Econo Lodge Inn and Suites Foley-North Gulf Shores

Feriebolig med Utendørs basseng

2 stjerner
lø. 15.8.
-
sø. 16.8.
2 gjester, 1 rom
Tilbud fra
744 kr
/Billigste pris per natt
Romtype
Leverandør
Totalt per natt
Standardrom, ukjent sengetype
744 kr
King Rom, 1 kingsize-seng
760 kr
King Rom, 1 kingsize-seng
778 kr
Om
Rom
Fasiliteter
Vurderinger
Beliggenhet

Om Econo Lodge Inn and Suites Foley-North Gulf Shores i Foley

Renhet
8,9
Comfort
8,9
Beliggenhet
9,2
Tjenester
8,8
Ansatte
9,2
Valuta for pengene
8,8
I tillegg til et døgnåpent forretningssenter tilbyr dette hotellet et boblebad og et sesongbasert utendørs basseng. Dessuten tilbys frokostbuffé (inkludert), wi-fi i fellesområdene (inkludert) og ubetjent parkering (inkludert). Andre fasiliteter som tilbys, er et forretningssenter, vaskeritjenester og en døgnåpen resepsjon. Econo Lodge Inn & Suites Foley - North Gulf Shores har 83 rom med airconditioning, kaffetraktere/tekokere og hårføner. Gjestene her får tilgang til wi-fi inkludert i prisen. Badene har kombinert dusj/badekar med regndusjhode og toalettartikler (inkludert). Forretningsfasiliteter omfatter skrivebord og kontorstoler samt telefon. lokalsamtaler (inkludert) tilbys (restriksjoner kan gjelde). Rengjøring tilbys daglig. Det finnes et sesongbasert utendørs basseng og et boblebad på hotellets område. Fritidsaktivitetene som er oppført nedenfor, er tilgjengelige enten på overnattingsstedet eller i nærområdet. Avgifter kan tilkomme.

Eiendommens sikkerhetstiltak

Økt renhold

Daglig rengjøring og flere hygieneprodukter.

Retningslinjer for fysisk avstand

Avstandsmarkeringer i korridorer.

Kontaktfri innsjekk og utsjekk

Minimal kontakt med hotellpersonale og andre gjester.

Rompriser og tilbud for Econo Lodge Inn and Suites Foley-North Gulf Shores

lø. 15.8.
-
sø. 16.8.
Overnattingstype
Bestillingslenke
Queen Rom, 2 queensize-senger
Queen Rom, 2 queensize-senger
Queen Rom, 2 queensize-senger
Queen Rom, ukjent sengetype
Queen Rom, 2 queensize-senger
Queen Rom, 2 queensize-senger
Queen Rom, 2 queensize-senger
Queen Rom, 2 queensize-senger
Queen Rom, 2 queensize-senger
Queen Rom, 2 queensize-senger
Queen Rom, 2 queensize-senger
Queen Rom, ukjent sengetype
Queen Rom, 2 queensize-senger
King Rom, 1 kingsize-seng
King Rom, 1 kingsize-seng
King Rom, 1 kingsize-seng
King Rom, 1 kingsize-seng
King Rom, 1 kingsize-seng
King Rom, 1 kingsize-seng
King Rom, 1 kingsize-seng
King Rom, 1 kingsize-seng
King Rom, 1 kingsize-seng
King Rom, 1 kingsize-seng
King Rom, 1 kingsize-seng
King Rom, ukjent sengetype
King Rom, ukjent sengetype
King Rom, 1 kingsize-seng
King Rom, 1 kingsize-seng
Standardrom, ukjent sengetype
Standardrom, 2 queensize-senger
Standardrom, 2 queensize-senger
Standardrom, ukjent sengetype
Standardrom, 2 queensize-senger
Standardrom, 2 queensize-senger
Standardrom, ukjent sengetype
Standardrom, 2 queensize-senger
Standardrom, 2 queensize-senger
Dobbeltrom, 2 queensize-senger
Dobbeltrom, 2 dobbeltsenger
Dobbeltrom, 1 kingsize-seng
Hvordan påvirker betalinger til oss rangeringen og hvordan rangerer vi resultatene?
Finn ut mer
*Totalpris inkluderer estimert lokale skatter og avgifter som må betales ved utsjekking.

