Acorn House

Feriebolig med Snorkling

4 stjerner
sø. 23.8.
-
ma. 24.8.
2 gjester, 1 rom
Tilbud fra
1 305 kr
/Billigste pris per natt
Romtype
Leverandør
Totalt per natt
Queen Rom, ukjent sengetype
1 305 kr
Klassisk rom, ukjent sengetype
1 916 kr
Om
Rom
Fasiliteter
Vurderinger
Beliggenhet

Om Acorn House i Cape Town

Renhet
9,8
Comfort
9,8
Beliggenhet
9,6
Tjenester
9,5
Ansatte
9,9
Valuta for pengene
9,5
Acorn House Cape Town ligger i Cape Town og tilbyr 4-stjerners innkvartering, i tillegg til et utendørs svømmebasseng. Det tilbyr også gratis Wi-Fi. Bed & breakfastet tilbyr komfortable rom, i tillegg til barnepass, solterrasse og concierge. Turistinformasjon, bagasjeoppbevaring og flyplasstransport finnes også her. Acorn House Cape Town byr på rom med hårføner. Acorn House Cape Town ligger i det populære turisområdet City Bowl. Sør-Afrikas parlament ligger en kort kjøretur unna bed & breakfastet.

Rompriser og tilbud for Acorn House

sø. 23.8.
-
ma. 24.8.
Overnattingstype
Bestillingslenke
Queen Rom, ukjent sengetype
Klassisk rom, ukjent sengetype
Hvordan påvirker betalinger til oss rangeringen og hvordan rangerer vi resultatene?
Finn ut mer
*Totalpris inkluderer estimert lokale skatter og avgifter som må betales ved utsjekking.

Hotell – tjenester og fasiliteter

  • Snorkling
  • Utendørs basseng
  • Bar/Lounge
  • Gratis WiFi
  • Gratis parkering
  • Wi–Fi tilgjengelig i alle områdene
  • Flatskjerm-TV
  • Gratis toalettartikler
  • Internett
  • Vaskeritjeneste

Det mest nødvendige

  • Gratis WiFi
  • Wi–Fi tilgjengelig i alle områdene
  • Internett
  • Sengetøy
  • Håndklær
  • Brannslukkingsapparat
  • Gratis toalettartikler
  • Sjampo
  • Røykvarslere
  • Oppvarming
  • Adapter
  • Kroppssåpe
  • Klimaanlegg
  • Balsam

Aktiviteter

  • Gavebutikk
  • Vandring
  • Sykkelutleie
  • Fiske
  • Brettspill/puslespill
  • Golf
  • Kano
  • Dykking
  • Snorkling
  • Matlagingskurs
  • Vindsurfing

Utendørs

  • Terrasse/patio
  • Strandstoler
  • Balkong
  • Utendørs spiseplass
  • Hagemøbler
  • Piknik-område
  • Hage

Generelt

  • Oppholdsrom
  • Hageutsikt
  • Gulv av hardved eller parkett
  • Sammenkoblede rom er tilgjengelig
  • Sofa
  • Utsikt mot fjell
  • Bagasjeoppbevaring

Tilgjengelighet og egnethet

  • Hele enheten ligger i første etasje
  • Røykfritt
  • Fjærfri pute
  • De øvre etasjene nås via trapper
  • Røykeområde
  • Privat inngang

Bad

  • Dusj
  • Badekar
  • Hårføner
  • Toalett
  • Privat bad
  • Walk-in-dusj

Mat

  • Vinglass
  • Levering av dagligvarer
  • Minibar
  • Diettspesifikke menyer (på forespørsel)
  • Bar/Lounge
  • Mat kan leveres på rommet

Helse og sikkerhet

  • Daglig rengjøring
  • Førstehjelpsskrin
  • Overvåkningskameraer utenfor eiendommen
  • Sikkerhet 24/7
  • Safe

