Divya Sutra Plaza and Conference Centre, Vernon, BC

Feriebolig med Innendørs basseng

4 stjerner
6,2
Ok
basert på 2090 vurderinger
2 090 verifiserte gjesteanmeldelser
ti. 29.9.
-
on. 30.9.
2 gjester, 1 rom
Tilbud fra
309 kr
/Billigste pris per natt
Romtype
Leverandør
Totalt per natt
Queen Rom, ukjent sengetype
309 kr
Queen Rom, 1 queensize.seng
311 kr
Queen Rom, 1 queensize.seng
317 kr
Om
Rom
Fasiliteter
Vurderinger
Beliggenhet

About Divya Sutra Plaza and Conference Centre, Vernon, BC, Vernon

Renhet
6,6
Comfort
6,7
Beliggenhet
7,9
Tjenester
6,3
Ansatte
7,7
Valuta for pengene
7,5
Gjestene på Divya Sutra Plaza and Conference Centre, Vernon, BC kan begi seg ut i skibakken, spise middag på restauranten og ta seg en dukkert i et innendørs basseng. Leilighetene har et kjøleskap og mikrobølgeovn, i tillegg til wi-fi inkludert og en LCD-TV med kabel-TV-kanaler. Gjestene tilbys dessuten en kaffetrakter/tekoker, lokalsamtaler (inkludert) og flaskevann (inkludert). Utskifting av håndklær på forespørsel. Divya Sutra Plaza and Conference Centre, Vernon, BC har 136 rom med flaskevann (inkludert) og kaffetraktere/tekokere. 40-tommers LCD-TV inkluderer kabel-TV. Gjester kan benytte seg av kjøleskap og mikrobølgeovn på rommet. Badene har kombinert dusj/badekar, toalettartikler (inkludert) og hårføner. Dette leilighetshotellet i Vernon tilbyr kablet internett inkludert i prisen. Forretningsfasiliteter omfatter skrivebord med lokalsamtaler (inkludert) (restriksjoner kan gjelde). I tillegg har rommene strykejern/-brett og flyttbar vifte. Det finnes et innendørs basseng og et boblebad på hotellets område. Andre fritidsfasiliteter er et treningssenter. Fritidsaktivitetene som er oppført nedenfor, er tilgjengelige enten på overnattingsstedet eller i nærområdet. Avgifter kan tilkomme.

Divya Sutra Plaza and Conference Centre, Vernon, BC room price & deals

ti. 29.9.
-
on. 30.9.
Overnattingstype
Bestillingslenke
King Rom, ukjent sengetype
King Rom, ukjent sengetype
King Rom, ukjent sengetype
King Rom, ukjent sengetype
King Rom, ukjent sengetype
King Rom, ukjent sengetype
Queen Rom, ukjent sengetype
Queen Rom, 1 queensize.seng
Queen Rom, 1 queensize.seng
Queen Rom, ukjent sengetype
Queen Rom, ukjent sengetype
Queen Rom, 1 queensize.seng
Queen Rom, 1 queensize.seng
Queen Rom, 1 queensize.seng
Queen Rom, ukjent sengetype
Queen Rom, 2 queensize-senger
Queen Rom, ukjent sengetype
Queen Rom, ukjent sengetype
Queen Rom, 1 queensize.seng
Queen Rom, ukjent sengetype
Queen Rom, 1 queensize.seng
Queen Rom, 2 queensize-senger
Queen Rom, 1 queensize.seng
Queen Rom, ukjent sengetype
Dobbeltrom, 2 queensize-senger
Superior Rom, ukjent sengetype
Superior Rom, ukjent sengetype
Superior Rom, ukjent sengetype
Superior Rom, ukjent sengetype
Superior Rom, ukjent sengetype
Superior Rom, ukjent sengetype
Superior Rom, ukjent sengetype
Superior Rom, 1 queensize.seng
Superior Rom, 1 queensize.seng
Superior Rom, ukjent sengetype
Superior Rom, ukjent sengetype
Standardrom, 1 queensize.seng
Standardrom, 1 queensize.seng
Standardrom, ukjent sengetype
Standardrom, ukjent sengetype
Standardrom, 1 queensize.seng
Standardrom, 1 kingsize-seng
Standardrom, 1 queensize.seng
Standardrom, 1 queensize.seng
Standardrom, 1 queensize.seng
Standardrom, 1 queensize.seng
Standardrom, 1 kingsize-seng
Standardrom, 2 queensize-senger
Standardrom, 2 queensize-senger
Standardrom, 1 queensize.seng
Deluxe rom, ukjent sengetype
Deluxe rom, ukjent sengetype
Hvordan påvirker betalinger til oss rangeringen og hvordan rangerer vi resultatene?
Finn ut mer
*Totalpris inkluderer estimert lokale skatter og avgifter som må betales ved utsjekking.

