Hotel Airport Travel

Feriebolig med Treningssenter

3 stjerner
lø. 19.9.
-
sø. 20.9.
2 gjester, 1 rom
Tilbud fra
261 kr
/Billigste pris per natt
Romtype
Leverandør
Totalt per natt
Dobbeltrom, ukjent sengetype
261 kr
Standardrom, 1 enkeltseng
293 kr
Standardrom, ukjent sengetype
295 kr
Om
Rom
Fasiliteter
Vurderinger
Beliggenhet

Hotel Airport Travel room price & deals

lø. 19.9.
-
sø. 20.9.
Overnattingstype
Bestillingslenke
Dobbeltrom, ukjent sengetype
Dobbeltrom, 1 enkeltseng
Dobbeltrom, ukjent sengetype
Standardrom, 1 enkeltseng
Standardrom, ukjent sengetype
Standardrom, ukjent sengetype
Standardrom, ukjent sengetype
Standardrom, ukjent sengetype
Hvordan påvirker betalinger til oss rangeringen og hvordan rangerer vi resultatene?
Finn ut mer
*Totalpris inkluderer estimert lokale skatter og avgifter som må betales ved utsjekking.

Hotell Amenities & Facilities

  • Treningssenter
  • Restaurant
  • Romservice
  • Gratis WiFi
  • Kaffemaskin
  • Forretningssenter
  • Flatskjerm-TV
  • TV
  • Gratis toalettartikler
  • Flyplasstransport

Hotel Airport Travel Reviews

8,2
Veldig bra
1517 verifiserte gjesteanmeldelser
Fantastisk
481
Veldig bra
256
Bra
285
Ok
120
Greit
167
Middelmådig
76
Dårlig
134
Sorter etter:Nyeste

Filtre

Alle filtre

Filtre

Gjestevurderinger
Type reisende
Tid på året

Poeng etter leverandør

Hotel Airport Travel room booking info

Innsjekk/utsjekk

Innsjekk når som helst etter 15:00, utsjekk når som helst før 13:00

Kansellering/forhåndsbetaling

Retningslinjer for kansellering/forhåndsbetaling varierer etter romtype og leverandør.

Lisensnummer: 159776

Frequently asked questions

  • Hvordan er Hotel Airport Travel sammenlignet med andre hoteller med 3 stjerne i Bogota?

    Hotel Airport Travel ligger som regel under gjennomsnittsprisen for 3-stjerners hoteller i Bogota. I gjennomsnitt kan du forvente deg å betale 660 kr per natt i Bogota. Hotel Airport Travel koster normalt 356 kr per natt, noe som er 303 kr billigere enn gjennomsnittet i Bogota.

  • Hvor langt er det mellom Hotel Airport Travel og Bogota El Dorado?

    Hotel Airport Travel ligger 5,7 km unna Bogota El Dorado. Vanligvis tar det 10 minutter å kjøre fra Hotel Airport Travel til Bogota El Dorado. Det kan være lurt å sjekke hvordan trafikken normalt er i nærheten av hotellet ditt hvis du ønsker å spare tid.

  • Hvordan kommer man seg enklest fra Bogota El Dorado til Hotel Airport Travel?

    Et annet vanlig alternativ er å bare ta en taxi eller benytte seg av en samkjøringstjeneste fra flyplassen til Hotel Airport Travel. Den flyplassen som ligger nærmest hotellet er Bogota El Dorado.

  • Finnes det ulike matalternativer på Hotel Airport Travel?

    Hotel Airport Travel har en restaurant på området som gjester eller andre kan bruke. Spør resepsjonen om kjøkkenets åpningstider eller ring Hotel Airport Travel på +57 315 664 2772. Hvis du bor på Hotel Airport Travel, er du mer enn velkommen til å bestille mat fra hotellets romservice-meny.

  • Har Hotel Airport Travel basseng?

    Dessverre spesifiserer ikke dataene våre om det finnes et basseng på Hotel Airport Travel. Vi anbefaler at du ringer hotellets resepsjon for å få dette bekreftet. Telefonnummeret til Hotel Airport Travel er +57 315 664 2772.

  • Hva er telefonnummeret til Hotel Airport Travel?

    Hvis du har spørsmål eller forespørsler vedrørende oppholdet ditt på Hotel Airport Travel, kan du ringe +57 315 664 2772 for å snakke med en resepsjonist.

  • Har Hotel Airport Travel Wi–Fi?

