Eden Jungle Resort

Feriebolig med Romservice

3 stjerner
ma. 3.8.
-
ti. 4.8.
2 gjester, 1 rom
Leverandør
Leverandør for Eden Jungle Resort
Leverandør for Eden Jungle Resort
Leverandør for Eden Jungle Resort
Om
Rom
Fasiliteter
Vurderinger
Beliggenhet

Rompriser og tilbud for Eden Jungle Resort

ma. 3.8.
-
ti. 4.8.

Hotell – tjenester og fasiliteter

  • Romservice
  • Gratis WiFi
  • Flyplasstransport
  • Vaskeritjeneste
  • Vaskeri
  • Ekspress utsjekking
  • Døgnåpen resepsjon
  • Valutaveksling
  • Sykkelutleie
  • Bagasjeoppbevaring

Tjenester og hjelpemidler

  • Valutaveksling
  • Romservice
  • Ekspress utsjekking
  • Døgnåpen resepsjon

Vaskeri

  • Vaskeri
  • Vaskeritjeneste

Parkering og transport

  • Flyplasstransport

Aktiviteter

  • Sykkelutleie

Generelt

  • Bagasjeoppbevaring

Det mest nødvendige

  • Gratis WiFi

Vurderinger av Eden Jungle Resort

8,3
Veldig bra
114 verifiserte gjesteanmeldelser
Fantastisk
41
Veldig bra
41
Bra
15
Ok
9
Greit
3
Middelmådig
2
Dårlig
3
Sorter etter:Nyeste

Filtre

Alle filtre

Filtre

Gjestevurderinger
Type reisende
Tid på året

Rombestillingsinformasjon for Eden Jungle Resort

Innsjekk/utsjekk

Innsjekk når som helst etter 13:00, utsjekk når som helst før 12:00

Kansellering/forhåndsbetaling

Retningslinjer for kansellering/forhåndsbetaling varierer etter romtype og leverandør.

Vanlige spørsmål

  • Hvor langt er det mellom Eden Jungle Resort og Bharatpur?

    Hvis det ikke er trafikk, skal kjøreturen på 13,6 km mellom Bharatpur og Eden Jungle Resort kun ta ca. 25 minutter. Hvis hotellet ditt ligger i et storbyområde, kan det være at det tar lengre tid å kjøre på grunn av trafikken.

  • Hvordan kommer man seg enklest fra Bharatpur til Eden Jungle Resort?

    Et veldig populært alternativ for reisende som skal bo på Eden Jungle Resort er å ta en taxi eller benytte seg av en samkjøringstjeneste fra Bharatpur og direkte til hotellet.

  • Finnes det ulike matalternativer på Eden Jungle Resort?

    Gjester som bor på Eden Jungle Resort kan bestille mat direkte fra kjøkkenet og opp til rommet.

  • Har Eden Jungle Resort basseng?

    I følge våre data har ikke Eden Jungle Resort et basseng, men hoteller gjennomfører endringer og utvider med nye fasiliteter med jevne mellomrom, og det er ikke alltid vi blir varslet om dette. Det er derfor best om du ringer Eden Jungle Resort på +977 985 5080071.

  • Hva er telefonnummeret til Eden Jungle Resort?

    Hvis du har spørsmål eller forespørsler vedrørende oppholdet ditt på Eden Jungle Resort, kan du ringe +977 985 5080071 for å snakke med en resepsjonist.

  • Har Eden Jungle Resort Wi–Fi?

    Ja, Eden Jungle Resort tilbyr gjestene sine gratis Wi–Fi.

  • Hva er utsjekkingstiden på Eden Jungle Resort?

    Med tanke på innsjekking, kan du planlegge å ankomme etter 13:00. Utsjekkingstiden er 12:00. Vi anbefaler å gi beskjed til resepsjonen så tidlig som mulig dersom du har spesiell forespørsler.

  • Er det klesvasktjenester på Eden Jungle Resort?

    Ja, det er det. Ta kontakt med Eden Jungle Resort, Sauraha for mer informasjon rundt tjenester for rengjøring av klær.

  • Hvor mange tilbydere søker momondo blant for Sauraha fra hoteller?

    Fra og med juli 2026, er det 165 tilbydere å velge mellom fra Sauraha hoteller.

  • Når oppdaterte momondo sist prisene for Sauraha fra hoteller sist?

    Priser for Sauraha fra hoteller oppdateres hver dag.

Interessante steder i nærheten av Eden Jungle Resort

Attraksjoner i Sauraha i Nepal, kurert av momondo
Her finner du Eden Jungle Resort: Chitwan National Park, Sauraha 11798

Topp landemerker

  • Chitwan National Park9.1 km

momondos favoritthoteller i Sauraha

Sapana Village Lodge

Sauraha 3, Sauraha

8,9
3 stjerner

852 kr

Jungle Wildlife Camp

Sauraha Bachhuali-2, Sauraha

8,7
3 stjerner

239 kr

Spar penger når du bestiller hotell med momondo

De beste tilbudene på hoteller

De beste tilbudene på hoteller

Se tilbud fra 3 millioner+ hoteller og overnattingssteder på ett sted.

Gratis avbestilling

Gratis avbestilling

Bruk filteret for å finne reiser med gratis avbestilling

Millioner av gjesteanmeldelser

Millioner av gjesteanmeldelser

Les vurderinger basert på millioner av gjesteanmeldelser

Prisvarsler

Prisvarsler

Ikke klar for å booke ennå? varsel for å tracke priser.

En enklere måte å administrere reisen til Sauraha på

Vi gjør det superenkelt å planlegge, organisere og reiser med venner eller familie. Reiser er helt gratis og kan tas i bruk uavhengig av hvor du bestiller.

Bli varslet når prisene synker

Daglige prisendringer i innboksen din – kun med prisvarsler.
2 gjester, 1 rom
ma. 3.8.
ti. 4.8.

Finn bedre resultater for ditt opphold i Sauraha