Apolo fra sentrum i Barcelona?

    INNSiDE by Melia Barcelona Apolo ligger bare 1,1 km fra sentrum i Barcelona. Nærmeste landemerke fra sentrum i Barcelona er La Rambla, noe som gjør det lett tilgjengelig for gjester på INNSiDE by Melia Barcelona Apolo.

  • Hva er telefonnummeret til INNSiDE by Melia Barcelona Apolo?

    Hvis du har spørsmål om reservasjonen din på INNSiDE by Melia Barcelona Apolo, kan du ringe direkte til resepsjonen på +34 933 433 000.

  • Har INNSiDE by Melia Barcelona Apolo Wi–Fi?

    Ja, INNSiDE by Melia Barcelona Apolo tilbyr gjestene sine gratis Wi–Fi.

  • Har gjester på INNSiDE by Melia Barcelona Apolo tilgang til et treningssenter?

    Ja, INNSiDE by Melia Barcelona Apolo har et treningssenter som er tilgjengelig for gjestene. Forhør deg om treningssenterets åpningstider med resepsjonen når du sjekker inn.

  • Hva er utsjekkingstiden på INNSiDE by Melia Barcelona Apolo?

    På INNSiDE by Melia Barcelona Apolo, er utsjekkingstiden 12:00. Innsjekking kan være tilgjengelig fr 15:00. Spesielle forespørsler bør tas med concierge.

  • Hvor mye koster et rom på INNSiDE by Melia Barcelona Apolo?

    Prisene kan variere ettersom hvilken romtype og datoer du ønsker, samt tilgjengelighet. Du finner gode priser på INNSiDE by Melia Barcelona Apolo, som for tiden ligger mellom 142 kr og 2 537 kr per natt. Skriv inn de datoene du ønsker i skjemaet over for å finne de beste tilbudene som passer deg.

  • Er det klesvasktjenester på INNSiDE by Melia Barcelona Apolo?

    Ja, klesvask er tilgjengelig for alle gjester på INNSiDE by Melia Barcelona Apolo, Barcelona. Strykeutstyr, som strykebrett og strykejern er også tilgjengelig.

  • Hvor langt er det fra INNSiDE by Melia Barcelona Apolo, Barcelona til Passeig de Gràcia?

  • Er La Rambla, Barcelona i nærheten av INNSiDE by Melia Barcelona Apolo?

  • Hvor mange tilbydere søker momondo blant for Barcelona fra hoteller?

    Fra og med august 2026, er det 7 220 tilbydere å velge mellom fra Barcelona hoteller.

  • Når oppdaterte momondo sist prisene for Barcelona fra hoteller sist?

    Priser for Barcelona fra hoteller oppdateres hver dag.

Interessante steder i nærheten av INNSiDE by Melia Barcelona Apolo

Attraksjoner i Barcelona i Spania, kurert av momondo

Her finner du INNSiDE by Melia Barcelona Apolo: Avinguda Del Paral.Lel, 57-59, 08004 Barcelona

Topp landemerker

Mirador de Colón0,6 km
La Rambla0,8 km
Barcelona Cathedral1,2 km
Museu Picasso Barcelona1,4 km