Tjenester og hjelpemidler

  • Portvakttjeneste
  • Bankboks
  • Utfluktsskranke
  • Vannflaske
  • Privat innsjekk/utsjekk

Soverom

  • Ekstra lange senger (> 2 meter)
  • Stikkontakt nær sengen
  • Sovesofa
  • Garderobe eller skap

Familievennlig

  • Barnevakt
  • Babysenger tilgjengelig
  • Barnevennlig buffé
  • Høy barnestol

Parkering og transport

  • Gateparkering
  • Flyplasstransport (tillegg)
  • Gratis parkering

Media og underholdning

  • Flatskjerm-TV
  • Delt stue/TV-område
  • Strømmetjeneste

Vaskeri

  • Vaskeri
  • Stryketjeneste
  • Vaskeritjeneste

Treningssenter

  • Aerobic
  • Tennis

Svømmebasseng

  • Utendørs basseng
  • Badehåndklær

Arbeidsområde

  • Faks/fotokopi

Vurderinger av Acorn House

9,6
Fantastisk
371 verifiserte gjesteanmeldelser
Fantastisk
323
Veldig bra
35
Bra
10
Ok
2
Greit
0
Middelmådig
0
Dårlig
1
Sorter etter:Nyeste

Filtre

Alle filtre

Filtre

Gjestevurderinger
Type reisende
Tid på året

Rombestillingsinformasjon for Acorn House

Innsjekk/utsjekk

Innsjekk når som helst etter 14:00, utsjekk når som helst før 10:00

Kansellering/forhåndsbetaling

Retningslinjer for kansellering/forhåndsbetaling varierer etter romtype og leverandør.

Vanlige spørsmål

  • Hvor langt er det mellom Acorn House og Cape Town Intl?

    Kjøreturen fra Cape Town Intl til Acorn House tar ca. 33 minutter avhengig av trafikken, og avstanden er 17,8 km. Hoteller i mer tettbygde områder kan oppleve mer trafikk som også vil påvirke reisetiden din.

  • Hvordan kommer man seg enklest fra Cape Town Intl til Acorn House?

    Hvis du er ute etter et enkelt reisealternativ for å komme deg fra Cape Town Intl til Acorn House, bør du vurdere å ringe en taxi eller samkjøringstjeneste som kjører deg til hotellet så vel som rundt i byen under oppholdet ditt.

  • Har Acorn House basseng?

    Ja, Acorn House har et basseng som gjestene kan benytte. Ofte har bassenger ulike restriksjoner basert på tidspunkt på dagen, så sjekk dette med resepsjonen før du bruker bassenget.

  • Hva er telefonnummeret til Acorn House?

    Hvis du har spørsmål om reservasjonen din på Acorn House, kan du ringe direkte til resepsjonen på +27 214 611 782.

  • Har Acorn House Wi–Fi?

    Ja, Acorn House tilbyr gjestene sine gratis Wi–Fi.

  • Hva er utsjekkingstiden på Acorn House?

    Acorn House har utsjekkingstid 10:00. Sen utsjekking kan være tilgjengelig på forespørsel i resepsjonen.

  • Hvor mye koster et rom på Acorn House?

    Prisene kan variere ettersom hvilken romtype og datoer du ønsker, samt tilgjengelighet. Du finner gode priser på Acorn House, som for tiden ligger mellom 1 575 kr og 2 075 kr per natt. Skriv inn de datoene du ønsker i skjemaet over for å finne de beste tilbudene som passer deg.

  • Er det klesvasktjenester på Acorn House?

    Ja, du får dekket alle dine behov for vask av klær på Acorn House, Cape Town.

  • Hvor mange tilbydere søker momondo blant for Cape Town fra hoteller?

    Antall tilbydere fraCape Town hoteller er 11 120 fra og med august 2026.

  • Når oppdaterte momondo sist prisene for Cape Town fra hoteller sist?

    Priser for Cape Town fra hoteller oppdateres daglig.

