Warm White Hostel

Feriebolig med Gratis WiFi

2 stjerner
ma. 3.8.
-
ti. 4.8.
2 gjester, 1 rom
Leverandør
Leverandør for Warm White Hostel
Leverandør for Warm White Hostel
Leverandør for Warm White Hostel
Om
Rom
Fasiliteter
Vurderinger
Beliggenhet

Om Warm White Hostel i Bangkok

Renhet
8,5
Beliggenhet
10,0
Ansatte
9,7
Valuta for pengene
8,2
Gjennomsnittlig
8,8
Warm White Hostel ligger midt i byen og tillater enkel tilgang til områder med sightseeing og underholdning i Bangkok. Det byr også på gratis Wi-Fi. Bagasjeoppbevaring, en billettservice og døgnåpen resepsjon er bare noen av de tjenestene vandrerhjemmet tilbyr. Flyplasstransport og vaskeritjeneste tilbys ved forespørsel. Warm White Hostel byr på 30 komfortable rom som er perfekt for reisende med lavt budsjett. Warm White Hostel ligger i et distrikt som er populært blant de som liker å danse ut i de små timer, og man kan velge og vrake i barer og nattklubber. Warm White Hostel ligger fem minutter fra Wat Chana Song Khram og Khaosan Road, mens Demokratimonumentet, Thammasat University og Sanam Luang er kun en 20 minutters spasertur unna. Chao Phraya er bare en kort biltur unna vandrerhjemmet.

Rompriser og tilbud for Warm White Hostel

ma. 3.8.
-
ti. 4.8.

Hostell – tjenester og fasiliteter

  • Gratis WiFi
  • Flyplasstransport
  • Vaskeritjeneste
  • Vaskeri
  • Hårføner
  • Døgnåpen resepsjon
  • Bagasjeoppbevaring

Vaskeri

  • Vaskeri
  • Vaskeritjeneste

Parkering og transport

  • Flyplasstransport

Bad

  • Hårføner

Generelt

  • Bagasjeoppbevaring

Tjenester og hjelpemidler

  • Døgnåpen resepsjon

Det mest nødvendige

  • Gratis WiFi

Vurderinger av Warm White Hostel

7,8
Bra570 verifiserte gjesteanmeldelser
7,3Par
7,7Venner
6,7Familier
8,2Alene

Rombestillingsinformasjon for Warm White Hostel

Innsjekk/utsjekk

Innsjekk når som helst etter 14:00, utsjekk når som helst før 12:00

Kansellering/forhåndsbetaling

Retningslinjer for kansellering/forhåndsbetaling varierer etter romtype og leverandør.

Vanlige spørsmål

  • Hvordan er Warm White Hostel sammenlignet med andre hoteller med 2 stjerne i Bangkok?

    Warm White Hostel er 107 kr billigere enn gjennomsnittet for 2-stjerners hoteller i Bangkok. Vanligvis vil du måtte betale 211 kr per natt når du skal bo på Warm White Hostel.

  • Hvor langt er det mellom Warm White Hostel og Bangkok Don Muang?

    Hvis det ikke er trafikk, skal kjøreturen på 20,6 km mellom Bangkok Don Muang og Warm White Hostel kun ta ca. 38 minutter. Hvis hotellet ditt ligger i et storbyområde, kan det være at det tar lengre tid å kjøre på grunn av trafikken.

  • Hvordan kommer man seg enklest fra Bangkok Don Muang til Warm White Hostel?

    Et annet vanlig alternativ er å bare ta en taxi eller benytte seg av en samkjøringstjeneste fra flyplassen til Warm White Hostel. Den flyplassen som ligger nærmest hotellet er Bangkok Don Muang.

  • Har Warm White Hostel basseng?

    Dessverre spesifiserer ikke dataene våre om det finnes et basseng på Warm White Hostel. Vi anbefaler at du ringer hotellets resepsjon for å få dette bekreftet. Telefonnummeret til Warm White Hostel er +66 2 101 4684.

  • Hva er telefonnummeret til Warm White Hostel?

    Du kan ringe hotellet direkte på +66 2 101 4684.

  • Har Warm White Hostel Wi–Fi?

    Ja, Warm White Hostel tilbyr gjestene sine gratis Wi–Fi.

  • Hva er utsjekkingstiden på Warm White Hostel?

    Warm White Hostel har utsjekkingstid 12:00. Sen utsjekking kan være tilgjengelig på forespørsel i resepsjonen.

