Dombås Hostel

Feriebolig med Restaurant

2 stjerner
ma. 3.8.
-
ti. 4.8.
2 gjester, 1 rom
Tilbud fra
443 kr
/Billigste pris per natt
Romtype
Leverandør
Totalt per natt
Standardrom, ukjent sengetype
443 kr
Standardrom, ukjent sengetype
467 kr
Standardrom, ukjent sengetype
470 kr
Om
Rom
Fasiliteter
Vurderinger
Beliggenhet

Om Dombås Hostel i Dombås

Renhet
8,0
Comfort
7,8
Beliggenhet
8,6
Tjenester
7,8
Ansatte
9,0
Valuta for pengene
8,4
Dette vandrerhjemmet er et røykfritt overnattingssted som tilbyr en restaurant, en bar/lounge og et konferansesenter. Dessuten tilbys wi-fi i fellesområdene (inkludert) og ubetjent parkering (inkludert). Andre fasiliteter som tilbys, er en kaffebar/kafé, kaffe/te på fellesområdet og mikrobølgeovn på fellesområdet. Rengjøring (på forespørsel) Dombås Hostel har 12 rom med delt/felles kjøkken og toalettartikler (inkludert). Rommene har terrasse. Rommene har eget spiseområde med skrivebord. Flatskjerm-TV inkluderer digital-TV. Badene har dusj. Dette vandrerhjemmet i Dovre tilbyr kablet internett inkludert i prisen. Rengjøring tilbys etter avtale. Fritidsaktivitetene som er oppført nedenfor, er tilgjengelige enten på overnattingsstedet eller i nærområdet. Avgifter kan tilkomme.

Rompriser og tilbud for Dombås Hostel

ma. 3.8.
-
ti. 4.8.
Overnattingstype
Bestillingslenke
Standardrom, ukjent sengetype
Standardrom, ukjent sengetype
Standardrom, ukjent sengetype
Standardrom, ukjent sengetype
Hvordan påvirker betalinger til oss rangeringen og hvordan rangerer vi resultatene?
Finn ut mer
*Totalpris inkluderer estimert lokale skatter og avgifter som må betales ved utsjekking.

Hostell – tjenester og fasiliteter

  • Restaurant
  • Bar/Lounge
  • Gratis WiFi
  • Gratis parkering
  • Flatskjerm-TV
  • Gratis toalettartikler
  • Internett
  • Sauna
  • Gavebutikk
  • Røykfritt

Mat

  • Restaurant
  • Bar/Lounge
  • Matpakke
  • Delt kjøkken
  • Diettspesifikke menyer (på forespørsel)
  • Spisesal
  • Snackbar

Det mest nødvendige

  • Gratis WiFi
  • Internett
  • Gratis toalettartikler
  • Håndklær/sengetøy (ekstra gebyr)
  • Oppvarming

Bad

  • Toalett
  • Toalettpapir
  • Dusj
  • Privat bad

Aktiviteter

  • Gavebutikk
  • Vandring
  • Sykkelutleie
  • Snowboard

Parkering og transport

  • Gratis parkering
  • Privat parkering

Media og underholdning

  • Flatskjerm-TV
  • Delt stue/TV-område

Utendørs

  • Grill
  • Hage

Tilgjengelighet og egnethet

  • Røykfritt

Soverom

  • Klesstativ

Arbeidsområde

  • Skrivebord

Generelt

  • Familierom

Familievennlig

  • Måltider for barn

Spa

  • Sauna

Vurderinger av Dombås Hostel

7,7
Bra
366 verifiserte gjesteanmeldelser
Fantastisk
91
Veldig bra
88
Bra
75
Ok
36
Greit
37
Middelmådig
18
Dårlig
21
Sorter etter:Nyeste

Filtre

Alle filtre

Filtre

Gjestevurderinger
Type reisende
Tid på året

Poeng etter leverandør

Rombestillingsinformasjon for Dombås Hostel

Innsjekk/utsjekk

Innsjekk når som helst etter 15:00, utsjekk når som helst før 11:00

Kansellering/forhåndsbetaling

Retningslinjer for kansellering/forhåndsbetaling varierer etter romtype og leverandør.

Vanlige spørsmål

  • Hvordan er Dombås Hostel sammenlignet med andre hoteller med 2 stjerne i Dombås?

    Det er en differanse på 877 kr/natt i gjennomsnittsprisen på 2-stjerners hoteller i Dombås (1 394 kr/natt) og gjennomsnittsprisen på Dombås Hostel (517 kr/natt).

  • Finnes det ulike matalternativer på Dombås Hostel?

    Ja, Dombås Hostel har en restaurant der du kan sette deg ned eller bestille mat og ta med. Det finnes også en rekke andre gode matalternativer i Dombås for de som er ute etter noe litt annerledes.

  • Har Dombås Hostel basseng?

    Dessverre spesifiserer ikke dataene våre om det finnes et basseng på Dombås Hostel. Vi anbefaler at du ringer hotellets resepsjon for å få dette bekreftet. Telefonnummeret til Dombås Hostel er +47 6124 0960.

  • Hva er telefonnummeret til Dombås Hostel?

    Du kan ringe hotellet direkte på +47 6124 0960.

  • Har Dombås Hostel Wi–Fi?

    Ja, Dombås Hostel tilbyr gjestene sine gratis Wi–Fi.

  • Hva er utsjekkingstiden på Dombås Hostel?

    Standard utsjekkingstid på Dombås Hostel er 11:00. Gjester kan sjekke inn etter 15:00.

  • Hvor mye koster et rom på Dombås Hostel?

    Prisene kan variere ettersom hvilken romtype og datoer du ønsker, samt tilgjengelighet. Du finner gode priser på Dombås Hostel, som for tiden ligger mellom 512 kr og 705 kr per natt. Skriv inn de datoene du ønsker i skjemaet over for å finne de beste tilbudene som passer deg.

  • Hvor mange tilbydere søker momondo blant for Dombås fra hoteller?

    Det er 11 tilbydere fra Dombås hoteller fra og med juli 2026.

  • Når oppdaterte momondo sist prisene for Dombås fra hoteller sist?

    Priser for hoteller fra Dombås ble sst oppdatert i dag.

momondos favoritthoteller i Dombås

Dombås Hotell

Dombaasgrendi 1, Dombås, Oppland

8,3
3 stjerner

1 407 kr

Ljoshaugen Camping

Dombås, Oppland

7,0

603 kr

Spar penger når du bestiller hotell med momondo

De beste tilbudene på hoteller

De beste tilbudene på hoteller

Se tilbud fra 3 millioner+ hoteller og overnattingssteder på ett sted.

Gratis avbestilling

Gratis avbestilling

Bruk filteret for å finne reiser med gratis avbestilling

Millioner av gjesteanmeldelser

Millioner av gjesteanmeldelser

Les vurderinger basert på millioner av gjesteanmeldelser

Prisvarsler

Prisvarsler

Ikke klar for å booke ennå? varsel for å tracke priser.

En enklere måte å administrere reisen til Dombås på

Vi gjør det superenkelt å planlegge, organisere og reiser med venner eller familie. Reiser er helt gratis og kan tas i bruk uavhengig av hvor du bestiller.

Bli varslet når prisene synker

Daglige prisendringer i innboksen din – kun med prisvarsler.
2 gjester, 1 rom
ma. 3.8.
ti. 4.8.

Finn bedre resultater for ditt opphold i Dombås

Populære byer i Norge