Det mest nødvendige
Tilgjengelighet og egnethet
Bad
Generelt
Tjenester og hjelpemidler
Kjøkken
Soverom
Media og underholdning
Vaskeri
Parkering og transport
Arbeidsområde
Restauranter
Helse og sikkerhet
Spa
Innsjekk når som helst etter 14:00, utsjekk når som helst før 11:00
Retningslinjer for kansellering/forhåndsbetaling varierer etter romtype og leverandør.
Det er en differanse på 1 111 kr/natt i gjennomsnittsprisen på 3-stjerners hoteller i Tokyo (1 824 kr/natt) og gjennomsnittsprisen på Daiwa Roynet Hotel Tokyo Akabane (713 kr/natt).
Hvis du ønsker å reise direkte fra Tokyo Haneda til Daiwa Roynet Hotel Tokyo Akabane, kan du forvente deg en kjøretur på 48min ettersom det er 26,0 km mellom dem.
Det er parkering tilgjengelig på Daiwa Roynet Hotel Tokyo Akabane, og du kan leie en bil for så lite som 435 kr/dag og parkere den på hotellet. Dette vil gi deg frihet under oppholdet ditt i Tokyo. Et annet vanlig alternativ er å bare ta en taxi eller benytte seg av en samkjøringstjeneste fra flyplassen til Daiwa Roynet Hotel Tokyo Akabane. Den flyplassen som ligger nærmest hotellet er Tokyo Haneda.
Daiwa Roynet Hotel Tokyo Akabane har en restaurant på området som gjester eller andre kan bruke. Spør resepsjonen om kjøkkenets åpningstider eller ring Daiwa Roynet Hotel Tokyo Akabane på +81 352 494 055.
Dessverre spesifiserer ikke dataene våre om det finnes et basseng på Daiwa Roynet Hotel Tokyo Akabane. Vi anbefaler at du ringer hotellets resepsjon for å få dette bekreftet. Telefonnummeret til Daiwa Roynet Hotel Tokyo Akabane er +81 352 494 055.
Daiwa Roynet Hotel Tokyo Akabane ligger bare 11,5 km fra sentrum i Tokyo. Nærmeste landemerke fra sentrum i Tokyo er Cerulean Tower, noe som gjør det lett tilgjengelig for gjester på Daiwa Roynet Hotel Tokyo Akabane.
For å få hjelp av en ansatt på Daiwa Roynet Hotel Tokyo Akabane kan du ringe +81 352 494 055.
Ja, Daiwa Roynet Hotel Tokyo Akabane tilbyr gjestene sine gratis Wi–Fi.
11:00 er utsjekkingstiden på Daiwa Roynet Hotel Tokyo Akabane. Sen utsjekking kan være tilgjengelig.
Gjester må betale 1 336 kr i snitt per natt på Daiwa Roynet Hotel Tokyo Akabane, Tokyo. Skriv inn datoene du ønsker å reise på i skjemaet over for å finne tilbud fra 519 kr per natt.
Ja, det er det. Ta kontakt med Daiwa Roynet Hotel Tokyo Akabane, Tokyo for mer informasjon rundt tjenester for rengjøring av klær.
Antall tilbydere fraTokyo hoteller er 10 799 fra og med januar 2025.
Priser for Tokyo fra hoteller oppdateres daglig.
Her finner du Daiwa Roynet Hotel Tokyo Akabane: 1-9-13 Akabane Minami, Kita-ku, Tokyo 115-0044