Grand Hotel Amrâth Kurhaus The Hague Scheveningen

Feriebolig med Innendørs basseng

5 stjerner
lø. 5.9.
-
sø. 6.9.
2 gjester, 1 rom
Tilbud fra
1 188 kr
/Billigste pris per natt
Romtype
Leverandør
Totalt per natt
Superior Rom, 2 enkeltsenger
1 188 kr
Superior Rom, 1 dobbeltseng
1 215 kr
Dobbeltrom, ukjent sengetype
1 347 kr
Om
Rom
Fasiliteter
Vurderinger
Beliggenhet

About Grand Hotel Amrâth Kurhaus The Hague Scheveningen, Haag

Renhet
8,2
Comfort
8,3
Beliggenhet
9,4
Tjenester
7,9
Ansatte
8,4
Valuta for pengene
7,2

Nyt et liv i palassluksus på Grand Hotel Amrâth Kurhaus, hvor du befinner deg bare noen meter fra stranden og bor i et privat rom inne i en historisk monumental bygning i hjertet av Scheveningen. Rommene har moderne fasiliteter med tradisjonell innredning, og du kan be om mange VIP-fasiliteter under oppholdet.

Grand Hotel Amrâth Kurhaus har et spa med full service hvor du kan bestille parmassasje eller få manikyr i skjønnhetssalongen. Etterpå kan du ta en dukkert i det tyrkiske dampbadet eller ta en treningsøkt på treningssenteret på stedet. Hvis du vil gjøre noe annet, kan du besøke den døgnåpne resepsjonen eller conciergen for å spørre om billetter til turer, eller du kan leie en sykkel for å utforske området på egen hånd.

Grand Hotel Amrâth Kurhaus har 265 rom, og mange av dem har egen balkong med havutsikt og andre avslappende fasiliteter. Alle rommene på hotellet har minibar, kjøleskap og romservice, slik at du kan oppbevare mat og få mat levert etter avtale.

Du finner to restauranter på stedet hvor du kan nyte en kostnadsfri frokostbuffé hver morgen, eller få frokostprodukter levert til rommet ditt. Du kan også besøke restaurantene for lunsj og middag og får da servert franske og internasjonale retter i nederlandsk stil. Du finner mange andre spisesteder bare noen minutter fra hotellet, dersom du foretrekker å spise et annet sted.

I gangavstand finner du en rekke populære severdigheter, som Holland Casino Scheveningen, Sea Life Scheveningen, Circustheater og Madurodam.

Grand Hotel Amrâth Kurhaus The Hague Scheveningen room price & deals

lø. 5.9.
-
sø. 6.9.
Dobbeltrom, ukjent sengetype
1 347 kr
per natt med MVA
Dobbeltrom, ukjent sengetype
1 957 kr
per natt med MVA
Hvordan påvirker betalinger til oss rangeringen og hvordan rangerer vi resultatene?
Finn ut mer
*Totalpris inkluderer estimert lokale skatter og avgifter som må betales ved utsjekking.

Hotell Amenities & Facilities

  • Innendørs basseng
  • I strandkanten
  • Treningssenter
  • Restaurant
  • Bar/Lounge
  • Romservice
  • Gratis WiFi
  • Te-/kaffetrakter
  • Kaffemaskin
  • Parkeringstjeneste

Generelt

  • Familierom
  • Gulv av hardved eller parkett
  • Sammenkoblede rom er tilgjengelig
  • Skap med lås
  • Bagasjeoppbevaring
  • I strandkanten
  • Havutsikt
  • Oppholdsrom
  • Slippers
  • Sofa
  • Telefon
  • Teppegulv

Tjenester og hjelpemidler

  • Forretningssenter
  • Vekkeservice
  • Portvakttjeneste
  • Valutaveksling
  • Møte- og selskapslokaler
  • Romservice
  • Tilgang med nøkkelkort
  • Ekspress utsjekking
  • Døgnåpen resepsjon
  • Bankboks
  • Vannflaske

Det mest nødvendige

  • Wi–Fi tilgjengelig i alle områdene
  • Internett
  • Gratis toalettartikler
  • Røykvarslere
  • Oppvarming
  • Klimaanlegg
  • Gratis WiFi
  • Håndklær
  • Sjampo
  • Kroppssåpe
  • Søppeldunker

Mat

  • Vinglass
  • Diettspesifikke menyer (på forespørsel)
  • Restaurant
  • Bar/Lounge
  • Mat kan leveres på rommet
  • Minibar
  • Te-/kaffetrakter
  • Kaffemaskin
  • Spiseplass
  • Spisebord

