basert på 835 vurderinger
Er det virkelig det billigste?
Vi søker blant de største bestillingssidene og individuelle hotellene, slik at du kan sammeligne de beste tilbudene på rom på Hotel Dorica.
Helse og sikkerhet
Det mest nødvendige
Generelt
Bad
Media og underholdning
Tilgjengelighet og egnethet
Tjenester og hjelpemidler
Parkering og transport
Arbeidsområde
Soverom
Restauranter
Aktiviteter
Her finner du Hotel Dorica: Piazzale Del Viminale 14, 00184 Rome
Innsjekk når som helst etter 12:00, utsjekk når som helst før 11:00
Retningslinjer for kansellering/forhåndsbetaling varierer etter romtype og leverandør.
Det er en differanse på 851 kr/natt i gjennomsnittsprisen på 3-stjerners hoteller i Roma (1 830 kr/natt) og gjennomsnittsprisen på Hotel Dorica (979 kr/natt).
Kjøreavstanden fra Roma Ciampino il Hotel Dorica og omvendt er 13,9 km og tar generelt ca. 25min å kjøre. Tiden det tar å kjøre kan variere avhengig av tidspunkt på dagen og trafikk.
Et annet vanlig alternativ er å bare ta en taxi eller benytte seg av en samkjøringstjeneste fra flyplassen til Hotel Dorica. Den flyplassen som ligger nærmest hotellet er Roma Ciampino.
I følge våre data har ikke Hotel Dorica et basseng, men hoteller gjennomfører endringer og utvider med nye fasiliteter med jevne mellomrom, og det er ikke alltid vi blir varslet om dette. Det er derfor best om du ringer Hotel Dorica på +39 0648 3615.
Det sentrumet som ligger nærmest Hotel Dorica er Roma, og det ligger 0,9 km fra inngangsdøren til hotellet. Der finner du Pantheon som er en populær severdighet i området.
Hvis du har spørsmål vedrørende oppholdet ditt på Hotel Dorica, kan du ringe +39 0648 3615.
Ja, Hotel Dorica tilbyr gjestene sine gratis Wi–Fi.
Utsjekkingstiden er 11:00. Husk å planlegg avreisen etter dette for å unngå tilleggsgebyrer.
Gjester må betale 1 621 kr i snitt per natt på Hotel Dorica, Roma. Skriv inn datoene du ønsker å reise på i skjemaet over for å finne tilbud fra 784 kr per natt.
Colosseum er en flott plass å besøke når du er i Roma. Det ligger bare 1,1 km unna Hotel Dorica.
Ja, det er bare en 1,4 km spasertur mellom Hotel Dorica, Roma og Pantheon.
Fra og med desember 2023, er det 23 427 tilbydere å velge mellom fra Roma hoteller.
Priser for Roma fra hoteller oppdateres hver dag.