Best Western Galleria Inn & Suites

Feriebolig med Utendørs basseng

3 stjerner
on. 26.8.
-
to. 27.8.
2 gjester, 1 rom
Tilbud fra
792 kr
/Billigste pris per natt
Romtype
Leverandør
Totalt per natt
King Rom, 1 kingsize-seng
792 kr
King Rom, 1 kingsize-seng
804 kr
Standardrom, 1 kingsize-seng
857 kr
Om
Rom
Fasiliteter
Vurderinger
Beliggenhet

Om Best Western Galleria Inn & Suites i Cheektowaga

Renhet
7,1
Comfort
7,0
Beliggenhet
7,6
Tjenester
6,9
Ansatte
8,2
Valuta for pengene
7,0
Dette hotellet er et røykfritt overnattingssted som tilbyr et treningssenter, kaffe/te på fellesområdet og et sesongbasert utendørs basseng. Dessuten tilbys frokost på farten (inkludert), wi-fi i fellesområdene (inkludert) og ubetjent parkering (inkludert). Et forretningssenter, et møterom og renseritjenester tilbys også. Best Western Galleria Inn & Suites har 109 rom med airconditioning, aviser (inkludert) og kaffetraktere/tekokere. TV-ene er av typen kabel-TV. Badene har kombinert dusj/badekar og hårføner. Gjestene her får tilgang til wi-fi inkludert i prisen. Forretningsfasiliteter omfatter kontorer og skrivebord samt telefon. lokalsamtaler (inkludert) tilbys (restriksjoner kan gjelde). I tillegg har rommene strykejern/-brett og blendingsgardiner/gardiner. Rengjøring tilbys daglig. Fritidsfasiliteter ved dette hotellet er et treningssenter og et sesongbasert utendørs basseng.

Eiendommens sikkerhetstiltak

Økt renhold

Daglig rengjøring og flere hygieneprodukter.

Retningslinjer for fysisk avstand

Avstandsmarkeringer i korridorer.

Kontaktfri innsjekk og utsjekk

Minimal kontakt med hotellpersonale og andre gjester.

Rompriser og tilbud for Best Western Galleria Inn & Suites

on. 26.8.
-
to. 27.8.
Overnattingstype
Bestillingslenke
Executive-rom, ukjent sengetype
King Rom, 1 kingsize-seng
King Rom, 1 kingsize-seng
King Rom, 1 sovesofa
King Rom, 1 kingsize-seng
King Rom, 1 kingsize-seng
King Rom, 1 kingsize-seng
King Rom, 1 kingsize-seng
King Rom, 1 kingsize-seng
King Rom, 1 kingsize-seng
King Rom, 1 kingsize-seng
King Rom, 1 kingsize-seng
Dobbeltrom, 2 dobbeltsenger
Dobbeltrom, 2 dobbeltsenger
Dobbeltrom, 2 dobbeltsenger
Dobbeltrom, 2 dobbeltsenger
Dobbeltrom, 2 dobbeltsenger
Queen Rom, 1 queensize.seng
Queen Rom, 1 queensize.seng
Queen Rom, 1 queensize.seng
Queen Rom, 1 queensize.seng
Queen Rom, ukjent sengetype
Queen Rom, 1 queensize.seng
Queen Rom, ukjent sengetype
Queen Rom, 1 queensize.seng
Standardrom, 1 kingsize-seng
Standardrom, 1 kingsize-seng
Standardrom, 1 kingsize-seng
Standardrom, ukjent sengetype
Standardrom, 1 kingsize-seng
Standardrom, 1 queensize.seng
Standardrom, ukjent sengetype
Standardrom, ukjent sengetype
Hvordan påvirker betalinger til oss rangeringen og hvordan rangerer vi resultatene?
Finn ut mer
*Totalpris inkluderer estimert lokale skatter og avgifter som må betales ved utsjekking.

