Hotel Sunfish ligger i sentrum av Iquique i Chile, bare ett minutts gange fra Cavancha-stranden. Hotellet tilbyr innkvartering i et boligområde, og du kan parkere avgiftsfritt dersom du ankommer med bil. Det er gratis internettilgang overalt, og fasiliteter for forretningsreisende i forretningsområdet.
Hotel Sunfish har vært i drift i over 20 år, og er dedikert til å gi deg en uforglemmelig og hyggelig tid. Ekspresshotellet tilbyr personlig service og flere fasiliteter for å sikre at dine behov blir møtt. Hotellet har et basseng i 8. etasje og fantastisk utsikt over Cavancha. Du kan benytte deg av kontorsenteret og konferansefasilitetene.
Hotel Sunfish har 45 rom, hvorav 30 har balkong med havutsikt. De 15 andre rommene er laget for ledere som er i nabolaget av jobbrelaterte grunner. Rommene har kabel-TV, safe og minibar. De har også eget bad med telefon og hårføner.
Kiru Restaurant er tilgjengelig både til lunsj og middag, og kan bookes for bedriftsarrangementer. Nabolaget vrimler av andre spisesteder du kan gå til, som Rialto Restaurante og Ikebana Japanese Cusine, slik at du kan spise akkurat det du vil. Tikva Shawarma tilbyr autentiske retter fra Midtøsten, bare 400 meter fra Hotel Sunfish.
Mens du er ute i byen, kan du ta deg tid til å utforske Baquedano-gaten eller handle litt på Mall Zofri. Museo Corbeta Esmeralda ligger også i nærheten, hvis du ønsker å oppleve kunst og kultur.