Diamond Park Inn Chiangrai & Resort

Feriebolig med Utendørs basseng

4 stjerner
ma. 17.8.
-
ti. 18.8.
2 gjester, 1 rom
Tilbud fra
325 kr
/Billigste pris per natt
Romtype
Leverandør
Totalt per natt
Superior Rom, ukjent sengetype
325 kr
Superior Rom, ukjent sengetype
345 kr
Superior Rom, ukjent sengetype
353 kr
Om
Rom
Fasiliteter
Vurderinger
Beliggenhet

Om Diamond Park Inn Chiangrai & Resort i Chiang Rai

Renhet
8,6
Comfort
8,6
Beliggenhet
8,6
Tjenester
8,2
Ansatte
9,0
Valuta for pengene
8,6
Dette hotellet tilbyr et utendørs basseng, en restaurant og et barnebasseng. Dessuten tilbys wi-fi i fellesområdene (inkludert) og ubetjent parkering (inkludert). Renseritjenester, en døgnåpen resepsjon og hurtiginnsjekking tilbys også. Diamond Park Inn Chiang Rai Resort har 78 rom med airconditioning, flaskevann (inkludert) og toalettartikler (inkludert). TV-ene er av typen kabel-TV. Badene har dusj. Gjestene her får tilgang til wi-fi inkludert i prisen. Rengjøring tilbys daglig, og det er mulig å be om hårføner. Det finnes et utendørs basseng og et barnebasseng på hotellets område.

Rompriser og tilbud for Diamond Park Inn Chiangrai & Resort

ma. 17.8.
-
ti. 18.8.
Overnattingstype
Bestillingslenke
Deluxe rom, 1 enkeltseng
Deluxe rom, ukjent sengetype
Deluxe rom, ukjent sengetype
Deluxe rom, ukjent sengetype
Superior Rom, ukjent sengetype
Superior Rom, ukjent sengetype
Superior Rom, ukjent sengetype
Superior Rom, ukjent sengetype
Superior Rom, ukjent sengetype
Superior Rom, 1 kingsize-seng
Superior Rom, ukjent sengetype
Superior Rom, ukjent sengetype
Superior Rom, ukjent sengetype
Superior Rom, ukjent sengetype
Dobbeltrom, ukjent sengetype
Dobbeltrom, ukjent sengetype
Dobbeltrom, ukjent sengetype
Dobbeltrom, ukjent sengetype
Hvordan påvirker betalinger til oss rangeringen og hvordan rangerer vi resultatene?
Finn ut mer
*Totalpris inkluderer estimert lokale skatter og avgifter som må betales ved utsjekking.

Hotell – tjenester og fasiliteter

  • Utendørs basseng
  • Restaurant
  • Romservice
  • Gratis WiFi
  • Gratis parkering
  • Wi–Fi tilgjengelig i alle områdene
  • Flatskjerm-TV
  • TV
  • Gratis toalettartikler
  • Barnebasseng

Det mest nødvendige

  • Gratis WiFi
  • Wi–Fi tilgjengelig i alle områdene
  • Internett
  • Håndklær
  • Brannslukkingsapparat
  • Gratis toalettartikler
  • Sjampo
  • Kroppssåpe
  • Klimaanlegg
  • Søppeldunker

Tjenester og hjelpemidler

  • Vekkeservice
  • Møte- og selskapslokaler
  • Romservice
  • Tilgang med nøkkel
  • Tilgang med nøkkelkort
  • Ekspress utsjekking
  • Vannflaske
  • Døgnåpen resepsjon

Bad

  • Dusj
  • Dusjhette
  • Hårføner
  • Toalett
  • Toalettpapir
  • Tannbørste
  • Privat bad

Helse og sikkerhet

  • Daglig rengjøring
  • Førstehjelpsskrin
  • Overvåkningskameraer i fellesområder
  • Overvåkningskameraer utenfor eiendommen
  • Sikkerhet 24/7
  • Safe

Tilgjengelighet og egnethet

  • Tilgjengelig for rullestolbrukere
  • Røykfritt
  • Fjærfri pute
  • De øvre etasjene nås via trapper
  • Røykeområde

Soverom

  • Stikkontakt nær sengen
  • Klesstativ
  • Garderobe eller skap

Mat

  • Vannkoker
  • Restaurant
  • Kjøleskap

Generelt

  • Telefon
  • Flisgulv/marmorgulv
  • Bagasjeoppbevaring

Svømmebasseng

  • Saltvannsbasseng
  • Utendørs basseng
  • Badehåndklær

Parkering og transport

  • Gratis parkering
  • Privat parkering

Media og underholdning

  • Flatskjerm-TV
  • TV

Utendørs

  • Strandstoler
  • Hage

Vaskeri

  • Vaskeri
  • Vaskeritjeneste

Arbeidsområde

  • Skrivebord

Familievennlig

  • Barnebasseng

Vurderinger av Diamond Park Inn Chiangrai & Resort

8,3
Veldig bra2 645 verifiserte gjesteanmeldelser

Rombestillingsinformasjon for Diamond Park Inn Chiangrai & Resort

Innsjekk/utsjekk

Innsjekk når som helst etter 14:00, utsjekk når som helst før 12:00

Kansellering/forhåndsbetaling

Retningslinjer for kansellering/forhåndsbetaling varierer etter romtype og leverandør.

Lisensnummer: 0575549000445

Vanlige spørsmål

  • Hvordan er Diamond Park Inn Chiangrai & Resort sammenlignet med andre hoteller med 4 stjerne i Chiang Rai?

    4-stjerners hoteller i Chiang Rai koster normalt 482 kr/natt, men Diamond Park Inn Chiangrai & Resort er vanligvis tilgjengelig for 294 kr/natt og har like gode vurderinger som konkurrentene sine.

