Veronica Guest House

Feriebolig med Snorkling

2 stjerner
fr. 21.8.
-
lø. 22.8.
2 gjester, 1 rom
Tilbud fra
224 kr
/Billigste pris per natt
Romtype
Leverandør
Totalt per natt
Standardrom, ukjent sengetype
224 kr
Standardrom, ukjent sengetype
283 kr
Standardrom, ukjent sengetype
499 kr
Om
Rom
Fasiliteter
Vurderinger
Beliggenhet

Om Veronica Guest House i Calangute

Renhet
8,2
Beliggenhet
8,2
Ansatte
8,4
Valuta for pengene
8,2
Gjennomsnittlig
8,2
Under oppholdet kan du nyte alle bekvemmelighetene du er vant til hjemmefra, og mye mer. Her er det blant annet kjøleskap og wi-fi inkludert, i tillegg til LED-TV og hage. Dessuten finnes det fasiliteter som sengetøy av topp kvalitet, seng med overmadrass, vaskeritjenester og håndklær.

Rompriser og tilbud for Veronica Guest House

fr. 21.8.
-
lø. 22.8.
Overnattingstype
Bestillingslenke
Standardrom, ukjent sengetype
Standardrom, ukjent sengetype
Standardrom, ukjent sengetype
Standardrom, ukjent sengetype
Hvordan påvirker betalinger til oss rangeringen og hvordan rangerer vi resultatene?
Finn ut mer
*Totalpris inkluderer estimert lokale skatter og avgifter som må betales ved utsjekking.

Hotell – tjenester og fasiliteter

  • Snorkling
  • Utendørs basseng
  • Restaurant
  • Bar/Lounge
  • Romservice
  • Forretningssenter
  • Gratis toalettartikler
  • Flyplasstransport
  • Internett
  • WiFi

Aktiviteter

  • Adgang til strand
  • Sykkelutleie
  • Kasino
  • Fiske
  • Snorkling

Det mest nødvendige

  • Internett
  • WiFi
  • Vifte
  • Klimaanlegg
  • Gratis toalettartikler

Tjenester og hjelpemidler

  • Forretningssenter
  • Valutaveksling
  • Romservice
  • Døgnåpen resepsjon

Vaskeri

  • Vaskeri
  • Vaskeritjeneste

Mat

  • Restaurant
  • Bar/Lounge

Helse og sikkerhet

  • Daglig rengjøring
  • Safe

Parkering og transport

  • Flyplasstransport

Tilgjengelighet og egnethet

  • Heis

Utendørs

  • Hage

Arbeidsområde

  • Skrivebord

Svømmebasseng

  • Utendørs basseng

Vurderinger av Veronica Guest House

7,7
Bra
108 verifiserte gjesteanmeldelser
Fantastisk
42
Veldig bra
17
Bra
18
Ok
6
Greit
9
Middelmådig
8
Dårlig
8
Sorter etter:Nyeste

Filtre

Alle filtre

Filtre

Gjestevurderinger
Type reisende
Tid på året

Rombestillingsinformasjon for Veronica Guest House

Innsjekk/utsjekk

Innsjekk når som helst etter 11:00, utsjekk når som helst før 10:00

Kansellering/forhåndsbetaling

Retningslinjer for kansellering/forhåndsbetaling varierer etter romtype og leverandør.

Vanlige spørsmål

  • Hvor langt er det mellom Veronica Guest House og Vasco da Gama Goa?

    Hvis det ikke er trafikk, skal kjøreturen på 19,2 km mellom Vasco da Gama Goa og Veronica Guest House kun ta ca. 35 minutter. Hvis hotellet ditt ligger i et storbyområde, kan det være at det tar lengre tid å kjøre på grunn av trafikken.

  • Hvordan kommer man seg enklest fra Vasco da Gama Goa til Veronica Guest House?

    Et veldig populært alternativ for reisende som skal bo på Veronica Guest House er å ta en taxi eller benytte seg av en samkjøringstjeneste fra Vasco da Gama Goa og direkte til hotellet.