Tilgjengelighet og egnethet

  • Røykfritt
  • Røykeområde
  • Kjæledyr tillatt på forespørsel. Dette kan medføre tilleggsavgifter.
  • Handicapvennlig
  • Barrierefri dusj
  • Heis
  • Tilgjengelig med heis
  • Tilpasset bad
  • De øvre etasjene nås via heis

Basseng og spa

  • Spa
  • Boblebad
  • Innendørs basseng
  • Badehåndklær
  • Basseng med utsikt
  • Badstue
  • Massasje
  • Sauna

Bad

  • Hårføner
  • Badekåpe
  • Privat bad
  • Dusj
  • Dusjhette
  • Badekar
  • Toalett
  • Toalettpapir

Parkering og transport

  • Parkering
  • Privat parkering
  • EV-ladestasjon
  • Gateparkering
  • Parkeringstjeneste

Aktiviteter

  • Sykkelutleie
  • Kasino
  • Spillerom
  • Bordtennis
  • Vindsurfing

Vaskeri

  • Vaskeri
  • Vaskeritjeneste
  • Buksepresse
  • Strykejern og strykebrett

Soverom

  • Ekstra lange senger (> 2 meter)
  • Stikkontakt nær sengen
  • Klesstativ
  • Garderobe eller skap

Media og underholdning

  • Flatskjerm-TV
  • Kabel- eller satellitt-TV
  • TV

Arbeidsområde

  • Faks/fotokopi
  • Safe for bærbar datamaskin
  • Skrivebord

Helse og sikkerhet

  • Daglig rengjøring
  • Førstehjelpsskrin
  • Safe

Familievennlig

  • Babysenger tilgjengelig
  • Måltider for barn
  • Barnegrinder

Utendørs

  • Terrasse/patio
  • Balkong

Treningssenter

  • Treningssenter

Grand Hotel Amrâth Kurhaus The Hague Scheveningen Reviews

7,8
Bra
10201 verifiserte gjesteanmeldelser
Fantastisk
3181
Veldig bra
2166
Bra
2031
Ok
1175
Greit
1130
Middelmådig
644
Dårlig
781
Sorter etter:Nyeste

Filtre

Alle filtre

Filtre

Gjestevurderinger
Type reisende
Tid på året

Poeng etter leverandør

Grand Hotel Amrâth Kurhaus The Hague Scheveningen room booking info

Innsjekk/utsjekk

Innsjekk når som helst etter 15:00, utsjekk når som helst før 11:00

Kansellering/forhåndsbetaling

Retningslinjer for kansellering/forhåndsbetaling varierer etter romtype og leverandør.

Frequently asked questions

  • Hvor langt er det mellom Grand Hotel Amrâth Kurhaus The Hague Scheveningen og Rotterdam?

    Hvis det ikke er trafikk, skal kjøreturen på 20,4 km mellom Rotterdam og Grand Hotel Amrâth Kurhaus The Hague Scheveningen kun ta ca. 38 minutter. Hvis hotellet ditt ligger i et storbyområde, kan det være at det tar lengre tid å kjøre på grunn av trafikken.

  • Hvordan kommer man seg enklest fra Rotterdam til Grand Hotel Amrâth Kurhaus The Hague Scheveningen?

    Et annet vanlig alternativ er å bare ta en taxi eller benytte seg av en samkjøringstjeneste fra flyplassen til Grand Hotel Amrâth Kurhaus The Hague Scheveningen. Den flyplassen som ligger nærmest hotellet er Rotterdam.

  • Er Grand Hotel Amrâth Kurhaus The Hague Scheveningen dyrevennlig?

    Ja, du kan gjerne ta med deg hunden din når du skal bo på Grand Hotel Amrâth Kurhaus The Hague Scheveningen.

  • Finnes det ulike matalternativer på Grand Hotel Amrâth Kurhaus The Hague Scheveningen?

    Grand Hotel Amrâth Kurhaus The Hague Scheveningen har en restaurant som kan benyttes av hotellets gjester. Du kan spise der eller bestille mat å ta med. Ring resepsjonen på +31 704 162 636 for å forhøre deg om kjøkkenets åpningstider. Gjester som bor på Grand Hotel Amrâth Kurhaus The Hague Scheveningen kan bestille mat direkte fra kjøkkenet og opp til rommet.

  • Har Grand Hotel Amrâth Kurhaus The Hague Scheveningen basseng?