  • Hvor langt er det mellom Diamond Park Inn Chiangrai & Resort og Chiang Rai?

    Diamond Park Inn Chiangrai & Resort ligger 7,3 km unna Chiang Rai. Vanligvis tar det 13 minutter å kjøre fra Diamond Park Inn Chiangrai & Resort til Chiang Rai. Det kan være lurt å sjekke hvordan trafikken normalt er i nærheten av hotellet ditt hvis du ønsker å spare tid.

  • Hvordan kommer man seg enklest fra Chiang Rai til Diamond Park Inn Chiangrai & Resort?

    Et veldig populært alternativ for reisende som skal bo på Diamond Park Inn Chiangrai & Resort er å ta en taxi eller benytte seg av en samkjøringstjeneste fra Chiang Rai og direkte til hotellet.

  • Finnes det ulike matalternativer på Diamond Park Inn Chiangrai & Resort?

    Diamond Park Inn Chiangrai & Resort har en restaurant på området som gjester eller andre kan bruke. Spør resepsjonen om kjøkkenets åpningstider eller ring Diamond Park Inn Chiangrai & Resort på +66 53 754 960. Gjester som bor på Diamond Park Inn Chiangrai & Resort kan bestille mat direkte fra kjøkkenet og opp til rommet.

  • Har Diamond Park Inn Chiangrai & Resort basseng?

    Ja. Mange momondo-brukere som reiser til Chiang Rai ser spesifikt etter hoteller med basseng. Diamond Park Inn Chiangrai & Resort kan ha regler og retningslinjer for bruk av bassenget, så spør resepsjonen om ting som f.eks. bassengets åpningstider.

  • Hva er telefonnummeret til Diamond Park Inn Chiangrai & Resort?

    Du kan ringe hotellet direkte på +66 53 754 960.

  • Har Diamond Park Inn Chiangrai & Resort Wi–Fi?

    Ja, Diamond Park Inn Chiangrai & Resort tilbyr gjestene sine gratis Wi–Fi.

  • Hva er utsjekkingstiden på Diamond Park Inn Chiangrai & Resort?

    12:00 er utsjekkingstiden på Diamond Park Inn Chiangrai & Resort. Sen utsjekking kan være tilgjengelig.

  • Hvor mye koster et rom på Diamond Park Inn Chiangrai & Resort?

    Prisene kan variere ettersom hvilken romtype og datoer du ønsker, samt tilgjengelighet. Du finner gode priser på Diamond Park Inn Chiangrai & Resort, som for tiden ligger mellom 278 kr og 365 kr per natt. Skriv inn de datoene du ønsker i skjemaet over for å finne de beste tilbudene som passer deg.

  • Er det klesvasktjenester på Diamond Park Inn Chiangrai & Resort?

    Ja, klesvask er tilgjengelig for alle gjester på Diamond Park Inn Chiangrai & Resort, Chiang Rai.

  • Hvor mange tilbydere søker momondo blant for Chiang Rai fra hoteller?

    Antall tilbydere fraChiang Rai hoteller er 759 fra og med august 2026.

  • Når oppdaterte momondo sist prisene for Chiang Rai fra hoteller sist?

    Priser for Chiang Rai fra hoteller oppdateres hver dag.

Interessante steder i nærheten av Diamond Park Inn Chiangrai & Resort

Attraksjoner i Chiang Rai i Thailand, kurert av momondo

Her finner du Diamond Park Inn Chiangrai & Resort: 74/6 Moo 18 T.Robwiang, Chiang Rai 57000

Topp landemerker

Hill Tribe Museum0,7 km
Lahu Village0,8 km
Saturday Walking Street Market0,8 km
Chaing Rai Clock Tower0,8 km
King Meng Rai the Great Monument0,9 km
Wat Pra Singh1,1 km
Wat Phra Kaew1,4 km

momondos favoritthoteller i Chiang Rai

Hi Chiangrai Hotel

902/3 Phahonyothin Road, Wiang, Mueang, Chiang Rai

8,8
3 stjerner

238 kr

Wilacha Chiang Rai

399/1 Maekok Rd, Moo 4 Rimkok, Muang, Chiang Rai

9,2
3 stjerner

180 kr

Laluna Hotel & Resort

160 Moo 14 Sanambin Road, Chiang Rai

8,9
4 stjerner

370 kr

Wiang Inn Hotel

893 Phaholyothin Road, Chiang Rai

8,1
3 stjerner

361 kr

Amarin Resort Chiang Rai

179/1 Moo 20, Kokthong Rd, Chiang Rai

9,1
3 stjerner

171 kr

Nak Nakara Hotel

661 Uttarakit Road, Chiang Rai

9,0
4 stjerner

370 kr

Spar penger når du bestiller hotell med momondo

De beste tilbudene på hoteller

De beste tilbudene på hoteller

Se tilbud fra 3 millioner+ hoteller og overnattingssteder på ett sted.

Gratis avbestilling

Gratis avbestilling

Bruk filteret for å finne reiser med gratis avbestilling

Millioner av gjesteanmeldelser

Millioner av gjesteanmeldelser

Les vurderinger basert på millioner av gjesteanmeldelser

Prisvarsler

Prisvarsler

Ikke klar for å booke ennå? varsel for å tracke priser.

En enklere måte å administrere reisen til Chiang Rai på

Vi gjør det superenkelt å planlegge, organisere og reiser med venner eller familie. Reiser er helt gratis og kan tas i bruk uavhengig av hvor du bestiller.

Bli varslet når prisene synker

Daglige prisendringer i innboksen din – kun med prisvarsler.
2 gjester, 1 rom
ma. 17.8.
ti. 18.8.

Finn bedre resultater for ditt opphold i Chiang Rai

Populære byer i Thailand