Hotel Pousada Viana

Feriebolig med Gratis WiFi

3 stjerner
9,0
Fantastisk
basert på 195 vurderinger
195 verifiserte gjesteanmeldelser
lø. 31.10.
-
sø. 1.11.
2 gjester, 1 rom
Leverandør
Leverandør for Hotel Pousada Viana
Leverandør for Hotel Pousada Viana
Leverandør for Hotel Pousada Viana
Om
Rom
Fasiliteter
Vurderinger
Beliggenhet

About Hotel Pousada Viana, São Paulo

Renhet
8,4
Comfort
8,0
Beliggenhet
9,8
Tjenester
8,1
Ansatte
9,9
Valuta for pengene
9,4
Hotel Pousada Viana tilbyr gratis WiFi over hele overnattingsstedet og rom med klimaanlegg i São Paulo. Overnattingsstedet ligger i Jardim Paulista. På Hotel Pousada Viana er alle rom utstyrt med skrivebord, TV (flatskjerm), eget bad, sengetøy og håndklær. Alle boenhetene er utstyrt med klesskap. São Paulo/Congonhas lufthavn ligger 11 kilometer unna.

Hotel Pousada Viana room price & deals

lø. 31.10.
-
sø. 1.11.

Vertshus Amenities & Facilities

  • Gratis WiFi
  • Privat bad
  • Klimaanlegg
  • Flatskjerm-TV
  • TV
  • Internett
  • Røykfrie rom tilgjengelig
  • Fjærfri pute
  • De øvre etasjene nås via trapper
  • Røykeområde

Det mest nødvendige

  • Gratis WiFi
  • Enhet for mobil trådløssone
  • Wi–Fi tilgjengelig i alle områdene
  • Internett
  • Kroppssåpe
  • Sengetøy
  • Håndklær
  • Brannslukkingsapparat
  • Klimaanlegg
  • Sjampo
  • Oppvarming
  • Balsam

Generelt

  • Familierom
  • Skap med lås
  • Flisgulv/marmorgulv
  • Gulv av hardved eller parkett
  • Bagasjeoppbevaring

Tilgjengelighet og egnethet

  • Røykfrie rom tilgjengelig
  • Fjærfri pute
  • De øvre etasjene nås via trapper
  • Røykeområde

Bad

  • Toalett
  • Toalettpapir
  • Dusj
  • Privat bad

Media og underholdning

  • Flatskjerm-TV
  • TV

Soverom

  • Stikkontakt nær sengen
  • Garderobe eller skap

Mat

  • Minibar
  • Mat kan leveres på rommet

Tjenester og hjelpemidler

  • Tilgang med nøkkel
  • Tilgang med nøkkelkort

Arbeidsområde

  • Skrivebord

Helse og sikkerhet

  • Daglig rengjøring

Hotel Pousada Viana Reviews

9,0
Fantastisk195 verifiserte gjesteanmeldelser

Hotel Pousada Viana room booking info

Innsjekk/utsjekk

Innsjekk når som helst etter 13:00, utsjekk når som helst før 12:00

Kansellering/forhåndsbetaling

Retningslinjer for kansellering/forhåndsbetaling varierer etter romtype og leverandør.

Frequently asked questions

  • Hvordan er Hotel Pousada Viana sammenlignet med andre hoteller med 3 stjerne i São Paulo?

    I São Paulo ligger gjennomsnittsprisen per natt for 3-stjerners hoteller på 994 kr. Hotel Pousada Viana er 537 kr billigere enn gjennomsnittet i byen som ligger på kun 457 kr/natt.

  • Hvor langt er det mellom Hotel Pousada Viana og São Paulo Congonhas?

    Hotel Pousada Viana ligger 7,9 km unna São Paulo Congonhas. Vanligvis tar det 14 minutter å kjøre fra Hotel Pousada Viana til São Paulo Congonhas. Det kan være lurt å sjekke hvordan trafikken normalt er i nærheten av hotellet ditt hvis du ønsker å spare tid.

  • Hvordan kommer man seg enklest fra São Paulo Congonhas til Hotel Pousada Viana?

    Hvis du er ute etter et enkelt reisealternativ for å komme deg fra São Paulo Congonhas til Hotel Pousada Viana, bør du vurdere å ringe en taxi eller samkjøringstjeneste som kjører deg til hotellet så vel som rundt i byen under oppholdet ditt.