Interessante steder i nærheten av Acorn House

Attraksjoner i Cape Town i Sør-Afrika, kurert av momondo
Her finner du Acorn House: 1 Montrose Avenue, Oranjezicht, 8001 Cape Town, Western Cape

Topp landemerker

  • Parliament of South Africa1.7 km
  • Long Street2.1 km
  • Table Mountain2.4 km
  • City Bowl2.5 km
  • Signal Hill2.9 km
  • Cape Town International Convention Centre3.1 km
  • Clifton3.7 km
  • Victoria & Alfred Waterfront3.9 km
  • Green Point Stadium4.3 km
  • University of Cape Town4.7 km
  • Table Bay5.1 km
  • Canal Walk10.5 km

momondos favoritthoteller i Cape Town

City Lodge Hotel V&A Waterfront

Cnr Dock And Alfred Roads, Cape Town, Western Cape

8,5
4 stjerner

1 438 kr

The Silo Hotel

Silo Square, V&A Waterfront, Cape Town, Western Cape

8,7
5 stjerner

16 333 kr

Cape Riviera Guesthouse

31 Belvedere Avenue, Cape Town, Western Cape

8,3
4 stjerner

1 089 kr

The Hyde All Suite Hotel

13 London Road, Cape Town, Western Cape

8,1
4 stjerner

1 537 kr

Premier Hotel Cape Town

1 Marais Road, Cape Town, Western Cape

7,8
4 stjerner

1 084 kr

Cape Town Lodge Hotel

101 Buitengracht Street, Cape Town, Western Cape

8,3
4 stjerner

368 kr

Sunsquare Cape Town Gardens

Mill Street, Gardens, 10, Cape Town, Western Cape

8,2
4 stjerner

661 kr

aha Harbour Bridge Hotel & Suites

1 Dockrail Road, Foreshore, Cape Town, Western Cape

7,8
4 stjerner

1 077 kr

The Winchester Hotel By Newmark

221 Beach Road, Cape Town, Western Cape

9,0
4 stjerner

2 112 kr

Nærliggende overnattingssteder i Cape Town

Salt River

Vis mer

DoubleTree by Hilton Cape Town - Upper Eastside

31 Brickfield Road, Cape Town, Western Cape

8,1
4 stjerner

833 kr

Vis hotelltilbud

Peaceful getaway

16 Foundry Road Saltriver, Cape Town, Western Cape

4,0
2 stjerner

198 kr

Vis hotelltilbud

Obs Centre Twin Peaks

Cape Town, Western Cape

8,8

623 kr

Vis hotelltilbud

Stay in a modern loft with mountain views in Obz

Cape Town, Western Cape

576 kr

Vis hotelltilbud

Peaceful getaway

16 Foundry Road, Cape Town, Western Cape

3,8

198 kr

Vis hotelltilbud

Cape palm royal guest house

419 Albert Road, Woodstock, Cape Town, Western Cape

5,4
2 stjerner

311 kr

Vis hotelltilbud

De Waterkant

Vis mer

The Capital Mirage

40 Chiappini Street, Cape Town, Western Cape

9,0
5 stjerner

1 073 kr

Vis hotelltilbud

The Grey Hotel

49 Napier Street, Cape Town, Western Cape

8,4
4 stjerner

453 kr

Vis hotelltilbud

Urban Elephant, The Rose

117 Strand St, Cape Town, Western Cape

8,9
4 stjerner

415 kr

Vis hotelltilbud

De Waterkant Luxury Residences - Whosting

117 Strand Street, Cape Town, Western Cape

8,1
5 stjerner

968 kr

Vis hotelltilbud

Xenia Aparthotel by Totalstay

35 Prestwich Street, Cape Town, Western Cape

7,9
4 stjerner

604 kr

Vis hotelltilbud

Neighbourgood Cape Quarter

Cape Town, Western Cape

8,1

696 kr

Vis hotelltilbud

The Quarter Apartments

