Hotel Landmark Fort

Feriebolig med Restaurant

2 stjerner
lø. 15.8.
-
sø. 16.8.
2 gjester, 1 rom
Tilbud fra
572 kr
/Billigste pris per natt
Romtype
Leverandør
Totalt per natt
Executive-rom, ukjent sengetype
572 kr
Om
Rom
Fasiliteter
Vurderinger
Beliggenhet

Om Hotel Landmark Fort i Mumbai

Renhet
7,0
Beliggenhet
9,0
Ansatte
8,0
Valuta for pengene
8,0
Gjennomsnittlig
8,0
Hotel Landmark Fort holder til i hyggelige omgivelser i Mumbai. Det ligger bare et steinkast unna Asiatic Society of Mumbai, restauranter og utesteder. Gjester ved hotellet har tilgang til en rekke fasiliteter, som blant annet døgnåpen resepsjon, turistinformasjon og roomservice. Hotel Landmark Fort har 48 moderne rom, som er utstyrt med alt man måtte behøve for et behagelig opphold. Overnattingsstedet byr blant annet på en restaurant, som serverer mat i trivelige omgivelser. Hotellet ligger ypperlig til for sightseeing i Mumbai, med Flora Fountain, Larsen & Toubro Limited og Bombay Stock Exchange kun 10 minutter unna. Gjester kan oppleve lokale attraksjoner, som blant annet Gateway of India.

Rompriser og tilbud for Hotel Landmark Fort

lø. 15.8.
-
sø. 16.8.
Overnattingstype
Bestillingslenke
Executive-rom, ukjent sengetype
Hvordan påvirker betalinger til oss rangeringen og hvordan rangerer vi resultatene?
Finn ut mer
*Totalpris inkluderer estimert lokale skatter og avgifter som må betales ved utsjekking.

Hotell – tjenester og fasiliteter

  • Restaurant
  • Romservice
  • Døgnåpen resepsjon
  • Heis

Tjenester og hjelpemidler

  • Romservice
  • Døgnåpen resepsjon

Tilgjengelighet og egnethet

  • Heis

Mat

  • Restaurant

Vurderinger av Hotel Landmark Fort

6,1
Ok148 verifiserte gjesteanmeldelser
6,4Familier
5,4Venner
6,4Par
6,0Alene

Rombestillingsinformasjon for Hotel Landmark Fort

Innsjekk/utsjekk

Innsjekk når som helst etter 13:00, utsjekk når som helst før 11:00

Kansellering/forhåndsbetaling

Retningslinjer for kansellering/forhåndsbetaling varierer etter romtype og leverandør.

Vanlige spørsmål

  • Hvor langt er det mellom Hotel Landmark Fort og Mumbai Chhatrapati Shivaji?

    Hotel Landmark Fort ligger 17,1 km unna Mumbai Chhatrapati Shivaji. Vanligvis tar det 31 minutter å kjøre fra Hotel Landmark Fort til Mumbai Chhatrapati Shivaji. Det kan være lurt å sjekke hvordan trafikken normalt er i nærheten av hotellet ditt hvis du ønsker å spare tid.

  • Hvordan kommer man seg enklest fra Mumbai Chhatrapati Shivaji til Hotel Landmark Fort?

    Hvis du er ute etter et enkelt reisealternativ for å komme deg fra Mumbai Chhatrapati Shivaji til Hotel Landmark Fort, bør du vurdere å ringe en taxi eller samkjøringstjeneste som kjører deg til hotellet så vel som rundt i byen under oppholdet ditt.

  • Finnes det ulike matalternativer på Hotel Landmark Fort?

    Hotel Landmark Fort har en restaurant på området som gjester eller andre kan bruke. Spør resepsjonen om kjøkkenets åpningstider eller ring Hotel Landmark Fort på +91 223 022 2300. Gjester som bor på Hotel Landmark Fort kan bestille mat direkte fra kjøkkenet og opp til rommet.

  • Har Hotel Landmark Fort basseng?

    Dessverre spesifiserer ikke dataene våre om det finnes et basseng på Hotel Landmark Fort. Vi anbefaler at du ringer hotellets resepsjon for å få dette bekreftet. Telefonnummeret til Hotel Landmark Fort er +91 223 022 2300.