  • Har Hotel Pousada Viana basseng?

    I følge våre data har ikke Hotel Pousada Viana et basseng, men hoteller gjennomfører endringer og utvider med nye fasiliteter med jevne mellomrom, og det er ikke alltid vi blir varslet om dette. Det er derfor best om du ringer Hotel Pousada Viana på +55 11 98345 2353.

  • Hva er telefonnummeret til Hotel Pousada Viana?

    Hvis du har spørsmål vedrørende oppholdet ditt på Hotel Pousada Viana, kan du ringe +55 11 98345 2353.

  • Har Hotel Pousada Viana Wi–Fi?

    Ja, Hotel Pousada Viana tilbyr gjestene sine gratis Wi–Fi.

  • Hva er utsjekkingstiden på Hotel Pousada Viana?

    På Hotel Pousada Viana, er utsjekkingstiden 12:00. Innsjekking kan være tilgjengelig fr 13:00. Spesielle forespørsler bør tas med concierge.

  • Hvor mye koster et rom på Hotel Pousada Viana?

    Prisene kan variere ettersom hvilken romtype og datoer du ønsker, samt tilgjengelighet. Du finner gode priser på Hotel Pousada Viana, som for tiden ligger mellom 457 kr og 574 kr per natt. Skriv inn de datoene du ønsker i skjemaet over for å finne de beste tilbudene som passer deg.

  • Hvor mange tilbydere søker momondo blant for São Paulo fra hoteller?

    Fra og med oktober 2026, er det 13 475 tilbydere å velge mellom fra São Paulo hoteller.

  • Når oppdaterte momondo sist prisene for São Paulo fra hoteller sist?

    Priser for São Paulo fra hoteller oppdateres hver dag.

Places of interest near Hotel Pousada Viana

Attractions in São Paulo, Brasil curated by momondo

Her finner du Hotel Pousada Viana: Rua Cristiano Viana 380, São Paulo 05411-000

Topp landemerker

Ema Gordon Klabin Cultural Foundation1,6 km
Museu de Arte de São Paulo2,1 km
Allianz Parque3,5 km
Parque Ibirapuera3,7 km
Catedral Metropolitana4,4 km

