Buffalo Bill's Antlers Inn

Feriebolig med Romservice

2 stjerner
lø. 15.8.
-
sø. 16.8.
2 gjester, 1 rom
Tilbud fra
783 kr
/Billigste pris per natt
Romtype
Leverandør
Totalt per natt
Standardrom, 2 dobbeltsenger
783 kr
Dobbeltrom, 2 dobbeltsenger
924 kr
Dobbeltrom, 2 dobbeltsenger
992 kr
Om
Rom
Fasiliteter
Vurderinger
Beliggenhet

Om Buffalo Bill's Antlers Inn i Cody

Renhet
8,6
Comfort
8,5
Beliggenhet
8,9
Tjenester
8,1
Ansatte
8,8
Valuta for pengene
8,2
Dette hotellet er et røykfritt overnattingssted som tilbyr kaffe/te på fellesområdet, ubetjent parkering (inkludert) og wi-fi i fellesområder (inkludert). Andre fasiliteter som tilbys, er salgsautomat. Buffalo Bill's Antlers Inn har 39 rom med airconditioning, kaffetraktere/tekokere og hårføner. Sengene har sengetøy av topp kvalitet. En 32-tommers LED-TV med kabel-TV med filmkanaler er tilgjengelig på gjesterommene. Badene har kombinert dusj/badekar og toalettartikler (inkludert). Dette hotellet i Cody tilbyr kablet internett inkludert i prisen. Forretningsfasiliteter omfatter skrivebord og telefon. lokalsamtaler (inkludert) tilbys (restriksjoner kan gjelde). Rengjøring tilbys daglig.

Rompriser og tilbud for Buffalo Bill's Antlers Inn

lø. 15.8.
-
sø. 16.8.
Overnattingstype
Bestillingslenke
Standardrom, 2 dobbeltsenger
Standardrom, ukjent sengetype
Standardrom, ukjent sengetype
Standardrom, ukjent sengetype
Standardrom, 2 queensize-senger
Dobbeltrom, 2 dobbeltsenger
Dobbeltrom, 2 dobbeltsenger
Dobbeltrom, 2 dobbeltsenger
Dobbeltrom, 2 dobbeltsenger
Dobbeltrom, 2 dobbeltsenger
Dobbeltrom, 2 dobbeltsenger
Queen Rom, 1 queensize.seng
Queen Rom, 1 queensize.seng
Queen Rom, 2 queensize-senger
Queen Rom, ukjent sengetype
Queen Rom, ukjent sengetype
Queen Rom, ukjent sengetype
Queen Rom, 1 queensize.seng
Queen Rom, 2 queensize-senger
Queen Rom, 2 queensize-senger
Hvordan påvirker betalinger til oss rangeringen og hvordan rangerer vi resultatene?
Finn ut mer
*Totalpris inkluderer estimert lokale skatter og avgifter som må betales ved utsjekking.

Motell – tjenester og fasiliteter

  • Romservice
  • Gratis WiFi
  • Te-/kaffetrakter
  • Kaffemaskin
  • Gratis parkering
  • Wi–Fi tilgjengelig i alle områdene
  • TV
  • Kabel- eller satellitt-TV
  • Gratis toalettartikler
  • Internett

Det mest nødvendige

  • Gratis WiFi
  • Wi–Fi tilgjengelig i alle områdene
  • Internett
  • Kroppssåpe
  • Sengetøy
  • Håndklær
  • Klimaanlegg
  • Gratis toalettartikler
  • Sjampo
  • Røykvarslere
  • Oppvarming
  • Søppeldunker
  • Balsam

Bad

  • Hårføner
  • Toalett
  • Toalettpapir
  • Privat bad

Mat

  • Te-/kaffetrakter
  • Kjøleskap
  • Kaffemaskin
  • Salgsautomat (drikke)

Tilgjengelighet og egnethet

  • Røykfritt
  • Handicapvennlig
  • Røykeområde

Generelt

  • Familierom
  • Telefon
  • Teppegulv

Helse og sikkerhet

  • Overvåkningskameraer utenfor eiendommen
  • Daglig rengjøring
  • Overvåkningskameraer i fellesområder

Tjenester og hjelpemidler

  • Vekkeservice
  • Romservice
  • Døgnåpen resepsjon

Parkering og transport

  • Gratis parkering
  • Privat parkering

Media og underholdning

  • Kabel- eller satellitt-TV
  • TV

Soverom

  • Klesstativ
  • Vekkerklokke

Arbeidsområde

  • Skrivebord

Vurderinger av Buffalo Bill's Antlers Inn

7,9
Bra618 verifiserte gjesteanmeldelser

Rombestillingsinformasjon for Buffalo Bill's Antlers Inn

Innsjekk/utsjekk

Innsjekk når som helst etter 15:00, utsjekk når som helst før 11:00

Kansellering/forhåndsbetaling

Retningslinjer for kansellering/forhåndsbetaling varierer etter romtype og leverandør.

Vanlige spørsmål

  • Hvor langt er det mellom Buffalo Bill's Antlers Inn og Cody E.E. Faust?

    Det er 2,5 km fra Cody E.E. Faust til Buffalo Bill's Antlers Inn. Kjøreturen til og fra flyplassen tar ca. 4 minutter, avhengig av trafikken. Ta lang ventetid og kø med i beregningen – spesielt hvis du befinner deg i områder i eller i nærheten av storbyer.