  • Er det klesvasktjenester på Warm White Hostel?

    Ja, du får dekket alle dine behov for vask av klær på Warm White Hostel, Bangkok.

  • Hvor mange tilbydere søker momondo blant for Bangkok fra hoteller?

    Det er 8 604 tilbydere fra Bangkok hoteller fra og med juli 2026.

  • Når oppdaterte momondo sist prisene for Bangkok fra hoteller sist?

    Pris for Bangkok fra hoteller oppdateres daglig.

Interessante steder i nærheten av Warm White Hostel

Attraksjoner i Bangkok i Thailand, kurert av momondo

Her finner du Warm White Hostel: 173 Chakrabongse Road, Bangkok 10200

Topp landemerker

Khaosan Road0,2 km
Sanam Luang0,8 km
Bangkok Noi jernbanestasjon1,1 km
Wat Phra Sri Rattana Satsadaram1,2 km
Grand Palace1,4 km
Siam Square4,3 km

momondos favoritthoteller i Bangkok

Grande Centre Point Terminal 21

2, Sukhumvit Soi 19 (Wattana), Bangkok

9,2
5 stjerner

1 048 kr

The Landmark Bangkok

138 Sukhumvit Road, Bangkok

9,0
5 stjerner

1 011 kr

Shangri-La Bangkok

89 Soi Wat Suan Plu, New Road, Bangkok

8,8
5 stjerner

1 437 kr

Golden Foyer Suvarnabhumi Airport Hotel

541/8 Luangphaeng Road,Tub-Yao, Bangkok

8,2
4 stjerner

249 kr

Pullman Bangkok Hotel G

188 Silom Road Bangrak, Bangkok

8,2
5 stjerner

677 kr

Centara Grand at Centralworld

999/99 Rama 1 Road, Bangkok

9,2
5 stjerner

1 334 kr

Centara Grand at Central Plaza Ladprao Bangkok

1695 Phaholyothin Road, Bangkok

9,0
5 stjerner

625 kr

Ambassador Hotel Bangkok

171 Soi 11 Sukhumvit Road, Bangkok

7,7
4 stjerner

464 kr

Amari Bangkok

847 Petchburi Road, Bangkok

9,0
5 stjerner

1 022 kr

Nærliggende overnattingssteder i Bangkok

Watthana

Vis mer

The Bedrooms Boutique Hotel Bangkok

204/24 Sukhumvit 77 (Soi On Nut), Bangkok

8,6
3 stjerner

306 kr

Vis hotelltilbud

63 Bangkok Hotel

1323/2 Sukhumvit Road, Prakanong Nua,Wattana, Bangkok

7,6
2 stjerner

268 kr

Vis hotelltilbud

Jasmine Resort Hotel

1511 Sukhumvit Road, Sukhumvit 67-69, Bangkok

8,7
5 stjerner

613 kr

Vis hotelltilbud

Arte Hotel

29 Sukhumvit Soi 19, Wattana, Bangkok

8,6
4 stjerner

517 kr

Vis hotelltilbud

Goose Living

3/6-7 Pridibanomyong 1 Sukhumvit 71 Prakanongnue Wattana, Bangkok

9,0
3 stjerner

249 kr

Vis hotelltilbud

Somerset Sukhumvit 71 Bangkok

Bangkok

8,5

519 kr

Vis hotelltilbud

Bangkok Oriental Hotel

168 Soi Ekkamai 12, Bangkok

7,2
5 stjerner

409 kr

Vis hotelltilbud

Avani Sukhumvit Bangkok Hotel

2089 Sukhumvit Road, Bangkok

9,0
5 stjerner

692 kr

Vis hotelltilbud

Somerset Ekamai Bangkok

Bangkok

8,7

709 kr

Vis hotelltilbud

Wang Thonglang

Vis mer

Atelier Suites

256 Soi Ladprao 122, Mahadthai 1, Bangkok

8,2
3 stjerner

191 kr

Vis hotelltilbud

Sc Park Hotel

Ramkhamhaeng 39, Wangthonglang, 474, Bangkok

8,5
4 stjerner

308 kr

Vis hotelltilbud

Jazzotel Bangkok

514 Ramkamhaeng 39, Pracha U-Thit Road, Bangkok

7,7
4 stjerner

239 kr

Vis hotelltilbud

Town In Town Hotel

300/1, Srivara Road, Bangkok

8,2
4 stjerner

312 kr

Vis hotelltilbud

Aunchaleena Grand Hotel

453 Lad Prao122 (Ramkamhang 65), Bangkok

7,8
5 stjerner

201 kr

Vis hotelltilbud

Grand Sala Thai

190/12 Soi Latphrao 122 (Mahadthai 1), Bangkok

8,4
3 stjerner

402 kr

Vis hotelltilbud

Town In Town Gardent Resort

1203/2-217 ซอย ลาดพร้าว 94 แขวง พลับพลา เขต วังทองหลาง กรุงเทพมหานคร 10312, Bangkok

