Hotel Maison Axel Opera

Feriebolig med Bar/Lounge

3 stjerner
8,5
Veldig bra
basert på 1898 vurderinger
1 898 verifiserte gjesteanmeldelser
ma. 28.9.
-
ti. 29.9.
2 gjester, 1 rom
Tilbud fra
811 kr
/Billigste pris per natt
Romtype
Leverandør
Totalt per natt
Standardrom, ukjent sengetype
811 kr
Standardrom, 1 queensize.seng
1 078 kr
Standardrom, ukjent sengetype
1 081 kr
Om
Rom
Fasiliteter
Vurderinger
Beliggenhet

Hotel Maison Axel Opera room price & deals

ma. 28.9.
-
ti. 29.9.
Overnattingstype
Bestillingslenke
Klassisk rom, ukjent sengetype
Klassisk rom, ukjent sengetype
Klassisk rom, ukjent sengetype
Klassisk rom, ukjent sengetype
Klassisk rom, ukjent sengetype
Klassisk rom, ukjent sengetype
Dobbeltrom, ukjent sengetype
Dobbeltrom, ukjent sengetype
Dobbeltrom, ukjent sengetype
Dobbeltrom, ukjent sengetype
Dobbeltrom, ukjent sengetype
Dobbeltrom, ukjent sengetype
Dobbeltrom, ukjent sengetype
Superior Rom, ukjent sengetype
Superior Rom, ukjent sengetype
Superior Rom, ukjent sengetype
Superior Rom, ukjent sengetype
Superior Rom, ukjent sengetype
Superior Rom, ukjent sengetype
Standardrom, ukjent sengetype
Standardrom, 1 queensize.seng
Standardrom, ukjent sengetype
Standardrom, ukjent sengetype
Standardrom, ukjent sengetype
Standardrom, ukjent sengetype
Standardrom, ukjent sengetype
Standardrom, ukjent sengetype
Standardrom, ukjent sengetype
Standardrom, ukjent sengetype
Standardrom, ukjent sengetype
Standardrom, ukjent sengetype
Queen Rom, 1 queensize.seng
Hvordan påvirker betalinger til oss rangeringen og hvordan rangerer vi resultatene?
Finn ut mer
*Totalpris inkluderer estimert lokale skatter og avgifter som må betales ved utsjekking.

Hotell Amenities & Facilities

  • Bar/Lounge
  • Gratis WiFi
  • Te-/kaffetrakter
  • Wi–Fi tilgjengelig i alle områdene
  • Flatskjerm-TV
  • TV
  • Kabel- eller satellitt-TV
  • Gratis toalettartikler
  • Internett
  • Vaskeritjeneste

Hotel Maison Axel Opera Reviews

8,5
Veldig bra
1898 verifiserte gjesteanmeldelser
Fantastisk
773
Veldig bra
470
Bra
316
Ok
134
Greit
97
Middelmådig
53
Dårlig
55
Sorter etter:Nyeste

Filtre

Alle filtre

Filtre

Gjestevurderinger
Type reisende
Tid på året

Poeng etter leverandør

Hotel Maison Axel Opera room booking info

Innsjekk/utsjekk

Innsjekk når som helst etter 15:00, utsjekk når som helst før 12:00

Kansellering/forhåndsbetaling

Retningslinjer for kansellering/forhåndsbetaling varierer etter romtype og leverandør.

Frequently asked questions

  • Hvordan er Hotel Maison Axel Opera sammenlignet med andre hoteller med 3 stjerne i Paris?

    3-stjerners hoteller i Paris koster normalt 3 464 kr/natt, men Hotel Maison Axel Opera er vanligvis tilgjengelig for 1 638 kr/natt og har like gode vurderinger som konkurrentene sine.

  • Hvor langt er det mellom Hotel Maison Axel Opera og Paris Orly?

    Hvis det ikke er trafikk, skal kjøreturen på 16,5 km mellom Paris Orly og Hotel Maison Axel Opera kun ta ca. 30 minutter. Hvis hotellet ditt ligger i et storbyområde, kan det være at det tar lengre tid å kjøre på grunn av trafikken.

  • Hvordan kommer man seg enklest fra Paris Orly til Hotel Maison Axel Opera?

    Hvis du er ute etter et enkelt reisealternativ for å komme deg fra Paris Orly til Hotel Maison Axel Opera, bør du vurdere å ringe en taxi eller samkjøringstjeneste som kjører deg til hotellet så vel som rundt i byen under oppholdet ditt.

  • Har Hotel Maison Axel Opera basseng?

    På nåværende tidspunkt viser våre data at Hotel Maison Axel Opera ikke har et basseng. Hoteller kan imidlertid gjennomføre endringer som er av stor betydning, så vi anbefaler deg å ringe hotellet direkte på +33 1 47 70 92 70 for å få konkrete svar på dine spørsmål.

  • Hvor langt unna er Hotel Maison Axel Opera fra sentrum i Paris?