Hotell – tjenester og fasiliteter

  • Utendørs basseng
  • Gratis WiFi
  • Te-/kaffetrakter
  • Kaffemaskin
  • Gratis parkering
  • Forretningssenter
  • Wi–Fi tilgjengelig i alle områdene
  • TV
  • Kabel- eller satellitt-TV
  • Gratis toalettartikler

Mat

  • Oppvaskmaskin
  • Mikrobølgeovn
  • Kjøkkenutstyr
  • Komfyrtopp
  • Te-/kaffetrakter
  • Kjøleskap
  • Kaffemaskin
  • Salgsautomat (drikke)
  • Salgsautomat (snacks)

Tilgjengelighet og egnethet

  • Røykfrie rom tilgjengelig
  • Kjæledyr tillatt på forespørsel. Dette kan medføre tilleggsavgifter.
  • Handicapvennlig
  • Heis
  • Tilgjengelig parkering
  • Lav baderomsvask
  • Toalett med støttehåndtak
  • Røykeområde

Det mest nødvendige

  • Gratis WiFi
  • Wi–Fi tilgjengelig i alle områdene
  • Internett
  • Brannslukkingsapparat
  • Gratis toalettartikler
  • Røykvarslere
  • Oppvarming
  • Klimaanlegg

Tjenester og hjelpemidler

  • Minibank
  • Forretningssenter
  • Bankboks
  • Møte- og selskapslokaler
  • Døgnåpen resepsjon

Bad

  • Dusj
  • Badekar
  • Hårføner

Generelt

  • Oppholdsrom
  • Sammenkoblede rom er tilgjengelig
  • Telefon

Helse og sikkerhet

  • Daglig rengjøring
  • Førstehjelpsskrin
  • Safe

Basseng og spa

  • Boblebad
  • Utendørs basseng

Parkering og transport

  • Gratis parkering
  • Privat parkering

Media og underholdning

  • Kabel- eller satellitt-TV
  • TV

Vaskeri

  • Vaskeri
  • Vaskeritjeneste

Arbeidsområde

  • Faks/fotokopi
  • Skrivebord

Aktiviteter

  • Fiske
  • Vindsurfing

Utendørs

  • Strandstoler

Familievennlig

  • Babysenger tilgjengelig

Vurderinger av Econo Lodge Inn and Suites Foley-North Gulf Shores

8,4
Veldig bra1 825 verifiserte gjesteanmeldelser

Rombestillingsinformasjon for Econo Lodge Inn and Suites Foley-North Gulf Shores

Innsjekk/utsjekk

Innsjekk når som helst etter 16:00, utsjekk når som helst før 11:00

Kansellering/forhåndsbetaling

Retningslinjer for kansellering/forhåndsbetaling varierer etter romtype og leverandør.

Vanlige spørsmål

  • Hvor langt er det mellom Econo Lodge Inn and Suites Foley-North Gulf Shores og Gulf Shores Jack Edwards?

    Kjøreturen fra Gulf Shores Jack Edwards til Econo Lodge Inn and Suites Foley-North Gulf Shores tar ca. 18 minutter avhengig av trafikken, og avstanden er 9,7 km. Hoteller i mer tettbygde områder kan oppleve mer trafikk som også vil påvirke reisetiden din.

  • Hvordan kommer man seg enklest fra Gulf Shores Jack Edwards til Econo Lodge Inn and Suites Foley-North Gulf Shores?

    Hvis du er ute etter et enkelt reisealternativ for å komme deg fra Gulf Shores Jack Edwards til Econo Lodge Inn and Suites Foley-North Gulf Shores, bør du vurdere å ringe en taxi eller samkjøringstjeneste som kjører deg til hotellet så vel som rundt i byen under oppholdet ditt.

  • Er Econo Lodge Inn and Suites Foley-North Gulf Shores dyrevennlig?

    Econo Lodge Inn and Suites Foley-North Gulf Shores ønsker kjæledyr velkommen i lokalene sine.

  • Har Econo Lodge Inn and Suites Foley-North Gulf Shores basseng?

