MainStay Suites Dubuque at Hwy 20

Feriebolig med Treningssenter

2 stjerner
ti. 11.8.
-
on. 12.8.
2 gjester, 1 rom
Tilbud fra
624 kr
/Billigste pris per natt
Romtype
Leverandør
Totalt per natt
Queen Rom, 1 queensize.seng
624 kr
Queen Rom, 1 queensize.seng
758 kr
Queen Rom, 1 queensize.seng
771 kr
Om
Rom
Fasiliteter
Vurderinger
Beliggenhet

Om MainStay Suites Dubuque at Hwy 20 i Dubuque

Renhet
7,1
Comfort
7,3
Beliggenhet
8,4
Tjenester
6,7
Ansatte
7,3
Valuta for pengene
7,4
I tillegg til et treningssenter tilbyr dette hotellet kaffe/te på fellesområdet og et forretningssenter. Dessuten tilbys kontinental frokost (inkludert), wi-fi i fellesområdene (inkludert) og ubetjent parkering (inkludert). Andre fasiliteter som tilbys, er konferanserom, renseritjenester og vaskeritjenester. Ukentlig rengjøring MainStay Suites Dubuque at Hwy 20 har 75 rom med safe og aviser (inkludert). Rommene er møblert med dobbelt sovesofa. Flatskjerm-TV inkluderer kabel-TV. Kjøleskap, komfyrtopp, mikrobølgeovn og gryter og panner/tallerkner/kjøkkenutstyr er tilgjengelig på kjøkken. Badene har kombinert dusj/badekar, toalettartikler (inkludert) og hårføner. Gjestene her får tilgang til wi-fi inkludert i prisen. Forretningsfasiliteter omfatter telefon med lokalsamtaler (inkludert) (restriksjoner kan gjelde). I tillegg har rommene kaffetraktere/tekokere og strykejern/-brett. Rengjøring tilbys ukentlig. Fritidsfasiliteter ved dette hotellet inkluderer et treningssenter.

Eiendommens sikkerhetstiltak

Økt renhold

Daglig rengjøring og flere hygieneprodukter.

Retningslinjer for fysisk avstand

Avstandsmarkeringer i korridorer.

Kontaktfri innsjekk og utsjekk

Minimal kontakt med hotellpersonale og andre gjester.

Rompriser og tilbud for MainStay Suites Dubuque at Hwy 20

ti. 11.8.
-
on. 12.8.
Overnattingstype
Bestillingslenke
Queen Rom, 1 queensize.seng
Queen Rom, 1 queensize.seng
Queen Rom, 1 queensize.seng
Queen Rom, ukjent sengetype
Queen Rom, 1 queensize.seng
Queen Rom, 1 queensize.seng
Queen Rom, 1 queensize.seng
Queen Rom, ukjent sengetype
Queen Rom, 1 queensize.seng
Queen Rom, 1 queensize.seng
Queen Rom, 1 queensize.seng
King Rom, 1 kingsize-seng
King Rom, 1 kingsize-seng
King Rom, 1 kingsize-seng
King Rom, 1 kingsize-seng
Standardrom, ukjent sengetype
Standardrom, ukjent sengetype
Hvordan påvirker betalinger til oss rangeringen og hvordan rangerer vi resultatene?
Finn ut mer
*Totalpris inkluderer estimert lokale skatter og avgifter som må betales ved utsjekking.

Hotell – tjenester og fasiliteter

  • Treningssenter
  • Gratis WiFi
  • Kaffemaskin
  • Gratis parkering
  • Forretningssenter
  • Wi–Fi tilgjengelig i alle områdene
  • Flatskjerm-TV
  • TV
  • Kabel- eller satellitt-TV
  • Gratis toalettartikler

Det mest nødvendige

  • Gratis WiFi
  • Wi–Fi tilgjengelig i alle områdene
  • Internett
  • Sengetøy
  • Håndklær
  • Gratis toalettartikler
  • Sjampo
  • Oppvarming
  • Klimaanlegg
  • Søppeldunker
  • Balsam

Kjøkken

  • Oppvaskmaskin
  • Mikrobølgeovn
  • Komfyrtopp
  • Kjøleskap
  • Kaffemaskin
  • Spiseplass
  • Kjøkken
  • Minikjøkken

Tilgjengelighet og egnethet

  • Kjæledyr tillatt på forespørsel. Dette kan medføre tilleggsavgifter.
  • Handicapvennlig
  • Heis
  • Røykfritt
  • Fjærfri pute
  • Røykeområde

Bad

  • Dusjhette
  • Badekar
  • Hårføner
  • Toalett
  • Toalettpapir
  • Privat bad

Tjenester og hjelpemidler

  • Konferanserom
  • Forretningssenter
  • Bankboks
  • Møte- og selskapslokaler
  • Døgnåpen resepsjon

Media og underholdning

  • Radio
  • Flatskjerm-TV
  • Kabel- eller satellitt-TV
  • TV

Soverom

  • Stikkontakt nær sengen
  • Vekkerklokke
  • Sovesofa
  • Garderobe eller skap

Generelt

  • Oppholdsrom
  • Sofa
  • Telefon
  • Teppegulv

Helse og sikkerhet

  • Førstehjelpsskrin
  • Overvåkningskameraer i fellesområder
  • Overvåkningskameraer utenfor eiendommen
  • Safe

Vaskeri

  • Vaskeri
  • Vaskeritjeneste
  • Strykejern og strykebrett

Mat

  • Salgsautomat (drikke)
  • Salgsautomat (snacks)
  • Spisebord

Parkering og transport

  • Gratis parkering
  • Privat parkering

Utendørs

  • Grill
  • Hage

Arbeidsområde

  • Faks/fotokopi

Aktiviteter

  • Gavebutikk

Familievennlig

  • Babysenger tilgjengelig

Treningssenter

  • Treningssenter

Vurderinger av MainStay Suites Dubuque at Hwy 20

6,5
Ok509 verifiserte gjesteanmeldelser

Rombestillingsinformasjon for MainStay Suites Dubuque at Hwy 20

Innsjekk/utsjekk

Innsjekk når som helst etter 15:00, utsjekk når som helst før 12:00

Kansellering/forhåndsbetaling

Retningslinjer for kansellering/forhåndsbetaling varierer etter romtype og leverandør.

