Hillside Bed & Breakfast

Feriebolig med Romservice

4 stjerner
on. 26.8.
-
to. 27.8.
2 gjester, 1 rom
Tilbud fra
1 039 kr
/Billigste pris per natt
Romtype
Leverandør
Totalt per natt
Dobbeltrom, ukjent sengetype
1 039 kr
Standardrom, ukjent sengetype
1 179 kr
Standardrom, ukjent sengetype
1 275 kr
Om
Rom
Fasiliteter
Vurderinger
Beliggenhet

Om Hillside Bed & Breakfast i Kendal

Renhet
9,6
Comfort
9,6
Beliggenhet
9,4
Tjenester
9,4
Ansatte
9,6
Valuta for pengene
9,5
En kort spasertur Kendal jernbanestasjon ligger Hillside Bed & Breakfast som byr på en en perfekt beliggende base for de som besøker Kendal. Under hele oppholdet kan også gjester benytte seg av overnattingsstedets Wi-Fi. Dette familiedrevne bed & breakfastet midt i Kendal tilbyr en rekke fasiliteter, som blant annet roomservice og bagasjeoppbevaring. Kun et steinkast unna de mange barene og nattklubbene i området ligger dette 4-stjerners bed & breakfastet, perfekt plassert for gjester som vil utforske det utelivet her har å by på. Det er 6 sjarmerende rom på Hillside Bed & Breakfast, alle er innredet med de nødvendigheter man behøver for et behagelig opphold. Det er kort vei fra Hillside Bed & Breakfast til mange av Kendal populære attraksjoner og landemerker, Abbot Hall Art Gallery er også bare noen minutter til fots herfra. Lake District National Park ligger en fem minutters kjøretur unna bed & breakfastet.

Rompriser og tilbud for Hillside Bed & Breakfast

on. 26.8.
-
to. 27.8.
Overnattingstype
Bestillingslenke
Dobbeltrom, ukjent sengetype
Dobbeltrom, ukjent sengetype
Superior Rom, ukjent sengetype
Standardrom, ukjent sengetype
Standardrom, ukjent sengetype
Standardrom, ukjent sengetype
Hvordan påvirker betalinger til oss rangeringen og hvordan rangerer vi resultatene?
Finn ut mer
*Totalpris inkluderer estimert lokale skatter og avgifter som må betales ved utsjekking.

Hotell – tjenester og fasiliteter

  • Romservice
  • Gratis WiFi
  • Wi–Fi tilgjengelig i alle områdene
  • Flatskjerm-TV
  • TV
  • Gratis toalettartikler
  • Røykfritt
  • Røykvarslere
  • Radio
  • Fjærfri pute

Det mest nødvendige

  • Gratis WiFi
  • Wi–Fi tilgjengelig i alle områdene
  • Kroppssåpe
  • Sengetøy
  • Håndklær
  • Vifte
  • Brannslukkingsapparat
  • Gratis toalettartikler
  • Sjampo
  • Røykvarslere
  • Oppvarming
  • Søppeldunker
  • Balsam

Tilgjengelighet og egnethet

  • Røykfritt
  • Fjærfri pute
  • Hypoallergenisk
  • Hypoallergenisk pute
  • De øvre etasjene nås via trapper

Bad

  • Toalett
  • Toalettpapir
  • Dusj
  • Privat bad

Media og underholdning

  • Radio
  • Flatskjerm-TV
  • TV

Generelt

  • Teppegulv
  • Bagasjeoppbevaring

Tjenester og hjelpemidler

  • Romservice
  • Tilgang med nøkkel

Soverom

  • Garderobe eller skap

Mat

  • Vannkoker

Aktiviteter

  • Vandring

Vurderinger av Hillside Bed & Breakfast

9,2
Fantastisk
539 verifiserte gjesteanmeldelser
Fantastisk
473
Veldig bra
50
Bra
14
Ok
1
Greit
0
Middelmådig
0
Dårlig
1
Sorter etter:Nyeste

Filtre

Alle filtre

Filtre

Gjestevurderinger
Type reisende
Tid på året

Poeng etter leverandør

Rombestillingsinformasjon for Hillside Bed & Breakfast

Innsjekk/utsjekk

Innsjekk når som helst etter 16:00, utsjekk når som helst før 10:00

Kansellering/forhåndsbetaling

Retningslinjer for kansellering/forhåndsbetaling varierer etter romtype og leverandør.