Hotell – tjenester og fasiliteter

  • Utendørs basseng
  • Treningssenter
  • Gratis WiFi
  • Te-/kaffetrakter
  • Kaffemaskin
  • Gratis parkering
  • Forretningssenter
  • Wi–Fi tilgjengelig i alle områdene
  • TV
  • Kabel- eller satellitt-TV

Kjøkken

  • Kjøkkenutstyr
  • Te-/kaffetrakter
  • Kjøleskap
  • Kaffemaskin
  • Mikrobølgeovn
  • Minikjøkken

Tjenester og hjelpemidler

  • Minibank
  • Forretningssenter
  • Vekkeservice
  • Møte- og selskapslokaler
  • Døgnåpen resepsjon

Det mest nødvendige

  • Gratis WiFi
  • Wi–Fi tilgjengelig i alle områdene
  • Internett
  • Klimaanlegg
  • Oppvarming

Tilgjengelighet og egnethet

  • Røykfritt
  • Handicapvennlig
  • Heis
  • Tilpasset bad

Vaskeri

  • Vaskeri
  • Vaskeritjeneste
  • Strykejern og strykebrett

Generelt

  • Familierom
  • Telefon
  • Sammenkoblede rom er tilgjengelig

Helse og sikkerhet

  • Daglig rengjøring
  • Safe
  • Førstehjelpsskrin

Media og underholdning

  • Kabel- eller satellitt-TV
  • TV

Soverom

  • Garderobe eller skap
  • Vekkerklokke

Arbeidsområde

  • Faks/fotokopi
  • Skrivebord

Mat

  • Salgsautomat (drikke)
  • Salgsautomat (snacks)

Parkering og transport

  • Gratis parkering

Bad

  • Hårføner

Treningssenter

  • Treningssenter

Svømmebasseng

  • Utendørs basseng

Vurderinger av Best Western Galleria Inn & Suites

6,5
Ok
876 verifiserte gjesteanmeldelser
Fantastisk
204
Veldig bra
103
Bra
152
Ok
77
Greit
109
Middelmådig
65
Dårlig
166
Sorter etter:Nyeste

Filtre

Alle filtre

Filtre

Gjestevurderinger
Type reisende
Tid på året

Rombestillingsinformasjon for Best Western Galleria Inn & Suites

Innsjekk/utsjekk

Innsjekk når som helst etter 15:00, utsjekk når som helst før 11:00

Kansellering/forhåndsbetaling

Retningslinjer for kansellering/forhåndsbetaling varierer etter romtype og leverandør.

Vanlige spørsmål

  • Hvor langt er det mellom Best Western Galleria Inn & Suites og Buffalo Niagara Intl?

    Hvis du ønsker å reise direkte fra Buffalo Niagara Intl til Best Western Galleria Inn & Suites, kan du forvente deg en kjøretur på 16 minutter ettersom det er 8,6 km mellom dem.

  • Hvordan kommer man seg enklest fra Buffalo Niagara Intl til Best Western Galleria Inn & Suites?

    Et annet vanlig alternativ er å bare ta en taxi eller benytte seg av en samkjøringstjeneste fra flyplassen til Best Western Galleria Inn & Suites. Den flyplassen som ligger nærmest hotellet er Buffalo Niagara Intl.

  • Har Best Western Galleria Inn & Suites basseng?

    Ja. Mange momondo-brukere som reiser til Cheektowaga ser spesifikt etter hoteller med basseng. Best Western Galleria Inn & Suites kan ha regler og retningslinjer for bruk av bassenget, så spør resepsjonen om ting som f.eks. bassengets åpningstider.

  • Hva er telefonnummeret til Best Western Galleria Inn & Suites?

    Du kan ringe hotellet direkte på +1 716 896 2900.

  • Har Best Western Galleria Inn & Suites Wi–Fi?

    Ja, Best Western Galleria Inn & Suites tilbyr gjestene sine gratis Wi–Fi.

  • Har gjester på Best Western Galleria Inn & Suites tilgang til et treningssenter?

    Det er et treningssenter tilgjengelig for gjestene på Best Western Galleria Inn & Suites. De fleste hotelltreningssentre er ikke åpen døgnet rundt, så sjekk åpningstidene med resepsjonen.

  • Hva er utsjekkingstiden på Best Western Galleria Inn & Suites?