    Ja. Mange momondo-brukere som reiser til Foley ser spesifikt etter hoteller med basseng. Econo Lodge Inn and Suites Foley-North Gulf Shores kan ha regler og retningslinjer for bruk av bassenget, så spør resepsjonen om ting som f.eks. bassengets åpningstider.

  • Hva er telefonnummeret til Econo Lodge Inn and Suites Foley-North Gulf Shores?

    Du kan ringe hotellet direkte på +1 251 943 9100.

  • Har Econo Lodge Inn and Suites Foley-North Gulf Shores Wi–Fi?

    Ja, Econo Lodge Inn and Suites Foley-North Gulf Shores tilbyr gjestene sine gratis Wi–Fi.

  • Hva er utsjekkingstiden på Econo Lodge Inn and Suites Foley-North Gulf Shores?

    Utsjekkingstiden er 11:00. Husk å planlegg avreisen etter dette for å unngå tilleggsgebyrer.

  • Hvor mye koster et rom på Econo Lodge Inn and Suites Foley-North Gulf Shores?

    1 004 kr/natt er en bra gjennomsnittspris akkurat nå, og noen brukere har faktisk funnet priser helt nede i 574 kr/natt. Priser kan imidlertid variere etter hvilken tid på året du vil reise, romtype osv. Fyll inn skjemaet over for å få tilbud på din reise.

  • Er det klesvasktjenester på Econo Lodge Inn and Suites Foley-North Gulf Shores?

    Ja, du får dekket alle dine behov for vask av klær på Econo Lodge Inn and Suites Foley-North Gulf Shores, Foley.

  • Hvor mange tilbydere søker momondo blant for Foley fra hoteller?

    Fra og med august 2026, er det 183 tilbydere å velge mellom fra Foley hoteller.

  • Når oppdaterte momondo sist prisene for Foley fra hoteller sist?

    Priser for Foley fra hoteller oppdateres daglig.

Interessante steder i nærheten av Econo Lodge Inn and Suites Foley-North Gulf Shores

Attraksjoner i Foley i Alabama, kurert av momondo

Her finner du Econo Lodge Inn and Suites Foley-North Gulf Shores: 2682 South McKenzie Street, Foley, AL 36535

Topp landemerker

Tanger Outlet Center0,1 km
Gulf Links Golf Course2,2 km
Holmes Medical Museum3,4 km
Foley Museum & Archives3,5 km
Glenlakes Golf Club4,5 km
Foley Sportsplex4,6 km

momondos favoritthoteller i Foley

Comfort Suites Foley - North Gulf Shores

150 West Riviera Boulevard, Foley, AL

7,9
2 stjerner

913 kr

Sleep Inn & Suites Foley - Gulf Shores North

1133 South Mckenzie Street, Foley, AL

6,3
2 stjerner

618 kr

Americas Best Value Inn & Suites Foley Gulf Shores

1517 South Mckenzie Street, Foley, AL

7,8
2 stjerner

580 kr

Super 8 by Wyndham Foley

2520 South Mckenzie Street, Foley, AL

5,3
2 stjerner

495 kr

The Hotel Magnolia

119 North Mckenzie Street, Foley, AL

9,5
3 stjerner

1 513 kr

Cornerstone Lodge of Foley

126 County Road 20 West, Foley, AL

7,4
2 stjerner

714 kr

Spar penger når du bestiller hotell med momondo

De beste tilbudene på hoteller

De beste tilbudene på hoteller

Se tilbud fra 3 millioner+ hoteller og overnattingssteder på ett sted.

Gratis avbestilling

Gratis avbestilling

Bruk filteret for å finne reiser med gratis avbestilling

Millioner av gjesteanmeldelser

Millioner av gjesteanmeldelser

Les vurderinger basert på millioner av gjesteanmeldelser

Prisvarsler

Prisvarsler

Ikke klar for å booke ennå? varsel for å tracke priser.

En enklere måte å administrere reisen til Foley på

Vi gjør det superenkelt å planlegge, organisere og reiser med venner eller familie. Reiser er helt gratis og kan tas i bruk uavhengig av hvor du bestiller.

Bli varslet når prisene synker

Daglige prisendringer i innboksen din – kun med prisvarsler.
2 gjester, 1 rom
lø. 15.8.
sø. 16.8.

Finn bedre resultater for ditt opphold i Foley

Populære byer i USA