    Ja. Mange momondo-brukere som reiser til Haag ser spesifikt etter hoteller med basseng. Grand Hotel Amrâth Kurhaus The Hague Scheveningen kan ha regler og retningslinjer for bruk av bassenget, så spør resepsjonen om ting som f.eks. bassengets åpningstider.

  • Hva er telefonnummeret til Grand Hotel Amrâth Kurhaus The Hague Scheveningen?

    Det beste nummeret for å kontakte Grand Hotel Amrâth Kurhaus The Hague Scheveningen på er +31 704 162 636.

  • Har Grand Hotel Amrâth Kurhaus The Hague Scheveningen Wi–Fi?

    Ja, Grand Hotel Amrâth Kurhaus The Hague Scheveningen tilbyr gjestene sine gratis Wi–Fi.

  • Har gjester på Grand Hotel Amrâth Kurhaus The Hague Scheveningen tilgang til et treningssenter?

    Grand Hotel Amrâth Kurhaus The Hague Scheveningen har et treningssenter som gjester kan bruke under oppholdet.

  • Hva er utsjekkingstiden på Grand Hotel Amrâth Kurhaus The Hague Scheveningen?

    På Grand Hotel Amrâth Kurhaus The Hague Scheveningen, er utsjekkingstiden 11:00. Innsjekking kan være tilgjengelig fr 15:00. Spesielle forespørsler bør tas med concierge.

  • Hvor mye koster et rom på Grand Hotel Amrâth Kurhaus The Hague Scheveningen?

    Gjester må betale 2 335 kr i snitt per natt på Grand Hotel Amrâth Kurhaus The Hague Scheveningen, Haag. Skriv inn datoene du ønsker å reise på i skjemaet over for å finne tilbud fra 1 363 kr per natt.

  • Er det klesvasktjenester på Grand Hotel Amrâth Kurhaus The Hague Scheveningen?

    Tjenester for vask av klær tilbys på Grand Hotel Amrâth Kurhaus The Hague Scheveningen. Kontakt resepsjonen for ytterligere informasjon. Legg igjen strykejernet hjemme og bruk overnattingsstedets egne strykejern.

  • Hvor mange tilbydere søker momondo blant for Haag fra hoteller?

    Fra og med august 2026, er det 543 tilbydere å velge mellom fra Haag hoteller.

  • Når oppdaterte momondo sist prisene for Haag fra hoteller sist?

    Priser for Haag fra hoteller oppdateres hver dag.

Places of interest near Grand Hotel Amrâth Kurhaus The Hague Scheveningen

Attractions in Haag, Nederland curated by momondo
Her finner du Grand Hotel Amrâth Kurhaus The Hague Scheveningen: Gevers Deynootplein 30, 2586 CK Haag, Sør-Holland

Top landmarks

  • AFAS Circustheater264 m
  • Beelden aan Zee332 m
  • The Pier0.5 km
  • Scheveningen Lighthouse1.4 km
  • Madurodam1.8 km
  • World Forum2.3 km
  • Gemeentemuseum2.6 km
  • NIBC Bank3 km
  • Vredespaleis3.1 km
  • Paleis Noordeinde3.9 km
  • Escher in Het Paleis3.9 km
  • Museum Bredius4.1 km

