Nh Collection Samui Peace Resort

Feriebolig med Privat strand

5 stjerner
9,1
Fantastisk
basert på 2470 vurderinger
2 470 verifiserte gjesteanmeldelser
ma. 26.10.
-
ti. 27.10.
2 gjester, 1 rom
Tilbud fra
1 199 kr
/Billigste pris per natt
Romtype
Leverandør
Totalt per natt
King Rom, 1 kingsize-seng
1 199 kr
Premier Rom, ukjent sengetype
1 267 kr
Premier Rom, ukjent sengetype
1 271 kr
Om
Rom
Fasiliteter
Vurderinger
Beliggenhet

About Nh Collection Samui Peace Resort, Ko Samui

Renhet
9,4
Comfort
9,4
Beliggenhet
9,1
Tjenester
9,3
Ansatte
9,6
Valuta for pengene
8,9
Koble av på en hvit sandstrand ved NH Collection Samui Peace Resort. Du kan også skjemme bort deg selv i stedets spa med full service. Utskifting av håndklær NH Collection Samui Peace Resort har 122 rom med airconditioning, minibar og safe. 43-tommers LCD-TV inkluderer parabol-TV. Badene har badekåper, tøfler, bideer og toalettartikler (inkludert). Denne resorten i Koh Samui tilbyr kablet internett inkludert i prisen. Skrivebord og telefon tilbys. I tillegg har rommene flaskevann (inkludert) og kaffetraktere/tekokere. Sengeoppredning om kvelden tilbys, i tillegg til rengjøring daglig. Fasiliteter som er tilgjengelige på forespørsel, inkluderer utskifting av håndklær. Det finnes et utendørs basseng og et barnebasseng på hotellets område. Andre fritidsfasiliteter er en privat strand og et treningssenter. Barn under 11 år har ikke adgang til svømmebasseng eller treningsstudio uten tilsyn av en voksen. Gjester under 11 år har ikke adgang til basseng eller treningsstudio. Fritidsaktivitetene som er oppført nedenfor, er tilgjengelige enten på overnattingsstedet eller i nærområdet. Avgifter kan tilkomme.

Nh Collection Samui Peace Resort room price & deals

ma. 26.10.
-
ti. 27.10.
Premier Rom, ukjent sengetype
1 267 kr
per natt med MVA
Premier Rom, ukjent sengetype
1 271 kr
per natt med MVA
Hvordan påvirker betalinger til oss rangeringen og hvordan rangerer vi resultatene?
Finn ut mer
*Totalpris inkluderer estimert lokale skatter og avgifter som må betales ved utsjekking.

Resort Amenities & Facilities

  • Privat strand
  • Snorkling
  • Utendørs basseng
  • Treningssenter
  • Restaurant
  • Bar/Lounge
  • Romservice
  • Gratis WiFi
  • Te-/kaffetrakter
  • Kaffemaskin

Nh Collection Samui Peace Resort Reviews

9,1
Fantastisk
2470 verifiserte gjesteanmeldelser
Fantastisk
1724
Veldig bra
422
Bra
190
Ok
69
Greit
33
Middelmådig
10
Dårlig
22
Sorter etter:Nyeste

Filtre

Alle filtre

Filtre

Gjestevurderinger
Type reisende
Tid på året

Poeng etter leverandør

Nh Collection Samui Peace Resort room booking info

Innsjekk/utsjekk

Innsjekk når som helst etter 15:00, utsjekk når som helst før 12:00

Kansellering/forhåndsbetaling

Retningslinjer for kansellering/forhåndsbetaling varierer etter romtype og leverandør.

Frequently asked questions

  • Hvordan er Nh Collection Samui Peace Resort sammenlignet med andre hoteller med 5 stjerne i Ko Samui?

    I gjennomsnitt koster Nh Collection Samui Peace Resort mindre enn gjennomsnittprisen for 5-stjerners hoteller i Ko Samui. Prisen per natt på Nh Collection Samui Peace Resort ligger normalt på 1 007 kr, sammenlignet med 2 373 kr mer for andre hoteller i Ko Samui.

  • Hvor langt er det mellom Nh Collection Samui Peace Resort og Koh Samui?

