Holmlea Guest House

Feriebolig med Gratis WiFi

3 stjerner
9,2
Fantastisk
basert på 115 vurderinger
115 verifiserte gjesteanmeldelser
ti. 27.10.
-
on. 28.10.
2 gjester, 1 rom
Leverandør
Leverandør for Holmlea Guest House
Leverandør for Holmlea Guest House
Leverandør for Holmlea Guest House
Om
Rom
Fasiliteter
Vurderinger
Beliggenhet

Holmlea Guest House room price & deals

ti. 27.10.
-
on. 28.10.

Hotell Amenities & Facilities

  • Gratis WiFi
  • Gratis parkering
  • Kabel- eller satellitt-TV
  • Hårføner
  • Vandring
  • Bagasjeoppbevaring

Parkering og transport

  • Gratis parkering

Media og underholdning

  • Kabel- eller satellitt-TV

Bad

  • Hårføner

Aktiviteter

  • Vandring

Generelt

  • Bagasjeoppbevaring

Det mest nødvendige

  • Gratis WiFi

Holmlea Guest House Reviews

9,2
Fantastisk115 verifiserte gjesteanmeldelser
9,1Venner
9,5Alene
9,2Familier
9,2Par

Holmlea Guest House room booking info

Innsjekk/utsjekk

Innsjekk når som helst etter 16:00, utsjekk når som helst før 10:00

Kansellering/forhåndsbetaling

Retningslinjer for kansellering/forhåndsbetaling varierer etter romtype og leverandør.

Frequently asked questions

  • Hvordan er Holmlea Guest House sammenlignet med andre hoteller med 3 stjerne i Windermere?

    Holmlea Guest House ligger som regel under gjennomsnittsprisen for 3-stjerners hoteller i Windermere. I gjennomsnitt kan du forvente deg å betale 1 613 kr per natt i Windermere. Holmlea Guest House koster normalt 1 403 kr per natt, noe som er 210 kr billigere enn gjennomsnittet i Windermere.

  • Har Holmlea Guest House basseng?

    På nåværende tidspunkt viser våre data at Holmlea Guest House ikke har et basseng. Hoteller kan imidlertid gjennomføre endringer som er av stor betydning, så vi anbefaler deg å ringe hotellet direkte på +44 153 944 2597 for å få konkrete svar på dine spørsmål.

  • Hva er telefonnummeret til Holmlea Guest House?

    For å få hjelp av en ansatt på Holmlea Guest House kan du ringe +44 153 944 2597.

  • Har Holmlea Guest House Wi–Fi?

    Ja, Holmlea Guest House tilbyr gjestene sine gratis Wi–Fi.

  • Hva er utsjekkingstiden på Holmlea Guest House?

    Holmlea Guest House har utsjekkingstid 10:00. Sen utsjekking kan være tilgjengelig på forespørsel i resepsjonen.

  • Hvor mange tilbydere søker momondo blant for Windermere fra hoteller?

    Fra og med oktober 2026, er det 1 287 tilbydere å velge mellom fra Windermere hoteller.

  • Når oppdaterte momondo sist prisene for Windermere fra hoteller sist?

    Priser for Windermere fra hoteller oppdateres hver dag.

Places of interest near Holmlea Guest House

Attractions in Windermere, England curated by momondo

Her finner du Holmlea Guest House: Kendal Road, Windermere, LA23 3EW

Topp landemerker

World of Beatrix Potter0,4 km
Windermere Steamboat Museum1,0 km
Windermere Golf Club1,7 km
Holehird Gardens4,2 km
Wansfell Pike8,5 km

momondo’s favorite Windermere hotels

St John's Lodge (incl off-site health club)

Lake Road Windermere England La23 2Eq, Windermere

9,4
4 stjerner

1 422 kr

Langdale Chase Hotel

Windermere 1, Windermere

9,3
4 stjerner

4 652 kr

The Westbourne

Biskey Howe Road, Bowness on Windermere, Cumbria LA23 2JR, Windermere

9,3
4 stjerner

848 kr

Windermere Hillthwaite Hotel

Thornbarrow Road, Windermere

8,8
4 stjerner

1 676 kr

The Hideaway at Windermere

Phoenix Way, Windermere

9,6
4 stjerner

1 262 kr

Windermere Manor Hotel

Rayrigg Road, Windermere

8,0
3 stjerner

998 kr

Merewood Country House

Ambleside Road, Windermere

8,7
4 stjerner

1 168 kr

Spar penger når du bestiller hotell med momondo

De beste tilbudene på hoteller

De beste tilbudene på hoteller

Se tilbud fra 3 millioner+ hoteller og overnattingssteder på ett sted.

Gratis avbestilling

Gratis avbestilling

Bruk filteret for å finne reiser med gratis avbestilling

Millioner av gjesteanmeldelser

Millioner av gjesteanmeldelser

Les vurderinger basert på millioner av gjesteanmeldelser

Prisvarsler

Prisvarsler

Ikke klar for å bestille ennå? varsel for å spore priser.

En enklere måte å administrere reisen til Windermere på

Vi gjør det superenkelt å planlegge, organisere og reiser med venner eller familie. Reiser er helt gratis og kan tas i bruk uavhengig av hvor du bestiller.

Bli varslet når prisene synker

Daglige prisendringer i innboksen din – kun med prisvarsler.
2 gjester, 1 rom
ti. 27.10.
on. 28.10.

Finn bedre resultater for ditt opphold i Windermere

Populære byer i Storbritannia