    Utsjekkingstiden er 11:00. Husk å planlegg avreisen etter dette for å unngå tilleggsgebyrer.

  • Hvor mye koster et rom på Best Western Galleria Inn & Suites?

    Det billigste tilbudet starter på kun 1 020 kr per natt. Gjennomsnittsprisen for rom på Best Western Galleria Inn & Suites ligger for tiden på 1 362 kr/natt. Skriv inn dine reisedatoer i skjemaet over for å se mer.

  • Er det klesvasktjenester på Best Western Galleria Inn & Suites?

    Ja, du får dekket alle dine behov for vask av klær på Best Western Galleria Inn & Suites, Cheektowaga. Legg igjen strykejernet hjemme og bruk overnattingsstedets egne strykejern.

  • Hvor mange tilbydere søker momondo blant for Cheektowaga fra hoteller?

    Fra og med august 2026, er det 43 tilbydere å velge mellom fra Cheektowaga hoteller.

  • Når oppdaterte momondo sist prisene for Cheektowaga fra hoteller sist?

    Priser for hoteller fra Cheektowaga ble sst oppdatert i dag.

Interessante steder i nærheten av Best Western Galleria Inn & Suites

Attraksjoner i Cheektowaga i New York, kurert av momondo
Her finner du Best Western Galleria Inn & Suites: 601 Dingens Street, Cheektowaga, NY 14206-2405

Topp landemerker

  • Buffalo Fire Historical Society1.1 km
  • Walden Galleria Mall4.4 km
  • Holiday Twin Rinks4.9 km
  • Buffalo-Depew Amtrak Station6.3 km
  • Hilton Garden Inn Buffalo Airport7.8 km

momondos favoritthoteller i Cheektowaga

Holiday Inn Express Cheektowaga North East By IHG

83 Anderson Road, Cheektowaga, NY

7,9
3 stjerner

1 329 kr

Courtyard by Marriott Buffalo Airport

4243 Genesee Street, Cheektowaga, NY

8,9
3 stjerner

1 665 kr

Holiday Inn Express & Suites Buffalo-Airport By IHG

131 Buell Avenue, Cheektowaga, NY

7,8
2 stjerner

1 287 kr

Buffalo Airport Hotel

4600 Genesee Street, Cheektowaga, NY

7,7
3 stjerner

685 kr

Hilton Garden Inn Buffalo Airport

4201 Genesee Street, Cheektowaga, NY

9,0
3 stjerner

1 646 kr

Fairfield Inn & Suites by Marriott Buffalo Airport

4271 Genesee Street, Cheektowaga, NY

8,2
3 stjerner

1 488 kr

Home2 Suites by Hilton Buffalo Airport/Galleria Mall

1999 Walden Avenue, Cheektowaga, NY

8,9
3 stjerner

1 600 kr

Sleep Inn & Suites Buffalo Airport

100 Holtz Drive, Cheektowaga, NY

7,4
2 stjerner

849 kr

Quality Inn Near Walden Galleria Mall

475 Dingens Street, Cheektowaga, NY

7,4
2 stjerner

945 kr

Spar penger når du bestiller hotell med momondo

De beste tilbudene på hoteller

De beste tilbudene på hoteller

Se tilbud fra 3 millioner+ hoteller og overnattingssteder på ett sted.

Gratis avbestilling

Gratis avbestilling

Bruk filteret for å finne reiser med gratis avbestilling

Millioner av gjesteanmeldelser

Millioner av gjesteanmeldelser

Les vurderinger basert på millioner av gjesteanmeldelser

Prisvarsler

Prisvarsler

Ikke klar for å bestille ennå? varsel for å spore priser.

En enklere måte å administrere reisen til Cheektowaga på

Vi gjør det superenkelt å planlegge, organisere og reiser med venner eller familie. Reiser er helt gratis og kan tas i bruk uavhengig av hvor du bestiller.

Bli varslet når prisene synker

Daglige prisendringer i innboksen din – kun med prisvarsler.
2 gjester, 1 rom
on. 26.8.
to. 27.8.

Finn bedre resultater for ditt opphold i Cheektowaga

Populære byer i USA