    Nh Collection Samui Peace Resort ligger 4,7 km unna Koh Samui. Vanligvis tar det 8 minutter å kjøre fra Nh Collection Samui Peace Resort til Koh Samui. Det kan være lurt å sjekke hvordan trafikken normalt er i nærheten av hotellet ditt hvis du ønsker å spare tid.

  • Hvordan kommer man seg enklest fra Koh Samui til Nh Collection Samui Peace Resort?

    Hvis du er ute etter et enkelt reisealternativ for å komme deg fra Koh Samui til Nh Collection Samui Peace Resort, bør du vurdere å ringe en taxi eller samkjøringstjeneste som kjører deg til hotellet så vel som rundt i byen under oppholdet ditt.

  • Finnes det ulike matalternativer på Nh Collection Samui Peace Resort?

    Nh Collection Samui Peace Resort har en restaurant på området som gjester eller andre kan bruke. Spør resepsjonen om kjøkkenets åpningstider eller ring Nh Collection Samui Peace Resort på +66 77 425 357. Et av de enkleste spisealternativene for besøkende i Ko Samui som bor på Nh Collection Samui Peace Resort er å få romservice som er tilgjengelig for alle hotellets gjester.

  • Har Nh Collection Samui Peace Resort basseng?

    Ja. Mange momondo-brukere som reiser til Ko Samui ser spesifikt etter hoteller med basseng. Nh Collection Samui Peace Resort kan ha regler og retningslinjer for bruk av bassenget, så spør resepsjonen om ting som f.eks. bassengets åpningstider.

  • Hva er telefonnummeret til Nh Collection Samui Peace Resort?

    Hvis du har spørsmål vedrørende oppholdet ditt på Nh Collection Samui Peace Resort, kan du ringe +66 77 425 357.

  • Har Nh Collection Samui Peace Resort Wi–Fi?

    Ja, Nh Collection Samui Peace Resort tilbyr gjestene sine gratis Wi–Fi.

  • Har gjester på Nh Collection Samui Peace Resort tilgang til et treningssenter?

    Nh Collection Samui Peace Resort har ikke et treningssenter tilgjengelig for gjestene. Ikke alle hotelltreningssentre er åpen døgnet rundt, så vi anbefaler deg å spørre resepsjonen om åpningstidene.

  • Hva er utsjekkingstiden på Nh Collection Samui Peace Resort?

    Utsjekkingstiden er 12:00. Husk å planlegg avreisen etter dette for å unngå tilleggsgebyrer.

  • Hvor mye koster et rom på Nh Collection Samui Peace Resort?

    1 947 kr/natt er en bra gjennomsnittspris akkurat nå, og noen brukere har faktisk funnet priser helt nede i 940 kr/natt. Priser kan imidlertid variere etter hvilken tid på året du vil reise, romtype osv. Fyll inn skjemaet over for å få tilbud på din reise.

  • Er det klesvasktjenester på Nh Collection Samui Peace Resort?

    Ja, det er det. Ta kontakt med Nh Collection Samui Peace Resort, Ko Samui for mer informasjon rundt tjenester for rengjøring av klær. Strykejern og strykebrett er inkludert i hotellets fasiliteter.

  • Hvor mange tilbydere søker momondo blant for Ko Samui fra hoteller?

    Antall tilbydere fraKo Samui hoteller er 4 857 fra og med oktober 2026.

  • Når oppdaterte momondo sist prisene for Ko Samui fra hoteller sist?

    Priser for Ko Samui fra hoteller oppdateres hver dag.