  • Hvordan kommer man seg enklest fra Cody E.E. Faust til Buffalo Bill's Antlers Inn?

    Et veldig populært alternativ for reisende som skal bo på Buffalo Bill's Antlers Inn er å ta en taxi eller benytte seg av en samkjøringstjeneste fra Cody E.E. Faust og direkte til hotellet.

  • Finnes det ulike matalternativer på Buffalo Bill's Antlers Inn?

    Hvis du bor på Buffalo Bill's Antlers Inn, er du mer enn velkommen til å bestille mat fra hotellets romservice-meny.

  • Har Buffalo Bill's Antlers Inn basseng?

    På nåværende tidspunkt viser våre data at Buffalo Bill's Antlers Inn ikke har et basseng. Hoteller kan imidlertid gjennomføre endringer som er av stor betydning, så vi anbefaler deg å ringe hotellet direkte på +1 307 587 2084 for å få konkrete svar på dine spørsmål.

  • Hva er telefonnummeret til Buffalo Bill's Antlers Inn?

    Hvis du har spørsmål vedrørende oppholdet ditt på Buffalo Bill's Antlers Inn, kan du ringe +1 307 587 2084.

  • Har Buffalo Bill's Antlers Inn Wi–Fi?

    Ja, Buffalo Bill's Antlers Inn tilbyr gjestene sine gratis Wi–Fi.

  • Hva er utsjekkingstiden på Buffalo Bill's Antlers Inn?

    På Buffalo Bill's Antlers Inn, er utsjekkingstiden 11:00. Innsjekking kan være tilgjengelig fr 15:00. Spesielle forespørsler bør tas med concierge.

  • Hvor mye koster et rom på Buffalo Bill's Antlers Inn?

    Gjennomsnittsprisen for en natt på Buffalo Bill's Antlers Inn lå nylig på 1 300 kr og kan gå helt ned i 887 kr/natt. Vær oppmerksom på at priser kan variere etter reisedatoer, romtyper og tilgjengelighet. For å se gjeldende tilbud, skriv inn reisedatoer i skjemaet over.

  • Hvor mange tilbydere søker momondo blant for Cody fra hoteller?

    Fra og med august 2026, er det 259 tilbydere å velge mellom fra Cody hoteller.

  • Når oppdaterte momondo sist prisene for Cody fra hoteller sist?

    Priser for Cody fra hoteller oppdateres hver dag.

Interessante steder i nærheten av Buffalo Bill's Antlers Inn

Attraksjoner i Cody i Wyoming, kurert av momondo

Her finner du Buffalo Bill's Antlers Inn: 1213 17th Street, Cody, WY 82414

Topp landemerker

Cody Dug Up Gun Museum0,8 km
Stock Center1,2 km
Draper Museum of Natural History1,4 km
Museum of the Plains Indian1,5 km
Buffalo Bill Center of the West1,5 km
Cody Firearms Museum1,5 km
Whitney Western Art Museum1,5 km
Buffalo Jump Winery1,5 km
Paul Stock House2,0 km

momondos favoritthoteller i Cody

Moose Creek Lodge & Suites

1015 Sheridan Avenue, Cody, WY

8,5
2 stjerner

1 256 kr

Beartooth Inn

2513 Greybull Highway, Cody, WY

7,3
2 stjerner

1 047 kr

Cody Cowboy Village

203 West Yellowstone Avenue, Cody, WY

8,4
2 stjerner

1 208 kr

Irma Hotel

1192 Sheridan Avenue, Cody, WY

7,9
3 stjerner

1 218 kr

Comfort Inn at Buffalo Bill Village Resort

1601 Sheridan Avenue, Cody, WY

8,0
3 stjerner

1 018 kr

Buffalo Bill Village

1707 Sheridan Avenue, Cody, WY

7,5
3 stjerner

942 kr

A Wyoming Inn

720 Yellowstone Avenue, Cody, WY

5,3
2 stjerner

999 kr

Best Western Premier Ivy Inn & Suites

1800 8th Street, Cody, WY

9,0
3 stjerner

1 779 kr

Spar penger når du bestiller hotell med momondo

De beste tilbudene på hoteller

De beste tilbudene på hoteller

Se tilbud fra 3 millioner+ hoteller og overnattingssteder på ett sted.

Gratis avbestilling

Gratis avbestilling

Bruk filteret for å finne reiser med gratis avbestilling

Millioner av gjesteanmeldelser

Millioner av gjesteanmeldelser

Les vurderinger basert på millioner av gjesteanmeldelser

Prisvarsler

Prisvarsler

Ikke klar for å booke ennå? varsel for å tracke priser.

En enklere måte å administrere reisen til Cody på

Vi gjør det superenkelt å planlegge, organisere og reiser med venner eller familie. Reiser er helt gratis og kan tas i bruk uavhengig av hvor du bestiller.

Bli varslet når prisene synker

Daglige prisendringer i innboksen din – kun med prisvarsler.
2 gjester, 1 rom
lø. 15.8.
sø. 16.8.

Finn bedre resultater for ditt opphold i Cody

Populære byer i USA