momondos favoritthoteller i Barcelona

Catalonia Ramblas

Pelai, 28, Barcelona

8,5
4 stjerner

2 160 kr

Hotel Barcelona Princess

Avinguda Diagonal 1, Barcelona

8,8
4 stjerner

1 621 kr

Hotel Ilunion Les Corts Spa

Cardenal Reig 11, Barcelona

8,2
4 stjerner

1 454 kr

Apartamentos Hesperia Sant Joan

Barcelona

7,7

1 154 kr

Room Casa Gracia

Passeig de Gracia, 116 Bis, Barcelona

8,3
1 stjerne

1 471 kr

Hotel SB Icaria

Avenida Icaria 195, Barcelona

8,3
4 stjerner

1 701 kr

Catalonia Sagrada Familia

Aragó 577-579, Barcelona

8,4
3 stjerner

1 512 kr

Petit Palace Trencadis

Valencia, 157, Barcelona

8,5
4 stjerner

1 530 kr

Catalonia Atenas

Av. Meridiana, 151, Barcelona

8,6
4 stjerner

1 669 kr

Nærliggende overnattingssteder i Barcelona

Sarria-Sant Gervasi

Vis mer

InOut Hostel Barcelona

Major Del Rectoret 2, Barcelona

7,6
2 stjerner

825 kr

Vis hotelltilbud

Catalonia Barcelona 505

C/ Muntaner 505, Barcelona

8,5
4 stjerner

1 538 kr

Vis hotelltilbud

Tres Torres Atiram Hotel

Carrer De Calatrava, 32-34, Barcelona

9,0
3 stjerner

1 443 kr

Vis hotelltilbud

Catalonia Park Putxet Hotel

Putget 68-74, Barcelona

8,5
4 stjerner

1 369 kr

Vis hotelltilbud

Hotel Silken Sant Gervasi

C/ Sant Gervasi De Cassoles 26, Barcelona

8,6
3 stjerner

1 136 kr

Vis hotelltilbud

Catalonia Mikado

Passeig de la Bonanova 58, Barcelona

8,3
3 stjerner

1 393 kr

Vis hotelltilbud

Wow Hostel Barcelona

Avenida Diagonal, 578. 3, Barcelona

7,9
2 stjerner

950 kr

Vis hotelltilbud

Mercure Barcelona Condor

Via Augusta, 127, Barcelona

8,4
4 stjerner

1 508 kr

Vis hotelltilbud

Gracia

Vis mer

La Flor de Gaudí Park Güell

Carrer De Molist 5, Barcelona

8,3
2 stjerner

420 kr

Vis hotelltilbud

Generator Barcelona

Carrer de Corsega, 377, Barcelona

7,6
1 stjerne

1 422 kr

Vis hotelltilbud

Hostal Express by gaiarooms

Riera de Sant Miquel, 74, Barcelona

7,2
2 stjerner

1 013 kr

Vis hotelltilbud

Catalonia Park Güell

Pg. Mare de Déu Del Coll, 10, Barcelona

8,2
3 stjerner

1 352 kr

Vis hotelltilbud

Hotel Casa Fuster

Passeig De Gràcia, 132, Barcelona

8,7
5 stjerner

2 841 kr

Vis hotelltilbud

Bcnsporthostels

Carrer Perill, 26, Barcelona

6,5
2 stjerner

918 kr

Vis hotelltilbud

Ronda Lesseps

Carrer Ballester,77-81, Barcelona

8,8
4 stjerner

1 337 kr

Vis hotelltilbud

Room Casa Gracia

Passeig de Gracia, 116 Bis, Barcelona

8,3
1 stjerne

1 471 kr

Vis hotelltilbud

Blue Barcelona

Via Augusta, 65 1-1, Barcelona

8,1
2 stjerner

1 846 kr

Vis hotelltilbud

Sants-Montjuc

Vis mer

Hotel Brick

Gran Via de les Corts Catalanes, 304, Barcelona

9,0
1 stjerne

1 316 kr

Vis hotelltilbud

Hotel Indigo Barcelona Plaza Espana

Gran Via de Las Corts Catalanes 322, Barcelona

8,9
4 stjerner

1 571 kr

Vis hotelltilbud

Best Western Plus Hotel Alfa Aeropuerto

Zona Franca Calle K, Barcelona

8,4
4 stjerner

1 401 kr

Vis hotelltilbud

Hotel Miramar Barcelona

Placa Carles Ibanez 3, Barcelona

8,7
5 stjerner

3 513 kr

Vis hotelltilbud

Aparthotel BCN Montjuic

Carrer de Sant Fructuos, 64-74, Barcelona

8,7
3 stjerner

1 685 kr

Vis hotelltilbud

Leonardo Royal Hotel Barcelona Fira

Carrer Dels Alts Forns, 40, Barcelona

8,9
4 stjerner

1 558 kr

Vis hotelltilbud

Arya Stadium Hotel

Carrer De Sants, 383, Barcelona

8,6
3 stjerner

1 336 kr

Vis hotelltilbud

Spar penger når du bestiller hotell med momondo

De beste tilbudene på hoteller

De beste tilbudene på hoteller

Se tilbud fra 3 millioner+ hoteller og overnattingssteder på ett sted.

Gratis avbestilling

Gratis avbestilling

Bruk filteret for å finne reiser med gratis avbestilling

Millioner av gjesteanmeldelser

Millioner av gjesteanmeldelser

Les vurderinger basert på millioner av gjesteanmeldelser

Prisvarsler

Prisvarsler

Ikke klar for å booke ennå? varsel for å tracke priser.

En enklere måte å administrere reisen til Barcelona på

Vi gjør det superenkelt å planlegge, organisere og reiser med venner eller familie. Reiser er helt gratis og kan tas i bruk uavhengig av hvor du bestiller.

Bli varslet når prisene synker

Daglige prisendringer i innboksen din – kun med prisvarsler.
2 gjester, 1 rom
on. 12.8.
to. 13.8.

Finn bedre resultater for ditt opphold i Barcelona