Cape Town, Western Cape

8,2

727 kr

Vis hotelltilbud

De Waterkant Cottages

Cape Town, Western Cape

9,1

1 039 kr

Vis hotelltilbud

Garden Court Victoria Junction

Cnr Somerset Ebenezer Roa Green Point 8001 South Afr, Cape Town, Western Cape

8,4
4 stjerner

827 kr

Vis hotelltilbud

Tamboerskloof

Vis mer

Villa Viva Cape Town

74 New Church Street, Cape Town, Western Cape

8,5
2 stjerner

392 kr

Vis hotelltilbud

Bayview Guest House

12 De Hoop Avenuetamboersskloof, Cape Town, Western Cape

9,6
3 stjerner

1 365 kr

Vis hotelltilbud

The Cape Milner

2a Milner Road, Cape Town, Western Cape

8,8
4 stjerner

945 kr

Vis hotelltilbud

Parker Cottage

3 Carstens Street, Cape Town, Western Cape

9,4
4 stjerner

1 247 kr

Vis hotelltilbud

Trevoyan Guesthouse

12 Gilmour Hill Road, Cape Town, Western Cape

9,2
4 stjerner

3 690 kr

Vis hotelltilbud

Noah House

6 Tamboerskloof Road, Cape Town, Western Cape

9,2
4 stjerner

2 003 kr

Vis hotelltilbud

Jardin D'ebene Boutique Guesthouse

21 Warren Street, Cape Town, Western Cape

9,7
4 stjerner

1 032 kr

Vis hotelltilbud

Tintagel Guest House

90 New Church Street, Gardens, Cape Town, Western Cape

9,5
3 stjerner

952 kr

Vis hotelltilbud

Oranjezicht

Vis mer

Sunsquare Cape Town Gardens

Mill Street, Gardens, 10, Cape Town, Western Cape

8,2
4 stjerner

661 kr

Vis hotelltilbud

Cape Riviera Guesthouse

31 Belvedere Avenue, Cape Town, Western Cape

8,3
4 stjerner

1 089 kr

Vis hotelltilbud

The Three Boutique Hotel

3 Flower Street Oranjezicht, Cape Town, Western Cape

8,6
4 stjerner

840 kr

Vis hotelltilbud

Mountain Manor Guest House & Executive Suites

17 Breda Street Gardens, Cape Town, Western Cape

9,1
4 stjerner

1 363 kr

Vis hotelltilbud

Himmelblau Boutique Bed and Breakfast

35 Breda Street, Oranjezicht, Cape Town, Western Cape

9,8
1 stjerne

1 557 kr

Vis hotelltilbud

Belvedere House

1 Belvedere Avenue, Cape Town, Western Cape

8,6
3 stjerner

836 kr

Vis hotelltilbud

Spar penger når du bestiller hotell med momondo

De beste tilbudene på hoteller

De beste tilbudene på hoteller

Se tilbud fra 3 millioner+ hoteller og overnattingssteder på ett sted.

Gratis avbestilling

Gratis avbestilling

Bruk filteret for å finne reiser med gratis avbestilling

Millioner av gjesteanmeldelser

Millioner av gjesteanmeldelser

Les vurderinger basert på millioner av gjesteanmeldelser

Prisvarsler

Prisvarsler

Ikke klar for å bestille ennå? varsel for å spore priser.

En enklere måte å administrere reisen til Cape Town på

Vi gjør det superenkelt å planlegge, organisere og reiser med venner eller familie. Reiser er helt gratis og kan tas i bruk uavhengig av hvor du bestiller.

Bli varslet når prisene synker

Daglige prisendringer i innboksen din – kun med prisvarsler.
2 gjester, 1 rom
sø. 23.8.
ma. 24.8.

Finn bedre resultater for ditt opphold i Cape Town

Populære byer i Sør-Afrika