8,6
3 stjerner

201 kr

Vis hotelltilbud

Central Mansion

146/82-83 Soi Ladprao 122 (Soi Mahatthai), Ladprao Rd. Plubpla, Wang Thonglang, Bangkok

8,2
3 stjerner

249 kr

Vis hotelltilbud

Ratchathewi

Vis mer

The Sukosol

477 Si Ayuthaya Road Phayathai, Bangkok

8,8
5 stjerner

652 kr

Vis hotelltilbud

The Berkeley Hotel Pratunam

559 Ratcharaprarop Rd., Makkasan, Ratchathewi, Ba, Bangkok

8,8
5 stjerner

680 kr

Vis hotelltilbud

Akara Hotel Bangkok

372 Sri Ayutthaya Road, Bangkok

8,8
5 stjerner

593 kr

Vis hotelltilbud

Mercure Bangkok Makkasan

1599 Kamphaeng Phet 7 Road, Makkasan, Bangkok

8,3
4 stjerner

462 kr

Vis hotelltilbud

Grand Diamond Suites Hotel

888 Petchburi Road, Petchburi, Bangkok

7,9
4 stjerner

440 kr

Vis hotelltilbud

Baiyoke Sky Hotel

Ratchaprarop Road, Ratchathewi, 222, Bangkok

8,3
4 stjerner

507 kr

Vis hotelltilbud

Amari Bangkok

847 Petchburi Road, Bangkok

9,0
5 stjerner

1 022 kr

Vis hotelltilbud

Top High Airport Link Hotel

33/3 Petchaburi 13, Petchaburi Rd, Bangkok

8,0
3 stjerner

211 kr

Vis hotelltilbud

Chatrium Grand Bangkok

728 Phetchaburi Road, Bangkok

9,5
5 stjerner

1 546 kr

Vis hotelltilbud

Thon Buri

Vis mer

Zenniq

Bts Wongwian Yai, Ratchaphruek Rd., Bangkok

8,3
3 stjerner

239 kr

Vis hotelltilbud

Bangkok Loft Inn

55 Somdet Phra Chao Taksin Road, Bangkok

8,8
3 stjerner

230 kr

Vis hotelltilbud

Beerapan Hotel

158 Wutthkat Rd., Soi Wutthakat 14, Bangkok

7,6
3 stjerner

200 kr

Vis hotelltilbud

Anantara Riverside Bangkok Resort

257/1-3 Charoennakorn Road, Bangkok

9,1
5 stjerner

1 331 kr

Vis hotelltilbud

Avani+ Riverside Bangkok Hotel

257 Charoennakorn Road, Thonburi, Bangkok

9,1
5 stjerner

1 012 kr

Vis hotelltilbud

Ree- Riverside hotel

422 Soi Somdet Chao Phraya,Khwaeng Samre, Bangkok

7,7
3 stjerner

163 kr

Vis hotelltilbud

Spar penger når du bestiller hotell med momondo

De beste tilbudene på hoteller

De beste tilbudene på hoteller

Se tilbud fra 3 millioner+ hoteller og overnattingssteder på ett sted.

Gratis avbestilling

Gratis avbestilling

Bruk filteret for å finne reiser med gratis avbestilling

Millioner av gjesteanmeldelser

Millioner av gjesteanmeldelser

Les vurderinger basert på millioner av gjesteanmeldelser

Prisvarsler

Prisvarsler

Ikke klar for å booke ennå? varsel for å tracke priser.

En enklere måte å administrere reisen til Bangkok på

Vi gjør det superenkelt å planlegge, organisere og reiser med venner eller familie. Reiser er helt gratis og kan tas i bruk uavhengig av hvor du bestiller.

Bli varslet når prisene synker

Daglige prisendringer i innboksen din – kun med prisvarsler.
2 gjester, 1 rom
ma. 3.8.
ti. 4.8.

Finn bedre resultater for ditt opphold i Bangkok

Populære byer i Thailand