  • Finnes det ulike matalternativer på Veronica Guest House?

    Veronica Guest House har en restaurant på området som gjester eller andre kan bruke. Spør resepsjonen om kjøkkenets åpningstider eller ring Veronica Guest House på +91 989 028 8061. Hvis du bor på Veronica Guest House, er du mer enn velkommen til å bestille mat fra hotellets romservice-meny.

  • Har Veronica Guest House basseng?

    Ja, Veronica Guest House har et basseng som gjestene kan benytte. Ofte har bassenger ulike restriksjoner basert på tidspunkt på dagen, så sjekk dette med resepsjonen før du bruker bassenget.

  • Hva er telefonnummeret til Veronica Guest House?

    Du kan ringe hotellet direkte på +91 989 028 8061.

  • Har Veronica Guest House Wi–Fi?

    Ja, Veronica Guest House tilbyr gjestene sine gratis Wi–Fi.

  • Hva er utsjekkingstiden på Veronica Guest House?

    Med tanke på innsjekking, kan du planlegge å ankomme etter 11:00. Utsjekkingstiden er 10:00. Vi anbefaler å gi beskjed til resepsjonen så tidlig som mulig dersom du har spesiell forespørsler.

  • Hvor mye koster et rom på Veronica Guest House?

    Gjester må betale 162 kr i snitt per natt på Veronica Guest House, Calangute. Skriv inn datoene du ønsker å reise på i skjemaet over for å finne tilbud fra 108 kr per natt.

  • Er det klesvasktjenester på Veronica Guest House?

    Ja, du får dekket alle dine behov for vask av klær på Veronica Guest House, Calangute.

  • Hvor mange tilbydere søker momondo blant for Calangute fra hoteller?

    Fra og med august 2026, er det 1 474 tilbydere å velge mellom fra Calangute hoteller.

  • Når oppdaterte momondo sist prisene for Calangute fra hoteller sist?

    Priser for hoteller fra Calangute ble sst oppdatert i dag.

Interessante steder i nærheten av Veronica Guest House

Attraksjoner i Calangute i India, kurert av momondo
Her finner du Veronica Guest House: H. No. 933, Tivai Vaddo, Calangute

Topp landemerker

  • St. Anthony's Chapel0.8 km
  • Calangute Market0.9 km
  • St. Alex Church1.2 km
  • Calangute Beach1.3 km
  • Verna Industrial Estate27.5 km

momondos favoritthoteller i Calangute

Neelam's The Grand Hotel Goa

Post Office Road, Calangute

7,2
4 stjerner

285 kr

Casa De Goa - Boutique Resort - Calangute

Tivai Vaddo, Calangute

8,2
4 stjerner

292 kr

Casa Baga

40/7 Saunta Vaddo, Calangute

6,8
3 stjerner

285 kr

Hotel Calangute Towers

Dr. Jack Sequera Junction, Calangute

7,9
3 stjerner

228 kr

Atlanta Beach Resort

Opp St Anthony Chapel, Calangute

6,3
3 stjerner

76 kr

Spar penger når du bestiller hotell med momondo

De beste tilbudene på hoteller

De beste tilbudene på hoteller

Se tilbud fra 3 millioner+ hoteller og overnattingssteder på ett sted.

Gratis avbestilling

Gratis avbestilling

Bruk filteret for å finne reiser med gratis avbestilling

Millioner av gjesteanmeldelser

Millioner av gjesteanmeldelser

Les vurderinger basert på millioner av gjesteanmeldelser

Prisvarsler

Prisvarsler

Ikke klar for å bestille ennå? varsel for å spore priser.

En enklere måte å administrere reisen til Calangute på

Vi gjør det superenkelt å planlegge, organisere og reiser med venner eller familie. Reiser er helt gratis og kan tas i bruk uavhengig av hvor du bestiller.

Bli varslet når prisene synker

Daglige prisendringer i innboksen din – kun med prisvarsler.
2 gjester, 1 rom
fr. 21.8.
lø. 22.8.

Finn bedre resultater for ditt opphold i Calangute