    Ja, Hotel Airport Travel tilbyr gjestene sine gratis Wi–Fi.

  • Har gjester på Hotel Airport Travel tilgang til et treningssenter?

    Hotel Airport Travel har et treningssenter som gjester kan bruke under oppholdet.

  • Hva er utsjekkingstiden på Hotel Airport Travel?

    Hotel Airport Travel har utsjekkingstid 13:00. Sen utsjekking kan være tilgjengelig på forespørsel i resepsjonen.

  • Hvor mye koster et rom på Hotel Airport Travel?

    Gjester må betale 490 kr i snitt per natt på Hotel Airport Travel, Bogota. Skriv inn datoene du ønsker å reise på i skjemaet over for å finne tilbud fra 305 kr per natt.

  • Er det klesvasktjenester på Hotel Airport Travel?

    Ja, du kan vaske klær på Hotel Airport Travel.

  • Hvor mange tilbydere søker momondo blant for Bogota fra hoteller?

    Fra og med september 2026, er det 4 745 tilbydere å velge mellom fra Bogota hoteller.

  • Når oppdaterte momondo sist prisene for Bogota fra hoteller sist?

    Pris for Bogota fra hoteller oppdateres daglig.

Places of interest near Hotel Airport Travel

Attractions in Bogota, Colombia curated by momondo
Her finner du Hotel Airport Travel: Carrera 71B Numero 49A-52, Bogota 111071

Top landmarks

  • Jardín botánico de Bogotá1 km
  • Periódico El Tiempo1.2 km
  • Parque Metropolitano Simón Bolívar2 km
  • Estadio Nemesio Camacho El Campín4.2 km
  • Universidad Nacional de Colombia4.4 km
  • Corferias4.8 km
  • Hospital Universitario San Ignacio6.6 km
  • Parque de la 936.7 km
  • Cementerio Central6.8 km
  • Colombian National Museum7.3 km
  • Military University Nueva Granada7.5 km
  • Plaza de Toros La Santamaría7.5 km

