Inan Kardesler Hotel

Feriebolig med Restaurant

0 stjerner
on. 12.8.
-
to. 13.8.
2 gjester, 1 rom
Tilbud fra
958 kr
/Billigste pris per natt
Romtype
Leverandør
Totalt per natt
Standardrom, ukjent sengetype
958 kr
Dobbeltrom, ukjent sengetype
969 kr
Standardrom, ukjent sengetype
1 149 kr
Om
Rom
Fasiliteter
Vurderinger
Beliggenhet

Om Inan Kardesler Hotel i Uzungöl

Renhet
8,6
Comfort
8,7
Beliggenhet
9,2
Tjenester
8,5
Ansatte
9,0
Valuta for pengene
8,0
Dette hotellet tilbyr en restaurant, kaffe/te på fellesområdet og renseritjenester. Wi-fi i fellesområder er inkludert. Andre fasiliteter som tilbys, er vaskeritjenester, en døgnåpen resepsjon og tur-/billettassistanse. Inan Kardesler Hotel har 41 rom med safe og flaskevann (inkludert). Rommene har balkong. LCD-TV inkluderer parabol-TV. Badene har badekar eller dusj, tøfler, toalettartikler (inkludert) og hårføner. Gjestene her får tilgang til wi-fi inkludert i prisen. Skrivebord og telefon tilbys. Rengjøring tilbys daglig. Fritidsaktivitetene som er oppført nedenfor, er tilgjengelige enten på overnattingsstedet eller i nærområdet. Avgifter kan tilkomme.

Rompriser og tilbud for Inan Kardesler Hotel

on. 12.8.
-
to. 13.8.
Overnattingstype
Bestillingslenke
Standardrom, ukjent sengetype
Standardrom, ukjent sengetype
Standardrom, ukjent sengetype
Standardrom, ukjent sengetype
Standardrom, ukjent sengetype
Standardrom, ukjent sengetype
Standardrom, ukjent sengetype
Standardrom, ukjent sengetype
Standardrom, ukjent sengetype
Dobbeltrom, ukjent sengetype
Dobbeltrom, 1 dobbeltseng
Dobbeltrom, 1 enkeltseng
Hvordan påvirker betalinger til oss rangeringen og hvordan rangerer vi resultatene?
Finn ut mer
*Totalpris inkluderer estimert lokale skatter og avgifter som må betales ved utsjekking.

Hotell – tjenester og fasiliteter

  • Restaurant
  • Romservice
  • Gratis WiFi
  • Parkeringstjeneste
  • Gratis parkering
  • Flatskjerm-TV
  • Kabel- eller satellitt-TV
  • Gratis toalettartikler
  • Internett
  • Vaskeritjeneste

Generelt

  • Familierom
  • Slippers
  • Sammenkoblede rom er tilgjengelig
  • Lydisolerte rom
  • Utsikt til landemerke
  • Skap med lås
  • Utsikt mot fjell
  • Utsikt over byen
  • Bagasjeoppbevaring

Tjenester og hjelpemidler

  • Bilutleie
  • Vekkeservice
  • Bankboks
  • Underholdningspersonale
  • Valutaveksling
  • Romservice
  • Utfluktsskranke
  • Døgnåpen resepsjon

Aktiviteter

  • Gavebutikk
  • Vandring
  • Sykkelutleie
  • Fiske
  • Sykling
  • Kveldsunderholdning
  • Hesteridning

Helse og sikkerhet

  • Daglig rengjøring
  • Førstehjelpsskrin
  • Overvåkningskameraer i fellesområder
  • Overvåkningskameraer utenfor eiendommen
  • Sikkerhet 24/7
  • Safe

Parkering og transport

  • Flyplasstransport (tillegg)
  • Gratis parkering
  • Parkeringstjeneste
  • Privat parkering
  • Transfertjeneste (mot ekstra avgift)

Det mest nødvendige

  • Gratis WiFi
  • Internett
  • Brannslukkingsapparat
  • Gratis toalettartikler
  • Oppvarming

Tilgjengelighet og egnethet

  • Røykfrie rom tilgjengelig
  • Handicapvennlig
  • Heis
  • Røykeområde

Bad

  • Dusj
  • Hårføner
  • Toalett
  • Privat bad

Media og underholdning

  • Flatskjerm-TV
  • Delt stue/TV-område
  • Kabel- eller satellitt-TV

Utendørs

  • Terrasse/patio
  • Balkong
  • Hage

Vaskeri

  • Vaskeri
  • Stryketjeneste
  • Vaskeritjeneste

Mat

  • Restaurant
  • Frokost på rommet
  • Mat kan leveres på rommet

Arbeidsområde

  • Faks/fotokopi
  • Skrivebord

Familievennlig

  • Babysenger tilgjengelig
  • Lekeplass

Soverom

  • Garderobe eller skap

Vurderinger av Inan Kardesler Hotel

8,5
Veldig bra356 verifiserte gjesteanmeldelser

Rombestillingsinformasjon for Inan Kardesler Hotel

Innsjekk/utsjekk

Innsjekk når som helst etter 15:00, utsjekk når som helst før 12:00

Kansellering/forhåndsbetaling

Retningslinjer for kansellering/forhåndsbetaling varierer etter romtype og leverandør.