Places of interest near Nh Collection Samui Peace Resort

Attractions in Ko Samui, Thailand curated by momondo
Her finner du Nh Collection Samui Peace Resort: 178 Moo 1, Bophut Beach, Ko Samui 84320

Top landmarks

  • Bophut Beach0.7 km
  • Fisherman's Village1.2 km
  • Maenam Beach3.5 km
  • Wat Phra Yai4.2 km
  • Wat Plai Laem5 km
  • Santiburi Samui Country Club5.1 km
  • Chaweng Beach5.8 km
  • Choeng Mon Beach6.6 km
  • Chaweng Noi Beach7.3 km
  • Bang Por Beach8.1 km
  • Coral Cove Beach9.5 km
  • Nathon Pier10.1 km

momondo’s favorite Ko Samui hotels

ibis Samui Bophut

197 Moo 1, Robkoh Road, Bophut Beach Surat Thani, Koh Samui, Suratthani, Ko Samui

7,9
3 stjerner

367 kr

Chi Samui Resort

Moo 4, Soi Kalara, Bangrak, Ko Samui

8,9
4 stjerner

584 kr

Royal Muang Samui Villas

89 Moo 5 Choengmon Beach, Ko Samui

9,2
5 stjerner

1 694 kr

Amari Koh Samui

14/3 Chaweng Beach, Ko Samui

8,5
5 stjerner

984 kr

Chaba Cabana Beach Resort

160 Moo 2, Chaweng Beach Road, Ko Samui

8,6
4 stjerner

621 kr

Dara Samui Beach Resort Adult Only

162/2 Moo 2 Chaweng Beach, Ko Samui

8,6
4 stjerner

744 kr

Al's Resort

200 Moo 2 Bophut, Ko Samui

8,0
3 stjerner

386 kr

Celes Samui

175/3 Thaveerat-Pakdee Road, Ko Samui

8,9
4 stjerner

878 kr

Nearby accommodation in Ko Samui

Lamai Inn 99 Bungalows

109/11 Moo 3, Maret, Lamai, Ko Samui

8,3
3 stjerner

285 kr

Vis hotelltilbud

Marina Beach Resort - Sha Extra Plus

124/169 M.3, T. Maret Lamai Beach, Ko Samui

8,6
3 stjerner

301 kr

Vis hotelltilbud

Outrigger Koh Samui Beach Resort

173/41 Moo. 4 Robkoh Road, Ko Samui

8,4
5 stjerner

629 kr

Vis hotelltilbud

Thai House Beach Resort

131 Moo 3, Lamai Beach Maret, Ko Samui

8,5
3 stjerner

546 kr

Vis hotelltilbud

Crystal Bay Yacht Club

209/1 Moo 4, Maret, Ko Samui

8,1
3 stjerner

339 kr

Vis hotelltilbud

Sand Sea Beach Resort

155 Moo 4, Maret, Lamai Beach, Ko Samui

8,7
3 stjerner

471 kr

Vis hotelltilbud

Weekender Resort

124/19 Lamai Beach, Ko Samui

7,9
4 stjerner

377 kr

Vis hotelltilbud

Centara Life Lamai Resort

124/25 Moo 3 Maret Koh Samui, Suratthani, Ko Samui

8,4
4 stjerner

367 kr

Vis hotelltilbud

Poolsawat Villa

222 Moo 4, T.Maret, Ko Samui

8,7
3 stjerner

301 kr

Vis hotelltilbud

Na Mueang

See more

Centara Villas Samui

111 Moo 2, Maret, Natien Beach, Ko Samui

8,2
4 stjerner

497 kr

Vis hotelltilbud

Ananas Samui

103/13 Moo2, Maret, Koh Samui, Suratthani, Ko Samui

8,9
3 stjerner

132 kr

Vis hotelltilbud

Samui Caravans Hill Camp

Ko Samui

8,4

94 kr

Vis hotelltilbud

Samui Fishing Club and Resort

66/16 Moo 2, Ko Samui

8,7
3 stjerner

226 kr

Vis hotelltilbud

Samui Natien Village

90/42 Moo.2, T. Maret, Ko Samui

9,6
1 stjerne

217 kr

Vis hotelltilbud

Samahita Retreat Koh Samui - Sha Plus

Yoga Retreat (th) Co.,Ltd 55/20-24 Moo 4, Ko Samui

9,2
3 stjerner

1 694 kr

Vis hotelltilbud

Maraleina Sports Resort

123/9 Moo 4 Tambol Namuang, Ko Samui

8,8
4 stjerner

731 kr

Vis hotelltilbud

Cascade Tara