momondo’s favorite São Paulo hotels

Renaissance Sao Paulo Hotel

Alameda Santos, 2233, São Paulo

9,1
5 stjerner

2 383 kr

ibis Sao Paulo Congonhas

Rua Baronesa de Bela Vista, 801, São Paulo

8,6
3 stjerner

839 kr

ibis Sao Paulo Interlagos

Avenida Interlagos 2215, São Paulo

7,9
3 stjerner

655 kr

Hotel Unique

Avenida Brigadeiro Luis Antônio, 4700, São Paulo

9,3
5 stjerner

3 991 kr

Capsula Hotel Sao Paulo - Paulista

1813 R. da Consolação, São Paulo

8,0
2 stjerner

313 kr

Transamerica Executive Higienopolis

Rua Alagoas, 974, São Paulo

8,7
4 stjerner

1 081 kr

Pullman Sao Paulo Ibirapuera

Rua Joinville 515 Vila Mariana, São Paulo

8,8
5 stjerner

1 498 kr

Brazilodge All Suites Hostel

Rua Rio Grande, 167, São Paulo

8,7
2 stjerner

444 kr

Nearby accommodation in São Paulo

Saúde

See more

Hospedaria Lumo Domo Praça da Árvore

Rua Bertioga, 190, São Paulo

9,1
3 stjerner

550 kr

Vis hotelltilbud

Sp Hostel

236 Avenida Bosque da Saúde, São Paulo

5,1

56 kr

Vis hotelltilbud

Hotel Praça da Árvore - São Paulo Expo

Av. Bosque da Saúde, 349, São Paulo

7,2
3 stjerner

308 kr

Vis hotelltilbud

Green Load Saúde

São Paulo

7,1

418 kr

Vis hotelltilbud

Praça Saúde by You - Studios por temporada

São Paulo

7,0

410 kr

Vis hotelltilbud

Homestay - Stylish Home Vila Mariana

São Paulo

690 kr

Vis hotelltilbud

Hs Hotel

Av. Bosque da Saúde, 272, São Paulo

8,6
2 stjerner

438 kr

Vis hotelltilbud

Pousada Monte Alegre

Rua Major Freire, 248 - Vila Monte Alegre, São Paulo

9,6
1 stjerne

466 kr

Vis hotelltilbud

Hotel Pigalle

R. Dos Democratas, 255, São Paulo

7,4
3 stjerner

333 kr

Vis hotelltilbud

Barra Funda

See more

Hotel Panamby São Paulo

Avenida Ordem e Progresso, 115, São Paulo

8,9
4 stjerner

736 kr

Vis hotelltilbud

Bê Hotel

Rua Monte Alegre, 45, São Paulo

9,2
3 stjerner

932 kr

Vis hotelltilbud

Mercure São Paulo Barra Funda

Alameda Olga 288, Barra Funda, São Paulo

8,7
4 stjerner

760 kr

Vis hotelltilbud

ibis Styles São Paulo Barra Funda

Avenida Marques De Sao Vicente 1619, São Paulo

8,6
3 stjerner

657 kr

Vis hotelltilbud

Casa Ecotrips Barra Funda - Hostel

1925 Rua do Bosque, São Paulo

8,8
2 stjerner

261 kr

Vis hotelltilbud

Rio Hotel by Bourbon São Paulo 

Av. Marquês de São Vicente, 77, São Paulo

8,9
4 stjerner

892 kr

Vis hotelltilbud

Self Hostel

445 Alameda Olga, São Paulo

8,0
2 stjerner

354 kr

Vis hotelltilbud

Apto com linda vista - Hotel em frente Nubank Parque com estacionamento

São Paulo

9,3

788 kr

Vis hotelltilbud

Apple Motel ( Adults Only )

Avenida Marques De Sao Vicente 1680, São Paulo

8,8
3 stjerner

449 kr

Vis hotelltilbud

República

See more

Cinelandia Hotel

Av. São João, 536, República, São Paulo

8,0
3 stjerner

335 kr

Vis hotelltilbud

Ibis Budget Sp Centro São João

Av Sao Joao 1140 Centro, São Paulo

7,4
3 stjerner

405 kr

Vis hotelltilbud

Sooz Hotel Collection

Avenida São Luís 234, São Paulo

8,7
3 stjerner

567 kr

Vis hotelltilbud

San Raphael

Largo do Arouche,150, São Paulo

8,1
4 stjerner

375 kr

Vis hotelltilbud

Hotel Dan Inn Planalto São Paulo

Av. Casper Líbero, 115 - Centro, São Paulo

8,4
3 stjerner

354 kr

Vis hotelltilbud

Delplaza Excelsior São Paulo - by Monreale

Avenida Ipiranga, 770, São Paulo

8,0
3 stjerner

503 kr

Vis hotelltilbud

Gran Villagio Hotel SP by Castelo Itaipava

Rua Martins Fontes, 330, São Paulo

7,2
4 stjerner

391 kr

Vis hotelltilbud

Hotel Nacional Inn Jaragua

Rua Martins Fontes, 71, São Paulo

8,6
4 stjerner

642 kr

Vis hotelltilbud

Spar penger når du bestiller hotell med momondo

De beste tilbudene på hoteller

De beste tilbudene på hoteller

Se tilbud fra 3 millioner+ hoteller og overnattingssteder på ett sted.

Gratis avbestilling

Gratis avbestilling

Bruk filteret for å finne reiser med gratis avbestilling

Millioner av gjesteanmeldelser

Millioner av gjesteanmeldelser

Les vurderinger basert på millioner av gjesteanmeldelser

Prisvarsler

Prisvarsler

Ikke klar for å bestille ennå? varsel for å spore priser.

En enklere måte å administrere reisen til São Paulo på

Vi gjør det superenkelt å planlegge, organisere og reiser med venner eller familie. Reiser er helt gratis og kan tas i bruk uavhengig av hvor du bestiller.

Bli varslet når prisene synker

Daglige prisendringer i innboksen din – kun med prisvarsler.
2 gjester, 1 rom
lø. 31.10.
sø. 1.11.

Finn bedre resultater for ditt opphold i São Paulo