Samed Pavilion Resort

Feriebolig med Snorkling

4 stjerner
7,7
Bra
basert på 2238 vurderinger
2 238 verifiserte gjesteanmeldelser
ti. 29.9.
-
on. 30.9.
2 gjester, 1 rom
Tilbud fra
496 kr
/Billigste pris per natt
Romtype
Leverandør
Totalt per natt
Deluxe rom, ukjent sengetype
496 kr
Deluxe rom, ukjent sengetype
531 kr
Deluxe rom, ukjent sengetype
532 kr
Om
Rom
Fasiliteter
Vurderinger
Beliggenhet

Samed Pavilion Resort room price & deals

ti. 29.9.
-
on. 30.9.
Overnattingstype
Bestillingslenke
King Rom, 1 kingsize-seng
King Rom, 1 kingsize-seng
Deluxe rom, ukjent sengetype
Deluxe rom, ukjent sengetype
Deluxe rom, ukjent sengetype
Deluxe rom, ukjent sengetype
Deluxe rom, ukjent sengetype
Deluxe rom, 1 dobbeltseng
Deluxe rom, ukjent sengetype
Deluxe rom, ukjent sengetype
Deluxe rom, ukjent sengetype
Deluxe rom, ukjent sengetype
Deluxe rom, ukjent sengetype
Deluxe rom, ukjent sengetype
Deluxe rom, ukjent sengetype
Deluxe rom, 1 dobbeltseng
Deluxe rom, ukjent sengetype
Deluxe rom, ukjent sengetype
Deluxe rom, ukjent sengetype
Deluxe rom, 1 kingsize-seng
Dobbeltrom, 2 dobbeltsenger
Dobbeltrom, 2 dobbeltsenger
Hvordan påvirker betalinger til oss rangeringen og hvordan rangerer vi resultatene?
Finn ut mer
*Totalpris inkluderer estimert lokale skatter og avgifter som må betales ved utsjekking.

Resort Amenities & Facilities

  • Snorkling
  • Utendørs basseng
  • Restaurant
  • Bar/Lounge
  • Romservice
  • Gratis WiFi
  • Te-/kaffetrakter
  • Kaffemaskin
  • Flatskjerm-TV
  • TV

Tjenester og hjelpemidler

  • Bilutleie
  • Vekkeservice
  • Portvakttjeneste
  • Bankboks
  • Valutaveksling
  • Møte- og selskapslokaler
  • Romservice
  • Utfluktsskranke
  • Ekspress utsjekking
  • Vannflaske
  • Døgnåpen resepsjon

Det mest nødvendige

  • Gratis WiFi
  • Internett
  • Håndklær
  • Brannslukkingsapparat
  • Gratis toalettartikler
  • Sjampo
  • Røykvarslere
  • Kroppssåpe
  • Klimaanlegg
  • Søppeldunker

Bad

  • Dusj
  • Dusjhette
  • Ekstra toalett
  • Badekar
  • Hårføner
  • Toalett
  • Toalettpapir
  • Badekåpe
  • Privat bad

Mat

  • Vannkoker
  • Minibar
  • Restaurant
  • Bar/Lounge
  • Te-/kaffetrakter
  • Vannkjele
  • Kjøleskap
  • Kaffemaskin

Generelt

  • Vindu
  • Familierom
  • Oppholdsrom
  • Sammenkoblede rom er tilgjengelig
  • Sofa
  • Telefon

Aktiviteter

  • Adgang til strand
  • Fiske
  • Dykking
  • Dykking
  • Snorkling

Tilgjengelighet og egnethet

  • Hele enheten ligger i første etasje
  • Røykfritt
  • De øvre etasjene nås via trapper
  • Røykeområde

Basseng og spa

  • Spa
  • Boblebad
  • Utendørs basseng

Media og underholdning

  • Flatskjerm-TV
  • Kabel- eller satellitt-TV
  • TV

Vaskeri

  • Vaskeri
  • Vaskeritjeneste
  • Tørkestativ for klær

Helse og sikkerhet

  • Daglig rengjøring
  • Overvåkningskameraer i fellesområder
  • Safe

Utendørs

  • Terrasse/patio
  • Hage

Soverom

  • Klesstativ
  • Garderobe eller skap

Familievennlig

  • Barnevakt
  • Babysenger tilgjengelig

Parkering og transport

  • Flyplasstransport

Arbeidsområde

  • Skrivebord

Samed Pavilion Resort Reviews

7,7
Bra2 238 verifiserte gjesteanmeldelser

Samed Pavilion Resort room booking info

Innsjekk/utsjekk

Innsjekk når som helst etter 14:00, utsjekk når som helst før 12:00

Kansellering/forhåndsbetaling

Retningslinjer for kansellering/forhåndsbetaling varierer etter romtype og leverandør.

Frequently asked questions

  • Hvordan er Samed Pavilion Resort sammenlignet med andre hoteller med 4 stjerne i Ko Samet?

    I gjennomsnitt koster Samed Pavilion Resort mindre enn gjennomsnittprisen for 4-stjerners hoteller i Ko Samet. Prisen per natt på Samed Pavilion Resort ligger normalt på 512 kr, sammenlignet med 648 kr mer for andre hoteller i Ko Samet.

  • Hvor langt er det mellom Samed Pavilion Resort og Utapao Rayong Pattaya?

    Kjøreturen fra Utapao Rayong Pattaya til Samed Pavilion Resort tar ca. 1 time 34 minutter avhengig av trafikken, og avstanden er 50,6 km. Hoteller i mer tettbygde områder kan oppleve mer trafikk som også vil påvirke reisetiden din.