Hotell Amenities & Facilities

  • Innendørs basseng
  • Treningssenter
  • Restaurant
  • Bar/Lounge
  • Gratis WiFi
  • Kaffemaskin
  • Gratis parkering
  • Forretningssenter
  • Wi–Fi tilgjengelig i alle områdene
  • Flatskjerm-TV

Divya Sutra Plaza and Conference Centre, Vernon, BC Reviews

6,2
Ok
2090 verifiserte gjesteanmeldelser
Fantastisk
459
Veldig bra
348
Bra
350
Ok
219
Greit
203
Middelmådig
140
Dårlig
371
Sorter etter:Nyeste

Filtre

Alle filtre

Filtre

Gjestevurderinger
Type reisende
Tid på året

Poeng etter leverandør

Divya Sutra Plaza and Conference Centre, Vernon, BC room booking info

Innsjekk/utsjekk

Innsjekk når som helst etter 15:00, utsjekk når som helst før 11:00

Kansellering/forhåndsbetaling

Retningslinjer for kansellering/forhåndsbetaling varierer etter romtype og leverandør.

Frequently asked questions

  • Hvor langt er det mellom Divya Sutra Plaza and Conference Centre, Vernon, BC og Kelowna?

    Hvis det ikke er trafikk, skal kjøreturen på 37,1 km mellom Kelowna og Divya Sutra Plaza and Conference Centre, Vernon, BC kun ta ca. 1 time 9 minutter. Hvis hotellet ditt ligger i et storbyområde, kan det være at det tar lengre tid å kjøre på grunn av trafikken.

  • Hvordan kommer man seg enklest fra Kelowna til Divya Sutra Plaza and Conference Centre, Vernon, BC?

    Et annet vanlig alternativ er å bare ta en taxi eller benytte seg av en samkjøringstjeneste fra flyplassen til Divya Sutra Plaza and Conference Centre, Vernon, BC. Den flyplassen som ligger nærmest hotellet er Kelowna.

  • Er Divya Sutra Plaza and Conference Centre, Vernon, BC dyrevennlig?

    Ja, hunder og kjælredyr er velkomne på Divya Sutra Plaza and Conference Centre, Vernon, BC.

  • Finnes det ulike matalternativer på Divya Sutra Plaza and Conference Centre, Vernon, BC?

    Divya Sutra Plaza and Conference Centre, Vernon, BC har en restaurant som kan benyttes av hotellets gjester. Du kan spise der eller bestille mat å ta med. Ring resepsjonen på +1 250 542 3321 for å forhøre deg om kjøkkenets åpningstider.

  • Har Divya Sutra Plaza and Conference Centre, Vernon, BC basseng?

    Ja. Mange momondo-brukere som reiser til Vernon ser spesifikt etter hoteller med basseng. Divya Sutra Plaza and Conference Centre, Vernon, BC kan ha regler og retningslinjer for bruk av bassenget, så spør resepsjonen om ting som f.eks. bassengets åpningstider.

  • Hva er telefonnummeret til Divya Sutra Plaza and Conference Centre, Vernon, BC?

    Det beste nummeret for å kontakte Divya Sutra Plaza and Conference Centre, Vernon, BC på er +1 250 542 3321.

  • Har Divya Sutra Plaza and Conference Centre, Vernon, BC Wi–Fi?

    Ja, Divya Sutra Plaza and Conference Centre, Vernon, BC tilbyr gjestene sine gratis Wi–Fi.

  • Har gjester på Divya Sutra Plaza and Conference Centre, Vernon, BC tilgang til et treningssenter?

