Les mer
Hvordan er First Hotel Millennium sammenlignet med andre hoteller med 3 stjerne i Oslo?
I gjennomsnitt koster First Hotel Millennium mindre enn gjennomsnittprisen for 3-stjerners hoteller i Oslo. Prisen per natt på First Hotel Millennium ligger normalt på 868 kr, sammenlignet med 252 kr mer for andre hoteller i Oslo.
Hvor langt er det mellom First Hotel Millennium og Oslo Gardermoen?
Kjøreavstanden fra Oslo Gardermoen il First Hotel Millennium og omvendt er 37,2 km og tar generelt ca. 1h 9min å kjøre. Tiden det tar å kjøre kan variere avhengig av tidspunkt på dagen og trafikk.
Hvordan kommer man seg enklest fra Oslo Gardermoen til First Hotel Millennium?
Hvis du har planer om å leie en bil for å komme deg fra Oslo Gardermoen til hotellet, er det veldig greit å vite at First Hotel Millennium tilbyr gjestene parkering. Prisen på leiebiler i området ligger normalt på 192 kr/dag for en standardmodell. Et annet vanlig alternativ er å bare ta en taxi eller benytte seg av en samkjøringstjeneste fra flyplassen til First Hotel Millennium. Den flyplassen som ligger nærmest hotellet er Oslo Gardermoen.
Er First Hotel Millennium dyrevennlig?
Kjæledyr er tillatt på First Hotel Millennium.
Har First Hotel Millennium basseng?
På nåværende tidspunkt viser dataene våre at First Hotel Millennium ikke har et basseng på området. Hoteller kan imidlertid gjennomføre endringer som er av stor betydning, så vi anbefaler deg å ringe hotellet direkte på +47 2102 2800 for å få konkrete svar på spørsmålene dine.
Hvor langt unna er First Hotel Millennium fra sentrum i Oslo?
First Hotel Millennium ligger 0,7 km fra sentrum i Oslo der du finner interessante severdigheter som Oslo Spektrum.
Hva er telefonnummeret til First Hotel Millennium?
Hvis du har spørsmål om reservasjonen din på First Hotel Millennium, kan du ringe direkte til resepsjonen på +47 2102 2800.
Har First Hotel Millennium Wi–Fi?
Ja, First Hotel Millennium tilbyr gjestene sine gratis Wi–Fi.