  • Hva er telefonnummeret til Hotel Landmark Fort?

    For å få hjelp av en ansatt på Hotel Landmark Fort kan du ringe +91 223 022 2300.

  • Hva er utsjekkingstiden på Hotel Landmark Fort?

    Utsjekkingstiden er 11:00. Husk å planlegg avreisen etter dette for å unngå tilleggsgebyrer.

  • Hvor mye koster et rom på Hotel Landmark Fort?

    Prisen varierer etter hvilken romtype du foretrekker, og hvilke datoer du reiser på. Gjennomsnittspris per natt på Hotel Landmark Fort, Mumbai er 566 kr, men du kan finne priser helt nede i 493 kr. Du kan finne priser for din neste reise i skjemaet over.

  • Hvor mange tilbydere søker momondo blant for Mumbai fra hoteller?

    Fra og med august 2026, er det 3 678 tilbydere å velge mellom fra Mumbai hoteller.

  • Når oppdaterte momondo sist prisene for Mumbai fra hoteller sist?

    Pris for Mumbai fra hoteller oppdateres daglig.

Interessante steder i nærheten av Hotel Landmark Fort

Attraksjoner i Mumbai i India, kurert av momondo

Her finner du Hotel Landmark Fort: 249/ P, D'Mello Road, Near Gpo, Fort, Mumbai

Topp landemerker

Flora Fountain1,0 km
Mahatma Jyotiba Phule Mandai1,1 km
Brabourne Stadium1,6 km
Gateway of India1,9 km
Chor Bazaar2,6 km

momondos favoritthoteller i Mumbai

Trident, Bandra Kurla, Mumbai

C-56, G Block, Bandra Kurla Complex, Mumbai

9,1
5 stjerner

1 189 kr

Lalco Residency

Kalpataru Estate - 1A, Jogeshwari Vikhroli Link Road, Andheri (E), Mumbai

7,7
4 stjerner

481 kr

The Leela Mumbai

4000059 Sahar, Andheri (East), Mumbai, Mumbai

8,9
5 stjerner

1 070 kr

The St. Regis Mumbai

462 Senapati Bapat Marg, Mumbai

9,0
5 stjerner

1 998 kr

Sea Palace Hotel

26, P. J. Ramchandani Marg, Mumbai

7,1
3 stjerner

722 kr

Chateau Windsor Hotel

86 Veer Nariman Road, Churchgate, Mumbai

8,0
3 stjerner

552 kr

Adobe Bombay

18, Lansdowne house, M.B. Marg, Apollo Bunder, Colaba, Mumbai

8,9
3 stjerner

495 kr

Hotel Sea Princess

969, Juhu Tara Road, Juhu Beach, Mumbai

7,5
4 stjerner

1 008 kr

Sahara Star

Opposite Domestic Airport (Terminal 1), Vile Parle, Mumbai

7,3
5 stjerner

904 kr

Nærliggende overnattingssteder i Mumbai

Vile Parle

Vis mer

Hotel Nirvana Grace

Service Rd, Mumbai

5,9
2 stjerner

190 kr

Vis hotelltilbud

Spar penger når du bestiller hotell med momondo

De beste tilbudene på hoteller

De beste tilbudene på hoteller

Se tilbud fra 3 millioner+ hoteller og overnattingssteder på ett sted.

Gratis avbestilling

Gratis avbestilling

Bruk filteret for å finne reiser med gratis avbestilling

Millioner av gjesteanmeldelser

Millioner av gjesteanmeldelser

Les vurderinger basert på millioner av gjesteanmeldelser

Prisvarsler

Prisvarsler

Ikke klar for å booke ennå? varsel for å tracke priser.

En enklere måte å administrere reisen til Mumbai på

Vi gjør det superenkelt å planlegge, organisere og reiser med venner eller familie. Reiser er helt gratis og kan tas i bruk uavhengig av hvor du bestiller.

Bli varslet når prisene synker

Daglige prisendringer i innboksen din – kun med prisvarsler.
2 gjester, 1 rom
lø. 15.8.
sø. 16.8.

Finn bedre resultater for ditt opphold i Mumbai