20/1 Moo 2, Na Mueang Sub District, Ko Samui

9,6
4 stjerner

367 kr

Vis hotelltilbud

Shanti samui Resort

25/5 Moo 4, Baan Laemsor, Na Mueang, Koh Samui, Ko Samui

8,9
2 stjerner

565 kr

Vis hotelltilbud

Taling Ngam

See more

Am Samui Resort

39 Moo 3, Tambon Taling Ngam, Ko Samui

8,4
3 stjerner

179 kr

Vis hotelltilbud

Intercontinental Hotels Koh Samui Resort By IHG

295 Moo 3, Taling Ngam Beach, Ko Samui

8,9
5 stjerner

4 057 kr

Vis hotelltilbud

Conrad Koh Samui

49/8-9 Moo 4, Hillcrest Road, Amphur Koh Samui, Suratthani, Ko Samui

9,4
5 stjerner

5 020 kr

Vis hotelltilbud

I Talay Beach Bar & Cottage Taling Ngam

Taling Ngam Road, Ko Samui

7,6
3 stjerner

245 kr

Vis hotelltilbud

Emotion Beachfront Villas

Ko Samui

11 296 kr

Vis hotelltilbud

South Beach Inn

115, 2 4170 South Beach Inn, Amphoe Ko Samui, Ko Samui

8,5
5 stjerner

326 kr

Vis hotelltilbud

The Beach Samui

30/23 Moo 5, Thong Krut Village, Ko Samui

8,9
4 stjerner

763 kr

Vis hotelltilbud

Avani+ Vacation Club Samui

53/5 Moo 4, Phang Ka, Taling Ngam, Ko Samui

8,5
5 stjerner

791 kr

Vis hotelltilbud

Blooming Village by Aforetime

Ko Samui

9,1

188 kr

Vis hotelltilbud

Ang Thong

See more

Mai Samui Beach Resort & Spa

2/6 Moo 5, Laem Yai Beach, Angthong, Ko Samui

8,0
4 stjerner

499 kr

Vis hotelltilbud

The Dreamcatcher Hostel Nathon Samuisunset

179/3, Moo.5, Ang Thong, Koh Samui, Ko Samui

8,9
3 stjerner

141 kr

Vis hotelltilbud

Baan Duang Khae Beach House

2, Tambon Ang Thong, Ko Samui

8,5
3 stjerner

217 kr

Vis hotelltilbud

Sri Samui Hotel

328/6 Moo 3, Angthong, Ko Samui

8,7
1 stjerne

169 kr

Vis hotelltilbud

Roomquest Theva Resort Residence Koh Samui

Koh Samui, Nathon Pier - Surat Thani, Donsak Pier, Ko Samui

8,7
4 stjerner

207 kr

Vis hotelltilbud

Island Hopperz Hostel Cafe Workspace Bud

46/3 Ang Thong Nathon, Ko Samui

1,0
1 stjerne

188 kr

Vis hotelltilbud

Vows Villa Beachfront

Vows Villa Venue Beach Wedding, Ko Samui

9,1
3 stjerner

781 kr

Vis hotelltilbud

The Humble Villas

57/87 Moo 5 Angthong, Ko Samui

9,2
3 stjerner

888 kr

Vis hotelltilbud

Spar penger når du bestiller hotell med momondo

De beste tilbudene på hoteller

De beste tilbudene på hoteller

Se tilbud fra 3 millioner+ hoteller og overnattingssteder på ett sted.

Gratis avbestilling

Gratis avbestilling

Bruk filteret for å finne reiser med gratis avbestilling

Millioner av gjesteanmeldelser

Millioner av gjesteanmeldelser

Les vurderinger basert på millioner av gjesteanmeldelser

Prisvarsler

Prisvarsler

Ikke klar for å bestille ennå? varsel for å spore priser.

En enklere måte å administrere reisen til Ko Samui på

Vi gjør det superenkelt å planlegge, organisere og reiser med venner eller familie. Reiser er helt gratis og kan tas i bruk uavhengig av hvor du bestiller.

Bli varslet når prisene synker

Daglige prisendringer i innboksen din – kun med prisvarsler.
2 gjester, 1 rom
ma. 26.10.
ti. 27.10.

Finn bedre resultater for ditt opphold i Ko Samui

Populære byer i Thailand