Oyo 641 Hotel Nityas Residency

Feriebolig med Gratis WiFi

2 stjerner
5,5
Greit
basert på 3 vurderinger
3 verifiserte gjesteanmeldelser
lø. 31.10.
-
sø. 1.11.
2 gjester, 1 rom
Leverandør
Leverandør for Oyo 641 Hotel Nityas Residency
Leverandør for Oyo 641 Hotel Nityas Residency
Leverandør for Oyo 641 Hotel Nityas Residency
Om
Rom
Fasiliteter
Vurderinger
Beliggenhet

Oyo 641 Hotel Nityas Residency room price & deals

lø. 31.10.
-
sø. 1.11.

Hotell Amenities & Facilities

  • Gratis WiFi
  • Døgnåpen resepsjon
  • Kjøleskap
  • Klimaanlegg
  • Heis

Oyo 641 Hotel Nityas Residency Reviews

5,5
Greit
3 verifiserte gjesteanmeldelser
Fantastisk
0
Veldig bra
0
Bra
2
Ok
0
Greit
0
Middelmådig
0
Dårlig
1
Sorter etter:Nyeste

Filtre

Alle filtre

Filtre

Gjestevurderinger
Type reisende
Tid på året

Oyo 641 Hotel Nityas Residency room booking info

Innsjekk/utsjekk

Innsjekk når som helst etter 12:00, utsjekk når som helst før 11:00

Kansellering/forhåndsbetaling

Retningslinjer for kansellering/forhåndsbetaling varierer etter romtype og leverandør.

Frequently asked questions

  • Hvor langt er det mellom Oyo 641 Hotel Nityas Residency og Ghāziābād Hindon?

    Hvis du ønsker å reise direkte fra Ghāziābād Hindon til Oyo 641 Hotel Nityas Residency, kan du forvente deg en kjøretur på 27 minutter ettersom det er 14,7 km mellom dem.

  • Hvordan kommer man seg enklest fra Ghāziābād Hindon til Oyo 641 Hotel Nityas Residency?

    Hvis du er ute etter et enkelt reisealternativ for å komme deg fra Ghāziābād Hindon til Oyo 641 Hotel Nityas Residency, bør du vurdere å ringe en taxi eller samkjøringstjeneste som kjører deg til hotellet så vel som rundt i byen under oppholdet ditt.

  • Har Oyo 641 Hotel Nityas Residency basseng?

    I følge våre data har ikke Oyo 641 Hotel Nityas Residency et basseng, men hoteller gjennomfører endringer og utvider med nye fasiliteter med jevne mellomrom, og det er ikke alltid vi blir varslet om dette. Det er derfor best om du ringer Oyo 641 Hotel Nityas Residency på +91 931 393 1393.

  • Hva er telefonnummeret til Oyo 641 Hotel Nityas Residency?

    Hvis du har spørsmål eller forespørsler vedrørende oppholdet ditt på Oyo 641 Hotel Nityas Residency, kan du ringe +91 931 393 1393 for å snakke med en resepsjonist.

  • Har Oyo 641 Hotel Nityas Residency Wi–Fi?

    Ja, Oyo 641 Hotel Nityas Residency tilbyr gjestene sine gratis Wi–Fi.

  • Hva er utsjekkingstiden på Oyo 641 Hotel Nityas Residency?

    Oyo 641 Hotel Nityas Residency har utsjekkingstid 11:00. Sen utsjekking kan være tilgjengelig på forespørsel i resepsjonen.

  • Hvor mange tilbydere søker momondo blant for Noida fra hoteller?

    Fra og med oktober 2026, er det 2 007 tilbydere å velge mellom fra Noida hoteller.

  • Når oppdaterte momondo sist prisene for Noida fra hoteller sist?

    Priser for Noida fra hoteller oppdateres hver dag.

Places of interest near Oyo 641 Hotel Nityas Residency

Attractions in Noida, India curated by momondo
Her finner du Oyo 641 Hotel Nityas Residency: A-14 Sector 50, Noida

Top landmarks

  • Nodia Golf Course2.1 km
  • Worlds of Wonder3.9 km
  • IndiaMART4.2 km
  • Noida Sector 15 Metro Station5 km
  • New Ashok Nagar Metro Station6.2 km
  • Anand Vihar Metro Station9.4 km
  • Anand Vihar Terminus9.6 km
  • Tughlakabad Railway Station10.1 km
  • Chander Nagar Railway Station10.4 km
  • ABES Engineering College10.5 km
  • Humayun's Tomb11.2 km
  • Vivek Vihar11.9 km

momondo’s favorite Noida hotels

Jaypee Greens Golf and Spa Resort

G Block, Surajpur Kasna Road, Noida

8,4
5 stjerner

1 188 kr

Radisson Noida

C Block, Sector 55, Noida

8,4
5 stjerner

1 169 kr

Fortune Sector 27, Noida - Member Itc Hotels' Group

Block I, Plot 1A, Sector - 27, Noida

7,8
4 stjerner

802 kr

Mosaic Original,Noida

C 1 Sector 18, Noida

7,4
4 stjerner

539 kr

Park Ascent

Plot No.126,Opp. Iim Lucknow, Noida

7,6
4 stjerner

494 kr

Spar penger når du bestiller hotell med momondo

De beste tilbudene på hoteller

De beste tilbudene på hoteller

Se tilbud fra 3 millioner+ hoteller og overnattingssteder på ett sted.

Gratis avbestilling

Gratis avbestilling

Bruk filteret for å finne reiser med gratis avbestilling

Millioner av gjesteanmeldelser

Millioner av gjesteanmeldelser

Les vurderinger basert på millioner av gjesteanmeldelser

Prisvarsler

Prisvarsler

Ikke klar for å bestille ennå? varsel for å spore priser.

En enklere måte å administrere reisen til Noida på

Vi gjør det superenkelt å planlegge, organisere og reiser med venner eller familie. Reiser er helt gratis og kan tas i bruk uavhengig av hvor du bestiller.

Bli varslet når prisene synker

Daglige prisendringer i innboksen din – kun med prisvarsler.
2 gjester, 1 rom
lø. 31.10.
sø. 1.11.

Finn bedre resultater for ditt opphold i Noida