Vanlige spørsmål

  • Finnes det ulike matalternativer på Hillside Bed & Breakfast?

    Gjester som bor på Hillside Bed & Breakfast kan bestille mat direkte fra kjøkkenet og opp til rommet.

  • Har Hillside Bed & Breakfast basseng?

    Dessverre spesifiserer ikke dataene våre om det finnes et basseng på Hillside Bed & Breakfast. Vi anbefaler at du ringer hotellets resepsjon for å få dette bekreftet. Telefonnummeret til Hillside Bed & Breakfast er +44 153 972 2836.

  • Hva er telefonnummeret til Hillside Bed & Breakfast?

    Hvis du har spørsmål vedrørende oppholdet ditt på Hillside Bed & Breakfast, kan du ringe +44 153 972 2836.

  • Har Hillside Bed & Breakfast Wi–Fi?

    Ja, Hillside Bed & Breakfast tilbyr gjestene sine gratis Wi–Fi.

  • Hva er utsjekkingstiden på Hillside Bed & Breakfast?

    Utsjekkingstiden er 10:00. Husk å planlegg avreisen etter dette for å unngå tilleggsgebyrer.

  • Hvor mye koster et rom på Hillside Bed & Breakfast?

    Gjennomsnittsprisen for en natt på Hillside Bed & Breakfast lå nylig på 1 358 kr og kan gå helt ned i 1 052 kr/natt. Vær oppmerksom på at priser kan variere etter reisedatoer, romtyper og tilgjengelighet. For å se gjeldende tilbud, skriv inn reisedatoer i skjemaet over.

  • Hvor mange tilbydere søker momondo blant for Kendal fra hoteller?

    Det er 484 tilbydere fra Kendal hoteller fra og med august 2026.

  • Når oppdaterte momondo sist prisene for Kendal fra hoteller sist?

    Priser for Kendal fra hoteller oppdateres daglig.

Interessante steder i nærheten av Hillside Bed & Breakfast

Attraksjoner i Kendal i England, kurert av momondo
Her finner du Hillside Bed & Breakfast: 4 Beast Banks, Kendal, LA9 4JW

Topp landemerker

  • Castle Howe114 m
  • Brewery Arts Centre187 m
  • Museum of Lakeland Life0.5 km
  • Abbot Hall Art Gallery0.5 km
  • The Quaker Tapestry Exhibition Centre0.6 km
  • Kendal Museum0.9 km
  • Kendal Castle0.9 km
  • Netherfield Cricket Club Ground1.1 km
  • Sizergh Castle5 km
  • Lakeland Maze Farm Park5.6 km
  • Lambrigg Fell7.4 km
  • Levens Hall and Gardens7.5 km

momondos favoritthoteller i Kendal

Riverside Hotel Kendal

Beezon Road 1, Kendal

8,0
3 stjerner

1 158 kr

Damson Dene Hotel

Crosthwaite, Kendal

8,3
3 stjerner

1 224 kr

The Lakeland Kendal Hotel, Sure Hotel Collection by BW

Station Road, Kendal

7,7
3 stjerner

932 kr

The Gateway Hotel

The Gateway Hotel 1 Crook Road, Kendal

8,8
4 stjerner

1 205 kr

Castle Green Hotel In Kendal, BW Premier Collection

Castle Green Lane, Kendal

8,4
4 stjerner

1 412 kr

Spar penger når du bestiller hotell med momondo

De beste tilbudene på hoteller

De beste tilbudene på hoteller

Se tilbud fra 3 millioner+ hoteller og overnattingssteder på ett sted.

Gratis avbestilling

Gratis avbestilling

Bruk filteret for å finne reiser med gratis avbestilling

Millioner av gjesteanmeldelser

Millioner av gjesteanmeldelser

Les vurderinger basert på millioner av gjesteanmeldelser

Prisvarsler

Prisvarsler

Ikke klar for å bestille ennå? varsel for å spore priser.

En enklere måte å administrere reisen til Kendal på

Vi gjør det superenkelt å planlegge, organisere og reiser med venner eller familie. Reiser er helt gratis og kan tas i bruk uavhengig av hvor du bestiller.

Bli varslet når prisene synker

Daglige prisendringer i innboksen din – kun med prisvarsler.
2 gjester, 1 rom
on. 26.8.
to. 27.8.

Finn bedre resultater for ditt opphold i Kendal

Populære byer i Storbritannia