  • Hvordan kommer man seg enklest fra Utapao Rayong Pattaya til Samed Pavilion Resort?

    Hvis du er ute etter et enkelt reisealternativ for å komme deg fra Utapao Rayong Pattaya til Samed Pavilion Resort, bør du vurdere å ringe en taxi eller samkjøringstjeneste som kjører deg til hotellet så vel som rundt i byen under oppholdet ditt.

  • Finnes det ulike matalternativer på Samed Pavilion Resort?

    Ja, Samed Pavilion Resort har en restaurant der du kan sette deg ned eller bestille mat og ta med. Det finnes også en rekke andre gode matalternativer i Ko Samet for de som er ute etter noe litt annerledes. Gjester som bor på Samed Pavilion Resort kan bestille mat direkte fra kjøkkenet og opp til rommet.

  • Har Samed Pavilion Resort basseng?

    Samed Pavilion Resort har et basseng på hotellområdet som gjester kan bruke. Vær oppmerksom på at hoteller ofte har regler for bruk av bassenget. momondo anbefaler deg å forhøre deg om dette i resepsjonen før du tar deg en svømmetur.

  • Hva er telefonnummeret til Samed Pavilion Resort?

    Det beste nummeret for å kontakte Samed Pavilion Resort på er +66 38 644 420.

  • Har Samed Pavilion Resort Wi–Fi?

    Ja, Samed Pavilion Resort tilbyr gjestene sine gratis Wi–Fi.

  • Hva er utsjekkingstiden på Samed Pavilion Resort?

    På Samed Pavilion Resort, er utsjekkingstiden 12:00. Innsjekking kan være tilgjengelig fr 14:00. Spesielle forespørsler bør tas med concierge.

  • Hvor mye koster et rom på Samed Pavilion Resort?

    783 kr/natt er en bra gjennomsnittspris akkurat nå, og noen brukere har faktisk funnet priser helt nede i 465 kr/natt. Priser kan imidlertid variere etter hvilken tid på året du vil reise, romtype osv. Fyll inn skjemaet over for å få tilbud på din reise.

  • Er det klesvasktjenester på Samed Pavilion Resort?

    Ja, det er det. Ta kontakt med Samed Pavilion Resort, Ko Samet for mer informasjon rundt tjenester for rengjøring av klær.

  • Hvor mange tilbydere søker momondo blant for Ko Samet fra hoteller?

    Det er 221 tilbydere fra Ko Samet hoteller fra og med september 2026.

  • Når oppdaterte momondo sist prisene for Ko Samet fra hoteller sist?

    Pris for Ko Samet fra hoteller oppdateres daglig.

Places of interest near Samed Pavilion Resort

Attractions in Ko Samet, Thailand curated by momondo

Her finner du Samed Pavilion Resort: 89/1 Moo 4, Samed T. Phae, Ko Samet 21160

Topp landemerker

Sai Kaew Beach0,8 km
Ao Prao Beach1,0 km
Ao Wong Duean Beach1,3 km
Pineapple Beach1,5 km
Ko Samed Beach1,7 km

momondo’s favorite Ko Samet hotels

Sawasdee Coco Resort

95/3 Moo 4, Hat Sai Kaew Beach, Ko Samet

7,5
2 stjerner

720 kr

Paradee

76 Moo 4, Tumbol Phe, Amphur Mueng, Ko Samet

9,5
5 stjerner

3 634 kr

Larissa Samed resort

8/1 Moo 4, Samed Island, Sai Keaw Beach, Amphur Muang, Ko Samet

9,0
3 stjerner

632 kr

Le Vimarn Cottages & Spa

40/11 Moo 4, Tambol Phe, Amphur Muang, Ko Samet

9,1
4 stjerner

1 687 kr

Nimmanoradee Resort

76/1 Moo.4 Tambon Pae Muang, Ko Samet

8,4
4 stjerner

896 kr

Tamnanpar Resort

167/6 Moo 7 Sukhumvit Road, Km 236, Ko Samet

8,3
3 stjerner

378 kr

Ao Cho Grandview Hideaway Resort

44 Moo 4, Tambol Phe, Ko Samet

8,3
3 stjerner

462 kr

Sinsamut Koh Samed Hotel

91 Moo. 4, Ban Phe, Ko Samet

7,4
3 stjerner

357 kr

Ao Prao Resort

60 Moo 4, Tumbol Phe, Ko Samet

9,0
4 stjerner

1 385 kr

Spar penger når du bestiller hotell med momondo

De beste tilbudene på hoteller

De beste tilbudene på hoteller

Se tilbud fra 3 millioner+ hoteller og overnattingssteder på ett sted.

Gratis avbestilling

Gratis avbestilling

Bruk filteret for å finne reiser med gratis avbestilling

Millioner av gjesteanmeldelser

Millioner av gjesteanmeldelser

Les vurderinger basert på millioner av gjesteanmeldelser

Prisvarsler

Prisvarsler

Ikke klar for å bestille ennå? varsel for å spore priser.

En enklere måte å administrere reisen til Ko Samet på

Vi gjør det superenkelt å planlegge, organisere og reiser med venner eller familie. Reiser er helt gratis og kan tas i bruk uavhengig av hvor du bestiller.

Bli varslet når prisene synker

Daglige prisendringer i innboksen din – kun med prisvarsler.
2 gjester, 1 rom
ti. 29.9.
on. 30.9.

Finn bedre resultater for ditt opphold i Ko Samet

Populære byer i Thailand