Vanlige spørsmål

  • Er MainStay Suites Dubuque at Hwy 20 dyrevennlig?

    Kjæledyr er tillatt på MainStay Suites Dubuque at Hwy 20.

  • Har MainStay Suites Dubuque at Hwy 20 basseng?

    Dessverre spesifiserer ikke dataene våre om det finnes et basseng på MainStay Suites Dubuque at Hwy 20. Vi anbefaler at du ringer hotellets resepsjon for å få dette bekreftet. Telefonnummeret til MainStay Suites Dubuque at Hwy 20 er +1 563 557 7829.

  • Hva er telefonnummeret til MainStay Suites Dubuque at Hwy 20?

    Hvis du har spørsmål vedrørende oppholdet ditt på MainStay Suites Dubuque at Hwy 20, kan du ringe +1 563 557 7829.

  • Har MainStay Suites Dubuque at Hwy 20 Wi–Fi?

    Ja, MainStay Suites Dubuque at Hwy 20 tilbyr gjestene sine gratis Wi–Fi.

  • Har gjester på MainStay Suites Dubuque at Hwy 20 tilgang til et treningssenter?

    MainStay Suites Dubuque at Hwy 20 har et treningssenter som gjester kan bruke under oppholdet.

  • Hva er utsjekkingstiden på MainStay Suites Dubuque at Hwy 20?

    12:00 er utsjekkingstiden på MainStay Suites Dubuque at Hwy 20. Sen utsjekking kan være tilgjengelig.

  • Hvor mye koster et rom på MainStay Suites Dubuque at Hwy 20?

    Prisene kan variere ettersom hvilken romtype og datoer du ønsker, samt tilgjengelighet. Du finner gode priser på MainStay Suites Dubuque at Hwy 20, som for tiden ligger mellom 640 kr og 1 084 kr per natt. Skriv inn de datoene du ønsker i skjemaet over for å finne de beste tilbudene som passer deg.

  • Er det klesvasktjenester på MainStay Suites Dubuque at Hwy 20?

    Ja, det er det. Ta kontakt med MainStay Suites Dubuque at Hwy 20, Dubuque for mer informasjon rundt tjenester for rengjøring av klær. Strykejern og strykebrett er inkludert i hotellets fasiliteter.

  • Hvor mange tilbydere søker momondo blant for Dubuque fra hoteller?

    Det er 140 tilbydere fra Dubuque hoteller fra og med august 2026.

  • Når oppdaterte momondo sist prisene for Dubuque fra hoteller sist?

    Priser for Dubuque fra hoteller oppdateres daglig.

Interessante steder i nærheten av MainStay Suites Dubuque at Hwy 20

Attraksjoner i Dubuque i Iowa, kurert av momondo

Her finner du MainStay Suites Dubuque at Hwy 20: 1275 Associates Drive, Dubuque, IA 52002

Topp landemerker

Kennedy Mall1,3 km
Dubuque Arboretum and Botanical Gardens4,7 km
Fourth Street Elevator5,7 km
Five Flags Center6,0 km
Bishop's Block6,2 km

momondos favoritthoteller i Dubuque

Holiday Inn Express & Suites Dubuque-West By IHG

2080 Holliday Drive, Dubuque, IA

7,4
2 stjerner

952 kr

Rodeway Inn Dubuque

2670 Dodge Street, Dubuque, IA

4,7
2 stjerner

543 kr

Quality Inn Dubuque on Hwy 20

4055 Mcdonald Drive, Dubuque, IA

6,5
2 stjerner

667 kr

Holiday Inn Dubuque/Galena By IHG

450 Main Street, Dubuque, IA

7,9
3 stjerner

1 171 kr

Days Inn by Wyndham Dubuque

1111 Dodge Street, Dubuque, IA

6,8
2 stjerner

429 kr

Spar penger når du bestiller hotell med momondo

De beste tilbudene på hoteller

De beste tilbudene på hoteller

Se tilbud fra 3 millioner+ hoteller og overnattingssteder på ett sted.

Gratis avbestilling

Gratis avbestilling

Bruk filteret for å finne reiser med gratis avbestilling

Millioner av gjesteanmeldelser

Millioner av gjesteanmeldelser

Les vurderinger basert på millioner av gjesteanmeldelser

Prisvarsler

Prisvarsler

Ikke klar for å booke ennå? varsel for å tracke priser.

En enklere måte å administrere reisen til Dubuque på

Vi gjør det superenkelt å planlegge, organisere og reiser med venner eller familie. Reiser er helt gratis og kan tas i bruk uavhengig av hvor du bestiller.

Bli varslet når prisene synker

Daglige prisendringer i innboksen din – kun med prisvarsler.
2 gjester, 1 rom
ti. 11.8.
on. 12.8.

Finn bedre resultater for ditt opphold i Dubuque

Populære byer i USA