    Det er enkelt å komme seg til sentrum i Paris i og med at det kun ligger 1,6 km fra Hotel Maison Axel Opera. I sentrum i Paris finner du Pantheon, i tillegg til mange andre populære severdigheter og ting å gjøre.

  • Hva er telefonnummeret til Hotel Maison Axel Opera?

    Det beste nummeret for å kontakte Hotel Maison Axel Opera på er +33 1 47 70 92 70.

  • Har Hotel Maison Axel Opera Wi–Fi?

    Ja, Hotel Maison Axel Opera tilbyr gjestene sine gratis Wi–Fi.

  • Hva er utsjekkingstiden på Hotel Maison Axel Opera?

    Med tanke på innsjekking, kan du planlegge å ankomme etter 15:00. Utsjekkingstiden er 12:00. Vi anbefaler å gi beskjed til resepsjonen så tidlig som mulig dersom du har spesiell forespørsler.

  • Hvor mye koster et rom på Hotel Maison Axel Opera?

    Prisene kan variere ettersom hvilken romtype og datoer du ønsker, samt tilgjengelighet. Du finner gode priser på Hotel Maison Axel Opera, som for tiden ligger mellom 730 kr og 2 695 kr per natt. Skriv inn de datoene du ønsker i skjemaet over for å finne de beste tilbudene som passer deg.

  • Er det klesvasktjenester på Hotel Maison Axel Opera?

    Ja, du får dekket alle dine behov for vask av klær på Hotel Maison Axel Opera, Paris. Strykejern og strykebrett er inkludert i hotellets fasiliteter.

  • Hvor langt er det fra Hotel Maison Axel Opera, Paris til Pantheon?

  • Er Luxembourghagen, Paris i nærheten av Hotel Maison Axel Opera?

  • Hvor mange tilbydere søker momondo blant for Paris fra hoteller?

    Antall tilbydere fraParis hoteller er 19 200 fra og med september 2026.

  • Når oppdaterte momondo sist prisene for Paris fra hoteller sist?

    Priser for hoteller fra Paris ble sst oppdatert i dag.

Places of interest near Hotel Maison Axel Opera

Attractions in Paris, Frankrike curated by momondo
Her finner du Hotel Maison Axel Opera: 15 Rue De Montyon, 75009 Paris

Top landmarks

  • Opera Comique0.5 km
  • Operahuset i Paris0.9 km
  • Musee du Louvre1.5 km
  • Moulin Rouge1.5 km
  • Pompidou-senteret1.5 km
  • Montmartre1.6 km
  • Place de la Concorde1.7 km
  • Musée d'Orsay1.9 km
  • Paris sentrum2 km
  • Champs-Elysées2.3 km
  • Notre Dame Katedralen2.3 km
  • Seinen2.3 km

momondo’s favorite Paris hotels

Moxy Paris La Villette

28 Ter Avenue Corentin Coriou, Paris

7,9
4 stjerner

1 271 kr

NH Paris Gare de l'Est

5 Rue du 8 Mai 1945, Paris

8,4
4 stjerner

1 571 kr

Hôtel Mercure Paris Centre Tour Eiffel

20 rue Jean Rey, Paris

7,6
4 stjerner

2 150 kr

Novotel Paris 14 Porte d'Orleans

15 Boulevard Romain Rolland, Paris

8,2
4 stjerner

1 398 kr

ibis Styles Paris 16 Sud

19 Avenue Ferdinand Buisson, Paris

8,5
3 stjerner

1 220 kr

Maison Albar - Le Diamond

4 Rue de la Pepiniere, Paris

8,4
5 stjerner

2 564 kr

Novotel Suites Paris Montreuil Vincennes

22 Avenue du Professeur Lemierre, Paris

7,2
4 stjerner

1 113 kr

CitizenM Paris Gare de Lyon

8 Rue Van Gogh, Paris

8,3
4 stjerner

1 591 kr

ibis Paris 17 Clichy-Batignolles

10 Rue Bernard Buffet, Paris

6,7
3 stjerner

917 kr

Spar penger når du bestiller hotell med momondo

De beste tilbudene på hoteller

De beste tilbudene på hoteller

Se tilbud fra 3 millioner+ hoteller og overnattingssteder på ett sted.

Gratis avbestilling

Gratis avbestilling

Bruk filteret for å finne reiser med gratis avbestilling

Millioner av gjesteanmeldelser

Millioner av gjesteanmeldelser

Les vurderinger basert på millioner av gjesteanmeldelser

Prisvarsler

Prisvarsler

Ikke klar for å bestille ennå? varsel for å spore priser.

En enklere måte å administrere reisen til Paris på

Vi gjør det superenkelt å planlegge, organisere og reiser med venner eller familie. Reiser er helt gratis og kan tas i bruk uavhengig av hvor du bestiller.

Bli varslet når prisene synker

Daglige prisendringer i innboksen din – kun med prisvarsler.
2 gjester, 1 rom
ma. 28.9.
ti. 29.9.

Finn bedre resultater for ditt opphold i Paris

Populære byer i Frankrike