momondo’s favorite Bogota hotels

Fairfield by Marriott Bogota Embajada

Carrera 51 #24-35, Bogota

9,1
4 stjerner

808 kr

Hotel Dann Avenida 19

Avenida 19, #5-72, Bogota

8,7
3 stjerner

468 kr

NH Collection Bogotá Teleport Royal

Calle 113 Number 7 65, Bogota

8,9
5 stjerner

1 220 kr

Aloft Bogota Airport

Avenida Calle 26 #92-32, Bogota

8,5
3 stjerner

673 kr

Casa Dann Carlton Hotel & Spa

Calle 93B N° 19-44, Bogota

8,9
5 stjerner

939 kr

NH Collection Bogotá Hacienda Royal

Calle 114, 6-02, Bogota

8,7
5 stjerner

994 kr

Ayenda 1024 Agora Inn

Calle 24b #44A - 53, Bogota

6,9
3 stjerner

325 kr

Hotel Castellana 95

Calle 95 #45A-35, Bogota

9,3
3 stjerner

422 kr

ibis Bogota Museo

Transversal 6 No 27 - 85, Bogota

8,5
3 stjerner

427 kr

Nearby accommodation in Bogota

Chapinero

See more

Sofitel Bogota Victoria Regia

Carrera 13 No 85-80, Bogota

9,1
5 stjerner

2 600 kr

Vis hotelltilbud

JW Marriott Hotel Bogota

Calle 73 #8-60, Bogota

9,0
5 stjerner

2 675 kr

Vis hotelltilbud

Holiday Inn Express & Suites Bogota DC By IHG

Carrera 7 #67-39, Bogota

8,7
4 stjerner

814 kr

Vis hotelltilbud

Four Seasons Hotel Bogota

Carrera 13 No 85-46, Bogota

9,1
5 stjerner

3 409 kr

Vis hotelltilbud

Hostal Joy Calle 85

Cr18 #84-67, Bogota

9,0
4 stjerner

167 kr

Vis hotelltilbud

Hab Hotel

Cra. 5 ## 58-07, Bogota

8,7
4 stjerner

613 kr

Vis hotelltilbud

Beliving by Wynwood House

Bogota

7,8

659 kr

Vis hotelltilbud

Cassa Luxury Homes

Calle 87 # 19-21, Bogota

9,4
4 stjerner

1 367 kr

Vis hotelltilbud

Nuevo! Apartamento Zona T 85 Bogota

Bogota

9,3

597 kr

Vis hotelltilbud

Barrios Unidos

See more

Hotel Castellana 95

Calle 95 #45A-35, Bogota

9,3
3 stjerner

422 kr

Vis hotelltilbud

Hotel El Encanto

Carrera 19 #63-22, Bogota

7,2
2 stjerner

111 kr

Vis hotelltilbud

Executive Apartment on the 63

Bogota

901 kr

Vis hotelltilbud

Hostal Cq Chapinero

Calle 66a #15-76, Bogota

7,1
2 stjerner

158 kr

Vis hotelltilbud

72Hub Apartments By Jalo

Bogota

8,3

447 kr

Vis hotelltilbud

Quinta Seis Tres

63B - 26 Carrera 20, Bogota

9,4
2 stjerner

362 kr

Vis hotelltilbud

100 Wonderful House

Bogota

9,2

349 kr

Vis hotelltilbud

Candelaria

See more

Arche Noah Boutique Hostel

Calle 12F N° 2 - 09, Bogota

8,3
2 stjerner

204 kr

Vis hotelltilbud

Masaya Bogotá

Cra. 2 No. 12 - 48, Bogota

8,9
3 stjerner

481 kr

Vis hotelltilbud

Hotel De La Opera

Calle 10 No. 5-72, Bogota

8,5
5 stjerner

1 021 kr

Vis hotelltilbud

Apartaestudios La Candelaria

Calle 10 No. 2-40, Bogota

9,2
3 stjerner

362 kr

Vis hotelltilbud

Socialtel La Candelaria Bogota

Calle 11 3-43, Bogota

8,2
3 stjerner

455 kr

Vis hotelltilbud

The Cranky Croc Hostel

Calle 12d No. 3-46, Bogota

9,2
2 stjerner

488 kr

Vis hotelltilbud

Hotel Casa de la Vega

Carrera 4, No. 12B-49, Bogota

8,8
3 stjerner

502 kr

Vis hotelltilbud

Casa Candilejas

Calle 12d Bis # 1 - 07, Bogota

8,6
2 stjerner

325 kr

Vis hotelltilbud

Granada Hostel

Calle 11 # 2 - 65 / 75, Bogota

8,8
3 stjerner

269 kr

Vis hotelltilbud

Fontibón

See more

Courtyard by Marriott Bogota Airport

Avenida Calle 26, 96 J-90, Bogota

8,7
4 stjerner

861 kr

Vis hotelltilbud

Sheraton Bogota Hotel

Calle 25b, # 69c - 80, Bogota

8,9
5 stjerner

1 077 kr

Vis hotelltilbud

HILTON GARDEN INN BOGOTA AIRPORT

Carrera 82 No. 25G 84, Bogota

8,9
3 stjerner

844 kr

Vis hotelltilbud

Acogedor apartamento amoblado

Bogota

9,7

223 kr

Vis hotelltilbud

Hotel Habitel Prime

Avenida el Dorado No 100-97, Bogota

8,6
4 stjerner

642 kr

Vis hotelltilbud

Dulce Hogar Colombiano

Carrera 75 #23-35, Bogota

6,5
4 stjerner

297 kr

Vis hotelltilbud

Oporto 83

8320 Calle 23, Bogota

8,5
3 stjerner

260 kr

Vis hotelltilbud

Hotel Distrito Zf by Oxohotel

Carrera 106 # 15 A - 25, Bogota

8,4
3 stjerner

421 kr

Vis hotelltilbud

Spar penger når du bestiller hotell med momondo

De beste tilbudene på hoteller

De beste tilbudene på hoteller

Se tilbud fra 3 millioner+ hoteller og overnattingssteder på ett sted.

Gratis avbestilling

Gratis avbestilling

Bruk filteret for å finne reiser med gratis avbestilling

Millioner av gjesteanmeldelser

Millioner av gjesteanmeldelser

Les vurderinger basert på millioner av gjesteanmeldelser

Prisvarsler

Prisvarsler

Ikke klar for å bestille ennå? varsel for å spore priser.

En enklere måte å administrere reisen til Bogota på

Vi gjør det superenkelt å planlegge, organisere og reiser med venner eller familie. Reiser er helt gratis og kan tas i bruk uavhengig av hvor du bestiller.

Bli varslet når prisene synker

Daglige prisendringer i innboksen din – kun med prisvarsler.
2 gjester, 1 rom
lø. 19.9.
sø. 20.9.

Finn bedre resultater for ditt opphold i Bogota

Populære byer i Colombia