momondo’s favorite Haag hotels

Best Western Hotel Den Haag

Groothertoginnelaan 42, Haag, Sør-Holland

7,7
3 stjerner

838 kr

The Hague Marriott Hotel

Johan de Wittlaan 30, Haag, Sør-Holland

8,1
4 stjerner

1 224 kr

easyHotel The Hague City Centre

Parkstraat 31, Haag, Sør-Holland

7,3
2 stjerner

816 kr

Novotel Den Haag World Forum

Johan de Wittlaan 42-44, Haag, Sør-Holland

8,0
4 stjerner

944 kr

Andante Hotel

Seinpostduin 24, Haag, Sør-Holland

7,0
3 stjerner

755 kr

Novotel Den Haag City Centre

Hofweg 5-7, Haag, Sør-Holland

8,4
4 stjerner

1 129 kr

ibis Den Haag City Centre

Jan Hendrikstraat 10, Haag, Sør-Holland

8,0
3 stjerner

1 011 kr

Nearby accommodation in Haag

Scheveningen

See more

Best Western Hotel Den Haag

Groothertoginnelaan 42, Haag, Sør-Holland

7,7
3 stjerner

838 kr

Vis hotelltilbud

Bilderberg Europa Hotel Scheveningen

Zwolsestraat 2, Haag, Sør-Holland

8,0
4 stjerner

1 094 kr

Vis hotelltilbud

Carlton Beach

Gevers Deynootweg 201, Haag, Sør-Holland

8,1
4 stjerner

1 150 kr

Vis hotelltilbud

Novotel Den Haag World Forum

Johan de Wittlaan 42-44, Haag, Sør-Holland

8,0
4 stjerner

944 kr

Vis hotelltilbud

Andante Hotel

Seinpostduin 24, Haag, Sør-Holland

7,0
3 stjerner

755 kr

Vis hotelltilbud

easyHotel The Hague Scheveningen Beach

Gevers Deynootweg 130, Haag, Sør-Holland

7,8
2 stjerner

744 kr

Vis hotelltilbud

Inntel Hotels Den Haag Marina Beach

Strandweg 1, Haag, Sør-Holland

8,0
4 stjerner

1 026 kr

Vis hotelltilbud

Fletcher Hotel-Restaurant Scheveningen

Gevers Deynootweg 95, Haag, Sør-Holland

8,0
4 stjerner

841 kr

Vis hotelltilbud

Haagse Hout

See more

Leonardo Hotel Den Haag Babylon

Bezuidenhoutseweg 53, Haag, Sør-Holland

8,0
4 stjerner

1 003 kr

Vis hotelltilbud

NH Den Haag

Prinses Margrietplantsoen 100, Haag, Sør-Holland

8,4
4 stjerner

988 kr

Vis hotelltilbud

BB luxury villa free parking

Biancaland 91 s-Gravenhage, Haag, Sør-Holland

7,9
2 stjerner

747 kr

Vis hotelltilbud

Park Central 84, 86 & 88

Haag, Sør-Holland

8,5

1 906 kr

Vis hotelltilbud

Park Central Executive 102

Haag, Sør-Holland

8,9

1 748 kr

Vis hotelltilbud

Renovated & private Tinyhouse Den Haag short stay appartment

Haag, Sør-Holland

8,2

1 093 kr

Vis hotelltilbud

Emma's B&B

Emmastraat 1-A, Haag, Sør-Holland

8,9
3 stjerner

1 364 kr

Vis hotelltilbud

Centrum

See more

Stayokay Hostel Den Haag

Scheepmakersstraat 27, Haag, Sør-Holland

8,1
2 stjerner

879 kr

Vis hotelltilbud

Carlton Ambassador

Sophialaan 2, Haag, Sør-Holland

8,7
4 stjerner

1 280 kr

Vis hotelltilbud

Stadsvilla Hotel Mozaic Den Haag

Laan Copes van Cattenburch 38-40, Haag, Sør-Holland

8,7
4 stjerner

1 190 kr

Vis hotelltilbud

Court Garden Hotel

Laan van Meerdervoort 96, Haag, Sør-Holland

8,7
3 stjerner

1 215 kr

Vis hotelltilbud

Hilton The Hague

Zeestraat 35, Haag, Sør-Holland

8,3
5 stjerner

1 518 kr

Vis hotelltilbud

La Paulowna Boutique Hotel

Anna Paulownaplein 3, Haag, Sør-Holland

9,0
3 stjerner

1 294 kr

Vis hotelltilbud

Central Studios

Haag, Sør-Holland

7,9

1 329 kr

Vis hotelltilbud

Yays The Hague Willemspark By Numa

Koninginnegracht 20, Haag, Sør-Holland

8,5
3 stjerner

1 356 kr

Vis hotelltilbud

Hotel Des Indes - The Leading Hotels of the World

Lange Voorhout 54-56, Haag, Sør-Holland

9,1
5 stjerner

1 627 kr

Vis hotelltilbud

Spar penger når du bestiller hotell med momondo

De beste tilbudene på hoteller

De beste tilbudene på hoteller

Se tilbud fra 3 millioner+ hoteller og overnattingssteder på ett sted.

Gratis avbestilling

Gratis avbestilling

Bruk filteret for å finne reiser med gratis avbestilling

Millioner av gjesteanmeldelser

Millioner av gjesteanmeldelser

Les vurderinger basert på millioner av gjesteanmeldelser

Prisvarsler

Prisvarsler

Ikke klar for å bestille ennå? varsel for å spore priser.

En enklere måte å administrere reisen til Haag på

Vi gjør det superenkelt å planlegge, organisere og reiser med venner eller familie. Reiser er helt gratis og kan tas i bruk uavhengig av hvor du bestiller.

Bli varslet når prisene synker

Daglige prisendringer i innboksen din – kun med prisvarsler.
2 gjester, 1 rom
lø. 5.9.
sø. 6.9.

Finn bedre resultater for ditt opphold i Haag

Populære byer i Nederland