Alle vurderinger
Utsikten, senga, badet, stille og rolig.
Litt for kort tid på frokost midt i uka. Forskyvning av tid for de som bare er på fritids reise, og ikke på kurs, seminar?
Eg og dotter mi har overnatta her mange gongar. Vi trivst alltid like godt! Trivelege, blide tilsette. Fine rom. Sentrumsnære. Fri parkering. Fantastisk frukost!!!
Greit hotell med grei beliggenhet. Rent og pent
Høy pris for rommet i forhold til standard. God parkeringsmulighet.
Personalet var veldig hyggelig og behjelpelig
Noe gammelt rom med vegg til vegg teppe og utdaterte farger
Frokosten var veldig bra. Bakkeplan og første etasje virket å være pusset opp og vedlikeholdt i nyere tid. Veldig fin utsikt fra rommet.
Rom og korridorer ga en opplevelse av et bygg som har tilbakelagt sin storhetstid. Inventar på rommene var i fin stand, men stilmessig føles anakronistisk.
Bra frokost, og bra beliggenhet ved Romsdalsfjorden med Romsdalsfjellene rett ut vinduet .
Savnet dusj på rommet , det var bare badekar med dusj .
Tjenestene for kundene holder en imponerende høy standard. Vi hadde opprinnelig booket en juniorsuite for familien, men på grunn av et problem med badekarets drenering, ble vi oppgradert til Alexandra-suiten! de gjorde det pga alle andre suiterommene var full booket. Dette er en suite som sjelden er tilgjengelig for vanlig publikum, og det var en fantastisk opplevelse for meg og familien.
Utsikten fra rommet rett ut mot parken og fjorden. To gode stoler Greit og rent bad.
Overnattet i forbindelse med praksis i Molde. Hotellet ligger veldig sentralt, og ein kort 5-10 minutters gange bort til Molde Trafikkterminal. Rommene var rene, og frokosten var god med variert utvalg. Enkelt å sjekke inn og ut, og personalet var veldig hjelpsomme.
Hotellet ber eit preg av at det er gammelt og på tide med ei oppgradering både for hotellrom og gang/trappeoppgang. Hadde balkong med utsikt som var bra det, men det trakk inn luft gjennom balkongdøren og vindu (kanskje på tide å skifte desse, skjønner at den er gammel, men uansett behov for utbytting). Videre var det få muligheter til å sette på varme på rommet, og det tok lang tid før det var ei...Les mer
Ganske slitte tepper og lokale. Lite mat å kjøpe.