    Det er et treningssenter tilgjengelig for gjestene på Divya Sutra Plaza and Conference Centre, Vernon, BC. De fleste hotelltreningssentre er ikke åpen døgnet rundt, så sjekk åpningstidene med resepsjonen.

  • Hva er utsjekkingstiden på Divya Sutra Plaza and Conference Centre, Vernon, BC?

    Divya Sutra Plaza and Conference Centre, Vernon, BC har utsjekkingstid 11:00. Sen utsjekking kan være tilgjengelig på forespørsel i resepsjonen.

  • Hvor mye koster et rom på Divya Sutra Plaza and Conference Centre, Vernon, BC?

    Gjennomsnittsprisen for en natt på Divya Sutra Plaza and Conference Centre, Vernon, BC lå nylig på 536 kr og kan gå helt ned i 290 kr/natt. Vær oppmerksom på at priser kan variere etter reisedatoer, romtyper og tilgjengelighet. For å se gjeldende tilbud, skriv inn reisedatoer i skjemaet over.

  • Er det klesvasktjenester på Divya Sutra Plaza and Conference Centre, Vernon, BC?

    Dette overnattingsstedet tilbyr klesvask til alle sine gjester. Både strykejern og strykebrett er tilgjengelig for alle gjester til bruk enten på rommet eller på vaskerommet.

  • Hvor mange tilbydere søker momondo blant for Vernon fra hoteller?

    Fra og med september 2026, er det 340 tilbydere å velge mellom fra Vernon hoteller.

  • Når oppdaterte momondo sist prisene for Vernon fra hoteller sist?

    Pris for Vernon fra hoteller oppdateres daglig.

Places of interest near Divya Sutra Plaza and Conference Centre, Vernon, BC

Attractions in Vernon, British Columbia curated by momondo
Her finner du Divya Sutra Plaza and Conference Centre, Vernon, BC: 4801 27 St, Vernon, BC

Top landmarks

  • Village Green Centre109 m
  • Okanagan Spirits2.3 km
  • Polson Park2.6 km
  • Planet Bee Honey Farm3.6 km
  • Davison Orchards Country Village3.6 km
  • Hillview Golf3.7 km
  • Vernon Golf and Country Club4 km
  • Allan Brooks Nature Centre5.1 km
  • Golf Club at The Rise6.5 km
  • B.X. Falls7 km
  • Kalamalka Lake7.1 km
  • Spallumcheen Golf and Country Club8.6 km

momondo’s favorite Vernon hotels

Predator Ridge Resort

301 Village Centre Place, Vernon, BC

8,7
3 stjerner

1 649 kr

Fairfield Inn & Suites by Marriott Vernon

5300 Anderson Way, Vernon, BC

7,6
3 stjerner

1 225 kr

Days Inn by Wyndham Vernon

5121-26th Street, Vernon, BC

7,2
3 stjerner

773 kr

Vernon Hostel

3315 30th Avenue, Vernon, BC

6,4
2 stjerner

434 kr

Outback Lakeside Vacation Homes

9845 Eastside Road, Vernon, BC

8,7
4 stjerner

2 177 kr

The Bulldog Hotel Silver Star

142 Main Street, Vernon, BC

8,3
2 stjerner

1 103 kr

Spar penger når du bestiller hotell med momondo

De beste tilbudene på hoteller

De beste tilbudene på hoteller

Se tilbud fra 3 millioner+ hoteller og overnattingssteder på ett sted.

Gratis avbestilling

Gratis avbestilling

Bruk filteret for å finne reiser med gratis avbestilling

Millioner av gjesteanmeldelser

Millioner av gjesteanmeldelser

Les vurderinger basert på millioner av gjesteanmeldelser

Prisvarsler

Prisvarsler

Ikke klar for å bestille ennå? varsel for å spore priser.

En enklere måte å administrere reisen til Vernon på

Vi gjør det superenkelt å planlegge, organisere og reiser med venner eller familie. Reiser er helt gratis og kan tas i bruk uavhengig av hvor du bestiller.

Bli varslet når prisene synker

Daglige prisendringer i innboksen din – kun med prisvarsler.
2 gjester, 1 rom
ti. 29.9.
on. 30.9.

Finn bedre resultater for ditt opphold i Vernon

Populære byer i Canada