Feriebolig med Utendørs basseng
Rua Sao Jorge, 30, Torres 95560-000
+55 513 344 4676basert på 48 vurderinger
Er det virkelig det billigste?
Vi søker blant de største bestillingssidene og individuelle hotellene, slik at du kan sammeligne de beste tilbudene på rom på Pousada Don Fernandes.
Kjøkken
Generelt
Det mest nødvendige
Tilgjengelighet og egnethet
Tjenester og hjelpemidler
Bad
Utendørs
Aktiviteter
Media og underholdning
Soverom
Parkering og transport
Vaskeri
Familievennlig
Arbeidsområde
Restauranter
Svømmebasseng
Her finner du Pousada Don Fernandes: Rua Sao Jorge, 30, Torres 95560-000
Innsjekk når som helst etter 15:00, utsjekk når som helst før 11:00
Retningslinjer for kansellering/forhåndsbetaling varierer etter romtype og leverandør.
Du kan gjerne tamed deg hunden din når du skal bo på Pousada Don Fernandes.
Pousada Don Fernandes har et basseng på hotellområdet som gjester kan bruke. Vær oppmerksom på at hoteller ofte har regler for bruk av bassenget. momondo anbefaler deg å forhøre deg om dette i resepsjonen før du tar deg en svømmetur.
Hvis du har spørsmål om reservasjonen din på Pousada Don Fernandes, kan du ringe direkte til resepsjonen på +55 513 344 4676.
Ja, Pousada Don Fernandes tilbyr gjestene sine gratis Wi–Fi.
Pousada Don Fernandes har utsjekkingstid 11:00. Sen utsjekking kan være tilgjengelig på forespørsel i resepsjonen.
Det billigste tilbudet starter på kun 553 kr per natt. Gjennomsnittsprisen for rom på Pousada Don Fernandes ligger for tiden på 571 kr/natt. Skriv inn dine reisedatoer i skjemaet over for å se mer.
Antall tilbydere fraTorres hoteller er 390 fra og med september 2023.
Priser for hoteller fra Torres ble sst oppdatert i dag.