Lisensnummer: 24737

Vanlige spørsmål

  • Finnes det ulike matalternativer på Inan Kardesler Hotel?

    Inan Kardesler Hotel har en restaurant på området som gjester eller andre kan bruke. Spør resepsjonen om kjøkkenets åpningstider eller ring Inan Kardesler Hotel på +90 462 656 6260. Gjester som bor på Inan Kardesler Hotel kan bestille mat direkte fra kjøkkenet og opp til rommet.

  • Har Inan Kardesler Hotel basseng?

    På nåværende tidspunkt viser våre data at Inan Kardesler Hotel ikke har et basseng. Hoteller kan imidlertid gjennomføre endringer som er av stor betydning, så vi anbefaler deg å ringe hotellet direkte på +90 462 656 6260 for å få konkrete svar på dine spørsmål.

  • Hva er telefonnummeret til Inan Kardesler Hotel?

    Hvis du har spørsmål eller forespørsler vedrørende oppholdet ditt på Inan Kardesler Hotel, kan du ringe +90 462 656 6260 for å snakke med en resepsjonist.

  • Har Inan Kardesler Hotel Wi–Fi?

    Ja, Inan Kardesler Hotel tilbyr gjestene sine gratis Wi–Fi.

  • Hva er utsjekkingstiden på Inan Kardesler Hotel?

    Standard utsjekkingstid på Inan Kardesler Hotel er 12:00. Gjester kan sjekke inn etter 15:00.

  • Hvor mye koster et rom på Inan Kardesler Hotel?

    Det billigste tilbudet starter på kun 672 kr per natt. Gjennomsnittsprisen for rom på Inan Kardesler Hotel ligger for tiden på 2 005 kr/natt. Skriv inn dine reisedatoer i skjemaet over for å se mer.

  • Er det klesvasktjenester på Inan Kardesler Hotel?

    Ja, klesvask er tilgjengelig for alle gjester på Inan Kardesler Hotel, Uzungöl.

  • Hvor mange tilbydere søker momondo blant for Uzungöl fra hoteller?

    Fra og med august 2026, er det 256 tilbydere å velge mellom fra Uzungöl hoteller.

  • Når oppdaterte momondo sist prisene for Uzungöl fra hoteller sist?

    Priser for Uzungöl fra hoteller oppdateres daglig.

Interessante steder i nærheten av Inan Kardesler Hotel

Attraksjoner i Uzungöl i Tyrkia, kurert av momondo

Her finner du Inan Kardesler Hotel: Golbasi Mevkii, No 25 Uzungol, Uzungöl 61960

Topp landemerker

Uzungöl0,7 km

momondos favoritthoteller i Uzungöl

Golden Inn Hotel Uzungöl

Taskıran Mah. Haraplı Kume Evleri, 7, Uzungöl

7,1
4 stjerner

677 kr

Poyraz Hotel Uzungöl

Uzungol, Yeni Mah, Ataturk Meydani, Uzungöl

8,1
4 stjerner

858 kr

Doga Motel

Uzungol Mah.Fatih Cad.no:38, Uzungöl

6,7
2 stjerner

877 kr

Resort Kaman Hotel

Uzungol Mh., Serce Sk., No. 99/a, Uzungöl

6,4
3 stjerner

973 kr

Spar penger når du bestiller hotell med momondo

De beste tilbudene på hoteller

De beste tilbudene på hoteller

Se tilbud fra 3 millioner+ hoteller og overnattingssteder på ett sted.

Gratis avbestilling

Gratis avbestilling

Bruk filteret for å finne reiser med gratis avbestilling

Millioner av gjesteanmeldelser

Millioner av gjesteanmeldelser

Les vurderinger basert på millioner av gjesteanmeldelser

Prisvarsler

Prisvarsler

Ikke klar for å booke ennå? varsel for å tracke priser.

En enklere måte å administrere reisen til Uzungöl på

Vi gjør det superenkelt å planlegge, organisere og reiser med venner eller familie. Reiser er helt gratis og kan tas i bruk uavhengig av hvor du bestiller.

Bli varslet når prisene synker

Daglige prisendringer i innboksen din – kun med prisvarsler.
2 gjester, 1 rom
on. 12.8.
to. 13.8.

Finn bedre resultater for ditt opphold i Uzungöl

Populære byer i Tyrkia